2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bizde dün yeni mamaya başladık içmek istemiyor gerçi eskisini de istemiyordu bende uykuyu kokluyorum uyuduğu an veriyorum mamayı 🤭🤭çok çok bin şükür gece sancimiz oldu ama ağlamaları çok olmadı..🤲

Cnm bir mr şart sana ihmal etme emzirmeye göre ilaç verir belki dr bu sıkıntı çekilmez kuzum 😔
Ayy öyle kuzucum mr olmadan bırakmaz. Fıtık mı dedim ama bazı hareketler var fıtığı planlar yapamıyor ağrıdan ben yapıyorum sorunum yatınca benim yatınca asla kalkamıyorum bir de çok ayakta kalırsam belim çekiliyor resmen. Onun dışında iyiyim

Ayy öyle kuzucum mr olmadan bırakmaz. Fıtık mı dedim ama bazı hareketler var fıtığı planlar yapamıyor ağrıdan ben yapıyorum sorunum yatınca benim yatınca asla kalkamıyorum bir de çok ayakta kalırsam belim çekiliyor resmen. Onun dışında iyiyim
Fıtık olsa çok daha fazla ağrı çekersin bayağı hareketlerin kısıtlanır ne dan sonra krem falan ins yumuşar ve kaybolur gider.🤲🤲dinlememekten de oluyor kuzum ya iki bebeyle kolay değil ama sen iyi ol ki onlar da iyi olsun☺️

Cokk gecmıs olsunn canın yaa zorr bel ağrısı bebek emzırmek eziyet oluyor ozaman😓

He kız film gibi 🤭
Al Bi daha besleme vakitleri geldi 😂
Uyursalar ellemem diyodum ama oğlan kıpraşıyo kendiliğinden ağlayarak uyanmasını mı bekleseeem yoksa ben uyandırıp nazlı nazlı emmesini mi 🤔😂
Ben beslenme saati geldiyse ve mıkırdanıyosa alıyorum ağlamasın diye. Böyle Ağlayınca ilerde pskolojik sıkıntıları oluyormus 😅

Canım korkma Allah a emanet dinlen birazcık kafaya da takma bişey 😐 üşütmüşsündür belkii bi dahaki kontrol ün ne zaman onu erken e çek aklın kalcaksa
Dinlendim dün cnm saol aslında hafif gaz sancım ishalim var ama içim rahat etmez acile gideceğim bugün..
Mart başı kontrolüm bi bugün gideyim acile gerekirse yarın doktoruma giderim 😉

Oo ailede varsa önemli canım. Kesin yaptır. Ben 20li haftalarda yaptırmadım ailede yok diye ama bebişin iriliği 30lara girildiğinde iyice artmıştı diye doktorum ısrarcı oldu. O zaman yaptırdık neyse ki bebişim anne babasına çekmiş boy postan 😁
Ewt cnm ırsi ailede o yüzden yaptırmak istiyorum😉 maşallah tospiğe 😍😍

375 dediler rota için bana da ve doktor aşıların olsugu gün bana da gelin hem muayene hem de rotayı yaparız dedi. Muayene 565 tl rota 375 tl
940 tl kafada gitti 🤧 muayeneye gitmeden aşıyı yapmazmı ya 1 hafta önce gittik zaten muayeneye
Cnm benim komşum diğer aşılarını yaptırırken rota aşısını kendisi aldı eczaneden asm de ebe yaptı rota aşısını da..

Kızlar bişe sorcam yaa şimdi biberonda maması var bebenin diyelim hiç almadı
Uff yaa memeyi iyi emdiler ya mamalar kaldı almıyorlar zorlayıp kusturamam da tühh çöp oldu 😁😁
Bende tuh gitti diyorm bazen babasi kizım en pahalisini iciyon yapma bitir sunu diyor ama nafile🤣 dedigin gibi kusuyor zorlayinca hopp cöpe🤷😅

Bende tuh gitti diyorm bazen babasi kizım en pahalisini iciyon yapma bitir sunu diyor ama nafile🤣 dedigin gibi kusuyor zorlayinca hopp cöpe🤷😅
Hee tabii 😁 pirinçunu yese istediği kadar döksün saçsın 😂😂
Ama hepsinden çok neye üxğlğyoduk biliyomusun. Biberon vermezkrn döke saça içiyorlar yani oğlan daha çok. Anne sütünü öyle yaptığında var yaa ahhh diyorum oğlum napıyosun damla damla sağıypm ben bunları, 😂

X