2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok en son gittiğimizde ultrasonla baktı bişe yok işte iki hoşbeş çıktık. Boşa verdikhibi geldi. Neyse kötü bişe olmasın da. Öylr olsa gene mecbur gitcez de çok zor yaa. Bak 3 6 ay kıyafet ben çok almamıştım gerçi 03 de çok almamıştım ama. Küçük geliyo kıyafetleri. Toplu alışveriş yapcak durum yok şuan napcam bilmiyorum. Birden büyüdüler. Büyük dediğim kıyafetleri birden küçülmeye başladı.
Yaa evet kiyafetler cok cabuk degismeye basladi bide bazilarinin kaliplar kucukmus valla benim elimde 3 6 var Alalhtan yoksa fenaydik bizde bizim yavru bedava sütü elinin tersiyle itip mamaya mecbur kalinca resmen yıkıldık bizde valla 🥴

Annemde beni regl olursan gider diye teselli ediyor 😅 öyle yavrum tek olunca vakit bulmak bile mesele olur boşver afiyet olsun tadını çıkar. Benim göbüş öylece duruyor üstelik ve kiloda almaya başladım pek takmıyorum nedense 😅
Valla gider heralde napalim🙈en olmadi ise baslayinca gider artk😅

Geldiğm biraz uzandım kızlar hafifledi 😂 banyo ya tek girmiiyim dedm kocamı bekliyorum 😅 anneme diyorum ki yakıyım mı gemileriii doğurayım mı normall (survivor izleyicileri bilir bu espriyi ) 😂😂 ağrı gelip gidio herhalde küçük sancılar bunlar doktorun dediği ☺️
Kuzum Bi sancı sayacı indir sen bence telefonuna, benim ertesi gece düzene girmişti böyle olduktan sonra sayaçla takip etmiştim kolay oluyor öyle. Hayırlısıyla olsun inşallah

Kuzum Bi sancı sayacı indir sen bence telefonuna, benim ertesi gece düzene girmişti böyle olduktan sonra sayaçla takip etmiştim kolay oluyor öyle. Hayırlısıyla olsun inşallah
Hiç öyle düzenli aralıklı olmuyo kuzum takip ediyorum bi girio yarım saat dinlenince geçio iki saat olmuyo sonra yine ağrıo sanki adet olcam gibi🤷🏻‍♀️ Neyse iki güncük kaldı ☺️

gubd
Kızlar bebeklerinizin gündüz uyku aralıkları ne kadar sürüyor? Ne kadar uyanık kalabiliyorlar yani? Kriz anlarını es geçersek 🙈
Bazen gunde 1 saat uyku ıle kalabiliyor
Uyutuyorum gerı uyanıyor sureklı haftada 2 defa kadar gunduz hehh uyudu diyebiliyorum suan halen gece uykusuna gecemedı ugrasıyorum

Kızlar bebeklerinizin gündüz uyku aralıkları ne kadar sürüyor? Ne kadar uyanık kalabiliyorlar yani? Kriz anlarını es geçersek 🙈
Ben şuan sinir krizi geçirmek üzereyim kız bütün gün toplasan 2 saat uyudu sinirden ağlıyorum bu neyinnesi anlamadım. Sabır için yalvarıyorum Allaha yaa öfkem yansıyacak. Ne yapacağımı şaşırdım hiç dinlenme yok biri bitiyo biri başlıyo

