2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yeni doğum heyacanları bayadır yoktu hoş gelsin bebek

Kızlar bişe sorucam. 2 gün önce kanamam anca kesilmişti benim. Bu sabah yine başladı ama bu sefer regl gibi yani çok ayıramıyorum ama bacak kasık hafif ağrılarım var. Hemen adet olırmuyım bu ne yaa kana kana bitmedim

Babyy eskiden kırkıncı gün adet olurmuş annelerimiz öyle derler yani Ablam beş altı ay olmamıştı, arkadaşım ikinci ay oldu mesela tamamiyle bünyeyle alakalı bişey sen kontrole gitmişmiydin kırkın çıkınca kadın doğuma ?

Eds dene derim kuzum ben şahsen
Bu gidişle onu deneyecegim de oda aklıma takılıyor dışarı çıkınca nasıl olacak o halde hepp evde oturmam lazım
Ay ne bilim cnm ya bu kız aniden huy değiştirdi ne güzel biberonu alırdı aniden kesti almamayı evet biberon Chicco anne mesi ağzı ayriyeten normal biberon da var onuda denedim yok umarım zamanla eskiye döneriz.. yoksa vay halime
Kızlarrr aşırı derece de belim ağrıyo sancı mıdır acaba kesik kesk gelmiyo ama çok fenayım hiç geçmio gene sıcak banyoya gircem bi bakiim hafiflerse doğuruyomuyum yoksa yaaaa
Sıcak suya gir evet belki normal doğum olur hadi Allah yardimcin olsun
Buyuk ihtimal adet olmussundir kanamanın rengi yoğunluğundan anlarsın lohusa kanaması zamanla renk değiştiridi ya adeti anlarsın .erken olmuşsun bakalım bende durumlar nasıl olacak

Gittim yavrum ozamn devam eden kanamam da vardı. kanamanın ne kadar olduğunu sordu söyleyince kan değerlerine bakalım dedi verdim hepsi normal dedi. Yok erken oldum demek istemedim aslında benim diğer kanamam yeni bitti ya 2 ay sonra hemen peşine olur mu ki bilemedim

Ay bilmiyorum yaa. Doktora da tekrar gitmek istemiyorum çocuklar için gidicez yeter artık iliğimiz kemiğiniz kurudu valla

Kızlarrr aşırı derece de belim ağrıyo sancı mıdır acaba kesik kesk gelmiyo ama çok fenayım hiç geçmio gene sıcak banyoya gircem bi bakiim hafiflerse doğuruyomuyum yoksa yaaaa
Bir Kilya atasözü derki dinlenince gecen agridan korkmadinlenince geciyorsa korkma cidden bide saate bak duzenli gelip giden sancilar mi herseye hazirlikli olmak gerek nolur nolmaz tetikte ol tabi sen yinede
Bende aldım hiç dertlenme
Valla nolcak halimiz bilmiyorum ay sonu annem gidiyor artk bakalim bi basima kaldigimda üsenirim ben yemeye kendimi öyle teselli ediyorum

Gerçi ben 23. Haftaya kdr -11 kg daydım. Sonra -11 i geri aldım üstüne 15 kg aldm doğuma kdr allahtan bulantıyla giden kiloları saymıyolar kalıcı olmadıgı için
Aman tanrimmmmm
Sonuçta o kilolar verilmiş geri alınmış.
4 ayda 26 kilo,vücut neye uğradığını şaşırmıştır
Bende son aylarda alırım diye tırsmıyor değilim

Bencr kasiklarin felanda agriyorsa adet olmussundur kanaman miktari normal adet gibiyse korkma bence dedigin gibi git git iflahımız kesildi valla
Yok en son gittiğimizde ultrasonla baktı bişe yok işte iki hoşbeş çıktık. Boşa verdikhibi geldi. Neyse kötü bişe olmasın da. Öylr olsa gene mecbur gitcez de çok zor yaa. Bak 3 6 ay kıyafet ben çok almamıştım gerçi 03 de çok almamıştım ama. Küçük geliyo kıyafetleri. Toplu alışveriş yapcak durum yok şuan napcam bilmiyorum. Birden büyüdüler. Büyük dediğim kıyafetleri birden küçülmeye başladı.

Annemde beni regl olursan gider diye teselli ediyor öyle yavrum tek olunca vakit bulmak bile mesele olur boşver afiyet olsun tadını çıkar. Benim göbüş öylece duruyor üstelik ve kiloda almaya başladım pek takmıyorum nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…