2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar size komik bişey söliyim mi artık üzülsem mi napsam bilmiyorum talihsizlikler pesimizi bırakmıo , kayınvalidem korona oldu doğuma kadar negatif döncek mi belli değil ne eve ne hastaneye gelememe olasılığı var 😂🤷🏻‍♀️🙊
Ne çektin yavrum ya 🙄 geldi mi üst üste geliyor. Gerçi vaka sayıları çok yüksek herkes hasta herkesi elden geçiriyor 😑 Rabbim şifa versin

Kızlar size komik bişey söliyim mi artık üzülsem mi napsam bilmiyorum talihsizlikler pesimizi bırakmıo , kayınvalidem korona oldu doğuma kadar negatif döncek mi belli değil ne eve ne hastaneye gelememe olasılığı var 😂🤷🏻‍♀️🙊
Hay Allah yaa çok geçmiş olsun..
7 gün karantina süresi ondan sonra çıkabiliyorsun testi ne zaman vermişti😅

Kızlar bişe sorcam yaa şimdi biberonda maması var bebenin diyelim hiç almadı oda ısısında bekletsek sonradan vetemiyomuyuz ısıtıp 😁😁
Ben petek üstüne koyuyorum bir saat ömrü var deniyor. O zaman aralığında kalkarsa veriyorum açıkçası.

Son düzenleme:
Kızlar bazen öyle bir duygu geliyor ki ne kadar nasıl şükretsem az diyorum. Hayatta böyle bir sevgi yok. Olmasında zaten. Çok yıpratıcı olurdu. Belki ben böyle sevmeyi bilmiyorumdur benim eksikliğimdi bilemiyorum. Çok farklı gerçekten çok farklı bir sevgi. Hep devam eder mi dersiniz? Hep aynı şiddette mi sever anneler çocuklarını. Çok özgür bir anne olacağım derdim şimdi çok zor geliyor gözümün önünden ayırmak istemem gibi.
Yaaa..ne güzel anlattın Allah biz hamilelere de nasip etsin bu duyguları yaşamayı😍😍😍
Her teknesinde sesli sesli seviyorum kucağıma aldığımda düşünemiyorum duygusunu🥰🥰
Yaa demeee bende özgür anne olmak istiyorum 😅

Kuzum geçmiş olsun. Bebişin iyi olmasına sevindim🙂 Enfeksiyon olmasa da tedbiren antibiyotik verir muhtemelen doktorun. Kullan ihmal etme bence.
Saol cnm benim.. evet bakalım kültür de çıksın doktoruma atacağım sonuçları🙏🏼 Evet enfeksiyon ve ateşten tırsıyorum hatta endokrin doktoruma randevu aldım 25 inde enfeksiyona da almıştım 2 ayda bir yaptırırım diyordum önlem amaçlı.birşey çıkmasa bile doğuma kadar kontrol ettireceğim☺️

Yaaa..ne güzel anlattın Allah biz hamilelere de nasip etsin bu duyguları yaşamayı😍😍😍
Her teknesinde sesli sesli seviyorum kucağıma aldığımda düşünemiyorum duygusunu🥰🥰
Yaa demeee bende özgür anne olmak istiyorum 😅
Amiin kuzum amin inşallah çok güzel çok korkutucu bir duygu. Valla bilmiyorum şu an için sıkmam ben çocuğumu diyen tarafım sustu 😅😂😂

Saol cnm benim.. evet bakalım kültür de çıksın doktoruma atacağım sonuçları🙏🏼 Evet enfeksiyon ve ateşten tırsıyorum hatta endokrin doktoruma randevu aldım 25 inde enfeksiyona da almıştım 2 ayda bir yaptırırım diyordum önlem amaçlı.birşey çıkmasa bile doğuma kadar kontrol ettireceğim☺️
Bende kültür istemişti direkt doktorum tahlilde verdim yine de. Tahlilde bakteri çıkmıştı kültür temizdi ama tek dozluk antibiyotik önlem amaçlı kullan demişti kullanmadım başta sonra tedirgin oldum 😬 kullandım bir daha da test vermedim sonrasında

Ayy bilemedim iyi mi kötü mü olan olmus hafif gecirsinde insallah nasip bu isler hastaneye gelemeyecekmis demekki😅

Yok kız çok iyi maşallahı var da işte karantinada ama cuma ya kadar döner negatife inşallah cumarteside gelir babanesi yazık kızz üzülüyo insan 🤲🤣
Siz kayinvide sevengillerdensiniz bacım Labellaaa Labellaaa ile beraber😅bak bana 1 hafta yetti telefonda hala gögüslerimi soruyor kadın fazla görüsmemek lazimmis 😂