Hiç öyle düzenli aralıklı olmuyo kuzum takip ediyorum bi girio yarım saat dinlenince geçio iki saat olmuyo sonra yine ağrıo sanki adet olcam gibi🤷🏻‍♀️ Neyse iki güncük kaldı ☺️
Kız kendim aklıma geliyorum Bi daha yaşıyorum sanki heyecanlandım he ❤️
gubd
Bazen gunde 1 saat uyku ıle kalabiliyor
Uyutuyorum gerı uyanıyor sureklı haftada 2 defa kadar gunduz hehh uyudu diyebiliyorum suan halen gece uykusuna gecemedı ugrasıyorum
Ben de aynı durumdayım acaba Bi şeyi mi kaçırıyorum diye merak ettim kuzum yaa 😞 gündüzün eksiği geceye yansır diyolar ya 🤷🏻‍♀️ her gece aynı saate mesai var kolik gibi ama gazdan değil 😳😠
Ben şuan sinir krizi geçirmek üzereyim kız bütün gün toplasan 2 saat uyudu sinirden ağlıyorum bu neyinnesi anlamadım. Sabır için yalvarıyorum Allaha yaa öfkem yansıyacak. Ne yapacağımı şaşırdım hiç dinlenme yok biri bitiyo biri başlıyo
Off kuzum yaa bizim yaşadığımızı çarpı 2 ile yaşıyosun sen 😞 gerçekten raabim sabır versin. İnsan yoruluyor sinirsel olarak da gücü kalmıyor artık o kadar haklısın ki 😞😞😞
Butun gun ortalama 2.5 saate bir beslendi ve sonra 20 ser dakika uyuyup uyandi anlam veremiyorum nasil dayaniyor bu uykusuzluga
İşte ben de onu anlamıyorum sen bebeksin yani ne kadar uyanık kalabilirsin ki 😳 5 saat uykusuzluktan benim bile yorgun düştüğüm gözümün kapandığı oluyor nasıl uyanık kalıyor yani asla anlamıyorum asla

Kız kendim aklıma geliyorum Bi daha yaşıyorum sanki heyecanlandım he ❤️

Ben de aynı durumdayım acaba Bi şeyi mi kaçırıyorum diye merak ettim kuzum yaa 😞 gündüzün eksiği geceye yansır diyolar ya 🤷🏻‍♀️ her gece aynı saate mesai var kolik gibi ama gazdan değil 😳😠

Off kuzum yaa bizim yaşadığımızı çarpı 2 ile yaşıyosun sen 😞 gerçekten raabim sabır versin. İnsan yoruluyor sinirsel olarak da gücü kalmıyor artık o kadar haklısın ki 😞😞😞

İşte ben de onu anlamıyorum sen bebeksin yani ne kadar uyanık kalabilirsin ki 😳 5 saat uykusuzluktan benim bile yorgun düştüğüm gözümün kapandığı oluyor nasıl uyanık kalıyor yani asla anlamıyorum asla
Valla bilmiyorum hep bi huzursuzluk var yatirinca hep kıpırdıyor sonra da hemen uyanıyir zaten kucakta uyutuyorm besige kkyunca uyaniyor gercekten bi yerde tükeniyor insan

Hipp kullanan arkadaslarm lutfen yardim Labellaaa Labellaaa ben 1.gorseldeki hippi aliyorum uzerinde oragnik bebek sutu yazan ama simdi piyasada 2.resimdeki var 1 deki yeni uretim 2 deki eski sizler hangisini buluyorsunuz baktim kcerik farkliliklari var elimde son kutu kaldi cok endiseliyim suan

Eklentiler

• 20220217_091830.jpg
    20220217_091830.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20220217-092236_Google.jpg
    Screenshot_20220217-092236_Google.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 30
Kollarını oynatıp kendini uyandırıyor diye yüzüstü yatırmaya başladım ben
Bizde gündüz 2_3 saati geçmiyor uyuması 😔ben yüzüstü yatırıyorum ama 10 dk falan kolları için kundak yapıyorum kızıyor kolları çıkarmak istiyor ama uykuya dalan kadar cebellesiyor tabiki sonra bı bakıyorum eller çıkmış yoksa elleri çok uyandırıyor

Bir de son sorum, karnı emzirirken de gurul gurul kakalar da çok fazla olmamak kaydıyla mukuslu bunlar alerji belirtisi mi sizler de yaşıyor musunuz
Canım ara ara bizde yaşadık mukuslu olmadı gerçi ama guruldamalar filan yaşandı. Alerji için üç aydan öncesini erken buluyor doktoralar tespit açısından eğer atıyorum kanlı kaka filan yoksa

X