2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hee tabii 😁 pirinçunu yese istediği kadar döksün saçsın 😂😂
Ama hepsinden çok neye üxğlğyoduk biliyomusun. Biberon vermezkrn döke saça içiyorlar yani oğlan daha çok. Anne sütünü öyle yaptığında var yaa ahhh diyorum oğlum napıyosun damla damla sağıypm ben bunları, 😂
Kesinlikle katılıyorum hele ben sagıp veriyordum ya mama gibi kaliyordh icmiyordu kizim ben onu ne hallerle sagdim diyodum ayy hastanede benim gogusler olay oldu mantar icin mastit icin hep doktordaydim ya herkesin dilindeyim valla goguslerinle ortada kaldin emziremedin sutte gitti die dalga geciyorlar benle🙈

2 aylık asilarinda cok ateslendi mi kız canim asiya gitmeden calpol verenler var sonra rutin 6 saate bir verenler ama bazisida asinin etkisini yitirdigini söylüyor sizler ne yaptınız bu süreçte
Bizde 2 gun ates oldu canım
Ama menejıt asısını yaptırırken kendı dr umuz calpol verdı kendı elı ıle sonra 6 saatte bır ver dedı
Uzm dr benık gıttıgımde
Ama bazı dr lar 38.5 kadar vermeyın şurup bagısıkkık kazansın dıomus bencesaret edemem

Bizde 2 gun ates oldu canım
Ama menejıt asısını yaptırırken kendı dr umuz calpol verdı kendı elı ıle sonra 6 saatte bır ver dedı
Uzm dr benık gıttıgımde
Ama bazı dr lar 38.5 kadar vermeyın şurup bagısıkkık kazansın dıomus bencesaret edemem
Korkuyorm valla o asılardan insallah bizde guzelce atlatiriz

Dinlendim dün cnm saol aslında hafif gaz sancım ishalim var ama içim rahat etmez acile gideceğim bugün..
Mart başı kontrolüm bi bugün gideyim acile gerekirse yarın doktoruma giderim 😉
Haber ver bize de hayırlı haberler kuzucum 🤲 acil drlarına kendim güvenemiyorum dilimden anlamaz ters bişey der falan ben de o yüzden kendi dr una git dedim kuzum nasıl için rahat etcekse Allah a emanet 😘

Kuzuuu bızı de haber ett bebek bugun hıc durmadı haken oyle cok bakamıyroum
Cnm şimdi çıktım hastaneden şükür Bebek’te sıkıntı yok günüyle uyumlu 514 gram olmuş 😍😍
Bakteri 64 çıktı.iidrar kültürü istedi enfeksiyon olabilir.. idrar kültürünü bekleyeceğiz☺️

Haber ver bize de hayırlı haberler kuzucum 🤲 acil drlarına kendim güvenemiyorum dilimden anlamaz ters bişey der falan ben de o yüzden kendi dr una git dedim kuzum nasıl için rahat etcekse Allah a emanet 😘
Anladım cnm doktoruma gitmem 2 saat sürüyor o yüzden ilk acile gidiyorum videoda çekiyorum doktora yolluyorum gerek görürse giderim diyorum😉şükür sıkıntı yok bebişte bakteri 64 çıktı kültür verdim onun çıkmasını bekleyeceğiz ☺️

Cnm şimdi çıktım hastaneden şükür Bebek’te sıkıntı yok günüyle uyumlu 514 gram olmuş 😍😍
Bakteri 64 çıktı.iidrar kültürü istedi enfeksiyon olabilir.. idrar kültürünü bekleyeceğiz☺️
Geçmiş olsun kuzum maşallah bebişe aklında kalmadı iyi oldu gittiğin bakteri de düzelir gerek görürse ilaç verir doktorun.

Geçmiş olsun cnm minnakimiz kilo da almış maşallah 🧿 gerisi hallolur ins çabucak 🤲

Anladım cnm doktoruma gitmem 2 saat sürüyor o yüzden ilk acile gidiyorum videoda çekiyorum doktora yolluyorum gerek görürse giderim diyorum😉şükür sıkıntı yok bebişte bakteri 64 çıktı kültür verdim onun çıkmasını bekleyeceğiz ☺️
Yaaa geçmiş olsun çok 🤷🏻‍♀️ Ayy bu hamilelikte en hassas yer üşütüyomusun napıyosun niye oluyomul bakteri acaba 🙄

Kızlar bazen öyle bir duygu geliyor ki ne kadar nasıl şükretsem az diyorum. Hayatta böyle bir sevgi yok. Olmasında zaten. Çok yıpratıcı olurdu. Belki ben böyle sevmeyi bilmiyorumdur benim eksikliğimdi bilemiyorum. Çok farklı gerçekten çok farklı bir sevgi. Hep devam eder mi dersiniz? Hep aynı şiddette mi sever anneler çocuklarını. Çok özgür bir anne olacağım derdim şimdi çok zor geliyor gözümün önünden ayırmak istemem gibi.

Yaaa geçmiş olsun çok 🤷🏻‍♀️ Ayy bu hamilelikte en hassas yer üşütüyomusun napıyosun niye oluyomul bakteri acaba 🙄
Ya bakteriye çok güvenmemek lazım diyor genelde doktorlar yani tahlil verirken yanlış verilmiş olabilir,çok tutulmuş idrar olunca öyle çıkabilir,idrar tahlilini verdikten sonra beklediği yerde de bakteri üretiyor olabilir vs.. o yüzden idrar kültürü kesin sonuç oluyor o temiz çıkarsa bakteri yüksek çıksada ilaç verilmiyor.doktor gibi konuştum heee🤣🤣🤣🤣

Kuzum geçmiş olsun. Bebişin iyi olmasına sevindim🙂 Enfeksiyon olmasa da tedbiren antibiyotik verir muhtemelen doktorun. Kullan ihmal etme bence.

X