2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar kızlar benim kızın biberon krizini çözdüm gibi 🤲şimdi aptamilden midir deyip gittim ilk defa kuzumla ikimiz markete gittik bebelac Gold aldım eve geldim verdim önce almadı sonra tadına baktı ve ne oldu bilin 😳😳😳içti biberonu tuttu he yarisini içti ama olsun aldı ağzına tuttuya 😭😭😭anladım ki kızım aptamili sevmemiş bende dün gece zorladım bayağı 😔üzüldüm şimdi bana zorla verseler bende istemezdim. Neyse akşama kadar iki defa verdim Bebelac Gold dan aldı CC az alıyor olsun yeter ki aldın
Ayy mutluluğumu paylasayim dedim yoksa eds alıp yapicaktim
💃💃🎉🎉🥳🥳🥳🎊🎊🥰🥰😍😍😍
Ohh afıyet şifaaa olsun yarasınnn mınnakk kızımaa 🤩🤩🤩

Valla hamileyken gecmeyen zaman dogumdan sonra su gibi akıp gidiyor gercekten 😍Darısı en güzel sekilde sizlerin basıns bunlar yaslandirsin bizi🤭
Yaaa gerçkten geçmiyor bazen diyorum çabuk geçse zaman sonra boşver anın tadını çıkar kaç kere yaşayacaksın bu zamanları🥰
amin cnm inşallah yaşlandırsınlar tabi ya anne karnında onlar için yapmaya başlıyoruz🥰🥰

Kızlarrr ben bugün son kez dr a gittim hafif sancılar var başlamış dediiii hafif su azalmış dedi perşembe gel aliyim dedi ee dedim cumartesi dediniz kayınvalidem gelemiyo korona o zaman tamam dedi yine alttan muayene ederekten cumartesiye karar verdik 😂 yaniii cumartesi saat 10.00 da doğuruyorum Allah bir mani vermezseee sonunda belli oldu 🥰🥰
Kızzzz Allah seni 🤣🤣🤣
Kayınvalide gelemiyor diye doğumu erteleyen gelin😍😍
Sağlıkla gelsin bakalım 🥰🥰

Ayyy kızlar bizim kız cok sükür rahata erince bende saldm galiba 1 kg almisim annem surekli manti borek yapip duruyor aksam tatli cok moralim bozuldu🥴🥴🥴
Ohhh afiyet olsun..1 seneye birşey kalmaz cano ye ye 🤪
bir ay dikkat etmedim iki kilo aldım sonra ki ay dikkat ettim yürüyüş yaptım yine 2 kilo aldım.artık saldım ne varsa yiyorum 🤣🤣

Kızlar kızlar benim kızın biberon krizini çözdüm gibi 🤲şimdi aptamilden midir deyip gittim ilk defa kuzumla ikimiz markete gittik bebelac Gold aldım eve geldim verdim önce almadı sonra tadına baktı ve ne oldu bilin 😳😳😳içti biberonu tuttu he yarisini içti ama olsun aldı ağzına tuttuya 😭😭😭anladım ki kızım aptamili sevmemiş bende dün gece zorladım bayağı 😔üzüldüm şimdi bana zorla verseler bende istemezdim. Neyse akşama kadar iki defa verdim Bebelac Gold dan aldı CC az alıyor olsun yeter ki aldın
💃💃🎉🎉🥳🥳🥳🎊🎊🥰🥰😍😍😍
Ohh çok sevindim cnm😍onlar rahat biz rahat🥰🥰

kızlar iyi geceler ❤️

Dün doktora giderken çantasına mama yapmıstm. Sıcak sıcak yapıyorum ki orada ani krizlerinde mama vereyim diye. O mamayı verdım eve geldiğimde saat 12 gibi 60 cc vermiş oldm yani. Sonra bir daha akşam mama krizi oldu o zman da EDS yöntemi ile vermeyi denedim 10 cc flan içti. Yani dün 70 cc Bugun de EDS ile 40 cc verdim. Biberon kullanmadk ve mama miktarı az oldu. Bakalm gece nasıl olck şuan iyi gidiyor gibi Maşallah

