2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar size soruyla geldim
Şimdi bebeğim üç gündür biberon almiyordu mama değiştirdi. Şükür az da olsa aldı ama çok az içiyor 30 CC sonrası ağlıyor meme vermedim aç kaldı gene az aldı biberondan
Şimdi ben ne yapayım önce mama sonra meme yaptım gene az içti mamadan memeyi kessem oda olmaz nasıl bir yol izleyeyim he bu arada acaba gaz için verilen ilaçlar yapabilir mi biberon reddini 🤔🤔
O ilaçların yapacağını sanmam kuzum. Sen önce memeni ver uzun uzadıya yarım saat tutma ama bitince koy kenara mamanı yap o soğurken bebenin gazını çıkar. Bu esnada biraz zaman geçmiş oluyo ya o ilk memeden ayırıdktan sonraki doygunluk ve haz kaybolmuş olur biberonu daha iyi alır diye düşünüyorum. Hemen meme peşine hemen biberon dayama yani bi dnee bakalım

Benimki de karma aşısını olduğunda 3 gün boyunca sürekli uyudu. Günün toplamda 18 saatini uyuyarak geçirdi. Tek yan etkisi bu olsum anam, boş ver. 😊
Gece üç gibi bir uyandi sabah yediye kadar ayaktaydik. Uyku düzeni zaten yoktu iyice berbat oldu ne yapacagik bilmiyorum .bi de baya baya kustu

O ilaçların yapacağını sanmam kuzum. Sen önce memeni ver uzun uzadıya yarım saat tutma ama bitince koy kenara mamanı yap o soğurken bebenin gazını çıkar. Bu esnada biraz zaman geçmiş oluyo ya o ilk memeden ayırıdktan sonraki doygunluk ve haz kaybolmuş olur biberonu daha iyi alır diye düşünüyorum. Hemen meme peşine hemen biberon dayama yani bi dnee bakalım
Dediğini de yapayım cnm zor olur mama almazsa kilo alımı sıkıntı olucak dedi içen👍☺️

Kızlar kızlar benim kızın biberon krizini çözdüm gibi 🤲şimdi aptamilden midir deyip gittim ilk defa kuzumla ikimiz markete gittik bebelac Gold aldım eve geldim verdim önce almadı sonra tadına baktı ve ne oldu bilin 😳😳😳içti biberonu tuttu he yarisini içti ama olsun aldı ağzına tuttuya 😭😭😭anladım ki kızım aptamili sevmemiş bende dün gece zorladım bayağı 😔üzüldüm şimdi bana zorla verseler bende istemezdim. Neyse akşama kadar iki defa verdim Bebelac Gold dan aldı CC az alıyor olsun yeter ki aldın
Ayy mutluluğumu paylasayim dedim yoksa eds alıp yapicaktim
💃💃🎉🎉🥳🥳🥳🎊🎊🥰🥰😍😍😍
Maşallah hadi gözün aydın canım😍 biz de aptamili birakanlardanız oğlum içiyodu alıyodu ama rahatsız etmişti bebelactayız şuan vee çok rahatız🙏🏻 Hiç aklıma gelmezdi biliyo musun bebelac yani tercihim olmazdı dr demeseydi🤷🏼‍♀️

Benimdee esim nobete gitti iyi uyuttum seni dedim yaa ne demezsn her sesinize uyandim dedi mamasini hazirladm altini degistim gazini cikardm tekrar uyuttm onada sadece bez atmaga giderken yataga koydugum icin bakarak ol dedim uykusu bölünmüsmüs bu cocuk ilerde babasini severse kıyameti koparirim😂
Maalesef hatta babaya aşık olacak ❤🥰

🤭🤭 yavrum sende şeker vardı normaldi o kiloları alman☺️
totalde 4 kilo aldım şuan. bakalım saldığım bu ay ne kadar almış olacağım😅
Gerçi ben 23. Haftaya kdr -11 kg daydım. Sonra -11 i geri aldım üstüne 15 kg aldm doğuma kdr😅 allahtan bulantıyla giden kiloları saymıyolar kalıcı olmadıgı için 🥶

Şimdi bebeğim üç gündür biberon almiyordu mama değiştirdi. Şükür az da olsa aldı ama çok az içiyor 30 CC sonrası ağlıyor meme vermedim aç kaldı gene az aldı biberondan
Şimdi ben ne yapayım önce mama sonra meme yaptım gene az içti mamadan memeyi kessem oda olmaz nasıl bir yol izleyeyim he bu arada acaba gaz için verilen ilaçlar yapabilir mi biberon reddini 🤔🤔
Memeyi neden vermiyosun canım tutmuyormu

Bnce nurselegin dedigi gibi once memeyi ver her ne olursa olsun sütün oldugu surece ne guzel tutuyorda mamanda hazir olsun doymazsa verirsin kilo alimi icin belki doktor baska mamaya gecirir hem sutun az hem mamayi az iciyorsa

Memeyi neden vermiyosun canım tutmuyormu
Memeyi veriyorum cnm tutuyor bibronu mamayı iatemiyor sadece meme diyor ama Dr kilosu az dedi mama takviye yap dedi o yüzden mama da yemesi lazım.😔
Bnce nurselegin dedigi gibi once memeyi ver her ne olursa olsun sütün oldugu surece ne guzel tutuyorda mamanda hazir olsun doymazsa verirsin kilo alimi icin belki doktor baska mamaya gecirir hem sutun az hem mamayi az iciyorsa
Evet nurselek dediği gibi denicem işte asıl mevzu kilo alımı zaten benim sütüm demekki pek yaramıyor sma da kilo yapmamış dedi Aptamil verdi onuda kız beğenmedi Bebelac aldım şükür beğendi ama bu sefer Bieber'ın tutmayı bıraktı az gıdım gıdım içiyor mamadan buna şükür de kilo kaybı olur diye korkuyorum zaten az kilsou dedi Dr o yüzden mamaya ağırlık vermeye çalışıyorum

Memeyi veriyorum cnm tutuyor bibronu mamayı iatemiyor sadece meme diyor ama Dr kilosu az dedi mama takviye yap dedi o yüzden mama da yemesi lazım.😔

Evet nurselek dediği gibi denicem işte asıl mevzu kilo alımı zaten benim sütüm demekki pek yaramıyor sma da kilo yapmamış dedi Aptamil verdi onuda kız beğenmedi Bebelac aldım şükür beğendi ama bu sefer Bieber'ın tutmayı bıraktı az gıdım gıdım içiyor mamadan buna şükür de kilo kaybı olur diye korkuyorum zaten az kilsou dedi Dr o yüzden mamaya ağırlık vermeye çalışıyorum
Eds dene derim kuzum ben şahsen

Keyfimiz bile süt üretimi bee 🤪

Eklentiler

• D7A59B5F-DAEF-4839-B080-5DFD224B2635.jpeg
    D7A59B5F-DAEF-4839-B080-5DFD224B2635.jpeg
    99,2 KB · Görüntüleme: 30

Yaa süt yarar illaki ama az olabilir ondandıe sma bizede cok iyi gelmedi doktor pek begenmedi sma yida anlamadm aptamil aslinda iyide bizimkilee sevmedi bana gore söyle anne sutu sekersiz oldugu icin tadini bilen bebeler sekerli icmiyor mu aceba dedim bebelac kilo alimi nasil aceba biz hippten memnunuz ama bakalim diger ayin basina doktor kontrolu insallah oda iyidir hanigi biberonu kullaniyorsun memede tutuyor ya biberonun basligini mi sevmedi aceba chico felan mi denesen o ayni diyorlar ya

X