Ya bakteriye çok güvenmemek lazım diyor genelde doktorlar yani tahlil verirken yanlış verilmiş olabilir,çok tutulmuş idrar olunca öyle çıkabilir,idrar tahlilini verdikten sonra beklediği yerde de bakteri üretiyor olabilir vs.. o yüzden idrar kültürü kesin sonuç oluyor o temiz çıkarsa bakteri yüksek çıksada ilaç verilmiyor.doktor gibi konuştum heee🤣🤣🤣🤣
Artıkkk master oluyo zaten insan Kilya Kilya yı hatırlamıyomusun kendi kendine teşhis koyuyodu hatun doğru çıkıodu bide 😅 hafif bişey olsunda bol su iç sen başka yapcak bişey yok 🤷🏻‍♀️ Bide işte yakın zamanda sana da başlar magnezyum a belki o iyi gelio ağrılara sızılara ☺️ Bebişin iyi olmasına da çoook sevindim maşallah barikallah 🧿

Kızlar bazen öyle bir duygu geliyor ki ne kadar nasıl şükretsem az diyorum. Hayatta böyle bir sevgi yok. Olmasında zaten. Çok yıpratıcı olurdu. Belki ben böyle sevmeyi bilmiyorumdur benim eksikliğimdi bilemiyorum. Çok farklı gerçekten çok farklı bir sevgi. Hep devam eder mi dersiniz? Hep aynı şiddette mi sever anneler çocuklarını. Çok özgür bir anne olacağım derdim şimdi çok zor geliyor gözümün önünden ayırmak istemem gibi.
Yaa bende oyleyim hatta takintili olmaya basladim cocuk annemin sesine daha iyi bakiyor dönüyor onda susuyor kendimi kotü hissediyorum bi tek benimle sakinlessin diyorum annemlerde güya saka yapiyor zaten mama veriyosn ben gotureyim biraz ise baslayinca diye valla delirecek gibi oluyorum🥴

Siz kayinvide sevengillerdensiniz bacım Labellaaa Labellaaa ile beraber😅bak bana 1 hafta yetti telefonda hala gögüslerimi soruyor kadın fazla görüsmemek lazimmis 😂
Yazık kız ilk torun heves ediyo biz de olcaz anane babane üzülür insan göremese 😅Seninki de alem ama taktı göğüslerine 😂 cidden ne durumda peki geçti mi mantar ? Süt vermiyomusun henüz ?

Yazık kız ilk torun heves ediyo biz de olcaz anane babane üzülür insan göremese 😅Seninki de alem ama taktı göğüslerine 😂 cidden ne durumda peki geçti mi mantar ? Süt vermiyomusun henüz ?
Valla taktı inan görsen ilk torun felan dinlemezdn bende boyle yapacaksam istemesin beni gelin damat😂valla sütüm tamamen kesildi mantar oyle gecti süt aktıkca bas edemedim mantarla ilaci surdukce süt bozuldu belkide mantarin kendisi bozdu bilmiyorm süt griye döndü su gibi geldi ama aktikca felaket ilerledi mantar duramiyordm sagdim sagdm döktüm daha beter mastit oldu inan sezaryenden cekmedim gögüslerimden cektigimi süt yari yariya azaldi sonra dr ilac verdi süt kesildi mantar bitti cok azcik kaldi sadece.mama veriyorum artk 1 ay verebildm süt malesef

Artıkkk master oluyo zaten insan Kilya Kilya yı hatırlamıyomusun kendi kendine teşhis koyuyodu hatun doğru çıkıodu bide 😅 hafif bişey olsunda bol su iç sen başka yapcak bişey yok 🤷🏻‍♀️ Bide işte yakın zamanda sana da başlar magnezyum a belki o iyi gelio ağrılara sızılara ☺️ Bebişin iyi olmasına da çoook sevindim maşallah barikallah 🧿
😬😂😅 son sürekli burnum aktığında ilk gittiğim doktor sinüzit dedi ilaçta veremem emziriyorsun ama tek seferlik kortizon iğnesi verdi . Dedim yok bu alerjiye benziyor 😬 yaptırmadım. Sonra ağırlaştı başka doktora gittim kamera ile baktı direkt sinüzit değil bu alerjik duruyor dedi 😅

Yaa bende oyleyim hatta takintili olmaya basladim cocuk annemin sesine daha iyi bakiyor dönüyor onda susuyor kendimi kotü hissediyorum bi tek benimle sakinlessin diyorum annemlerde güya saka yapiyor zaten mama veriyosn ben gotureyim biraz ise baslayinca diye valla delirecek gibi oluyorum🥴
Bende de oluyor o. Birine annem bakıyor resmen ben emziriyorum altını annem alıyor mamasını annem içiriyor genelde. Annem daha iyi tanıyor yapısını canım sıkılmıyor değil. Bu bende kalsın sen ikisine bakamazsın diyor eşim ciddiye alıyor sanki 😅 bakıcı bakalım dedi geçen araştıralım şimdiden filan. Bu gidişle ben iki yıl izne ayrılacağım. Arabayı satalım diyorum😬

X