Kizlar buguj karma aşı oldu oğlum ateş yaparmış bi de sabahtan beri uyuyor aranizda yaptıran oldu mu nasil geçiyor neler yapmaliyim
Dün olduk biz de genel olarak uyudu ama saat başı ateşini ölçtm. Çıkmadı cok şükür ateş. Ama yine de bi çay kaşıgı calpol verdm ateş olmasa da vücut sıcaktı bi savaş var diye ve aşı ağrı yapmıstır diye. Bugun de verdm bi çay kaşıgı. Genel olarak uykuda ama bebek

💃💃🎉🎉🥳🥳🥳🎊🎊🥰🥰😍😍😍
Harikaaa ❤️ Ama eds ful memeye dönüş için iyi. Ama benm kızın kilo alımı az olsaydı önemsemezdm biberonu. Şimdi azaltmam için mecburum yani. Arada çaktırmadan hortumun akışını kesiyorum hemen sinir sesleri çıkarıyo uyanık ya 😅

Ben de ikizler 🤣 aldıgım birşey 1 tl indirme girse bile üzülürm 😅
Burda bi manav market karışımı bi yer vardı semtimizde. Onu carrefour yaptılar ama adı carrefour oldu içi hala semt manav ve marketi orda o fiyat anlamadm valla 😅
Ahh valla bende üzülürüm neyse bir kisi bile indirimde alsa iyidir ya esim 3 tane almis gelirken baktm bi farklilik var ustunde ayni yaziyor ama ambalaj farkli tenekenin icindekilere baktm ufak farkliliklar var benim hep kullandigimin ustunde petek resmi gibi bisey var bunda yok bu aldiklar temmuz uretimi digeri aralik yeniymis zaten zar zor kabul etti vucut korkudan git degistir dedim vermek istemedm

Ayyy kızlar bizim kız cok sükür rahata erince bende saldm galiba 1 kg almisim annem surekli manti borek yapip duruyor aksam tatli cok moralim bozuldu🥴🥴🥴
1 kg mı kıyamamm 😬 ben de her gün tatlı yemekten bir göbek bar anlatamam idda ediyorum hamileyken bu kdr göbek yoktu şoktayım ya onu dert edindm kendme şimdi bi hal çare bakmam lazm. Hamıleyken sadece karnm vardı. Şimdi karın basen g.t gobek meme kol sırt offf

1 kg mı kıyamamm 😬 ben de her gün tatlı yemekten bir göbek bar anlatamam idda ediyorum hamileyken bu kdr göbek yoktu şoktayım ya onu dert edindm kendme şimdi bi hal çare bakmam lazm. Hamıleyken sadece karnm vardı. Şimdi karın basen g.t gobek meme kol sırt offf
Yaa siz emziriyorsunuz gider yine de ben süt sagarken acaip hizla kilo verdim veriyordum simdi ufak ufak tutmaya basladim yeniden ama korse takiyorum sıktıgı icin pek yiyesim gelmiyor gobegide biraz yukari kaldirdi sanki benimki cok sarkti ya sizde de oylemi

Yaa siz emziriyorsunuz gider yine de ben süt sagarken acaip hizla kilo verdim veriyordum simdi ufak ufak tutmaya basladim yeniden ama korse takiyorum sıktıgı icin pek yiyesim gelmiyor gobegide biraz yukari kaldirdi sanki benimki cok sarkti ya sizde de oylemi
Evet iğrenç hissediyorum kendmi yaa be ben zayıf biriymdir yani hiç böyle bi göbeğim olmamıstı sonradan ekleme gibi duruyo. Korse alsammı acaba ya ben de şu yamunalardan

Dün olduk biz de genel olarak uyudu ama saat başı ateşini ölçtm. Çıkmadı cok şükür ateş. Ama yine de bi çay kaşıgı calpol verdm ateş olmasa da vücut sıcaktı bi savaş var diye ve aşı ağrı yapmıstır diye. Bugun de verdm bi çay kaşıgı. Genel olarak uykuda ama bebek
Teşekkür ederim. Şimdilik atesi 36.9 un üstüne çıkmadı bi kez verdim bende calpolu umarim yarina daha iyi olurlar

X