2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

O ney kız EDS

Evet iğrenç hissediyorum kendmi yaa be ben zayıf biriymdir yani hiç böyle bi göbeğim olmamıstı sonradan ekleme gibi duruyo. Korse alsammı acaba ya ben de şu yamunalardan
Valla sanki azda olsa faydasi olur sarkmaz bari bnde normalde zayifimdir bu görüntü garip geliyor o yüzden

Kizlar buguj karma aşı oldu oğlum ateş yaparmış bi de sabahtan beri uyuyor aranizda yaptıran oldu mu nasil geçiyor neler yapmaliyim
Benimki de karma aşısını olduğunda 3 gün boyunca sürekli uyudu. Günün toplamda 18 saatini uyuyarak geçirdi. Tek yan etkisi bu olsum anam, boş ver.

Günaydın kıslaaarr yukumm var yukumm
Benimdee esim nobete gitti iyi uyuttum seni dedim yaa ne demezsn her sesinize uyandim dedi mamasini hazirladm altini degistim gazini cikardm tekrar uyuttm onada sadece bez atmaga giderken yataga koydugum icin bakarak ol dedim uykusu bölünmüsmüs bu cocuk ilerde babasini severse kıyameti koparirim

Çok üzgünüm ama sevecekkk

Ayy bende ikizler doğuracağım görünüyor bakalım nasıl olacak korkuyorum anlık duygu değişimlerinden

Herkese merhaba günaydın yada tünaydın demiyorum malum uyuyup gün üzerine aydın olan yok herhalde aramızdabiz akşam gene gazdan kivrandik su aylar geçip rayına otursa bağırsaklar bizde kuzularimiz da iyi olsa .

kızlar merhaba adet düzensizliklerim vardı benim hep hayatım boyunca poliskistik olduğumu söyledi en son gittiğim kadın doğumcu 1 yıldır cocuk deniyoruz ama olmadı ilk defa tüp bebek araştırmaya başladık eşim iznini baharda ayarlabilecek o yüzden merkez bakıyorum önediğiniz bir yer var mı?

Merhaba insallah sürec cok güzel ilerler hersey gönlünüzce olsun biz maslak acıbadem bülent tirasta denemistik ben memnun kaldim ama bu kisiden kisiye degisir hocayi birebir surekli gormedigimiz icin bazilari memnun kalmayabikiyor ben bir sorun yasamadm memnundm

Kızlar size soruyla geldim
Şimdi bebeğim üç gündür biberon almiyordu mama değiştirdi. Şükür az da olsa aldı ama çok az içiyor 30 CC sonrası ağlıyor meme vermedim aç kaldı gene az aldı biberondan
Şimdi ben ne yapayım önce mama sonra meme yaptım gene az içti mamadan memeyi kessem oda olmaz nasıl bir yol izleyeyim he bu arada acaba gaz için verilen ilaçlar yapabilir mi biberon reddini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…