2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum benim ya düzelir belki döner eski haline 🤷🏻‍♀️ Canını sıkma yapıcak hiç bir şey yok Allahım onu bile belirlemiştir anne sütü ne kadar alcak yavrumuz diye ne bi gram fazla ne bi gram az olcağına karar veremeyiz 🤲 çok şükür formül mamalar var ki sıkıntı yaşamıyoruz yesin büyüsün minnoş hanım 💕
Öyle tabi buna sukür saglikli sihhatli olsunda napalim kismet boyleymis
Kızlar selam
Sleepy kullananlar hepsiburada da ikincisi 1.tl haberiniz olsun.
Bir de kaç numara kullanıyorsunuz şuan?
Ya ben burda bi market var hala zam yapmadilar ordan aliyorum ordan daha ucuza gekiyor 2 numara kullaniyoruz biz suan

Kızlar selam
Sleepy kullananlar hepsiburada da ikincisi 1.tl haberiniz olsun.
Bir de kaç numara kullanıyorsunuz şuan?
Biz bin in bezini kullanıyoruz çok iyi çıktı degistirdim sleppy aldık pişik yaptı bim e geri döndük🤭🤭şimdi 2 numara kullanıyoruz biraz büyük ama sağa sola kaka tasmiyor

Bende kültür istemişti direkt doktorum tahlilde verdim yine de. Tahlilde bakteri çıkmıştı kültür temizdi ama tek dozluk antibiyotik önlem amaçlı kullan demişti kullanmadım başta sonra tedirgin oldum 😬 kullandım bir daha da test vermedim sonrasında
Benim geçen bakteri 13 çıktı kültür temiz geldi kullandırtmadı.bu sefer 64 çıktı kültür temiz gelsede belkide tek kullanımlık verebilir senin gibi..verirse kullanırız ☺😉

Saol kuzucum kendisi gayet iyi yani cuma test vercek galiba cumartesi doğum zaten çıkabilir inşallah 🤲🤣
Oh oh iyi olmasına sevindim☺️ Negatife dönecek mi bakalım inşallah döner bazıları uzun sürüyor 😅 bir tane önüme düştü adam 14 aydır 78 test vermiş hepsi pozitif karantinadan çıkamıyor 😅😅

Artıkkk master oluyo zaten insan @Kilya yı hatırlamıyomusun kendi kendine teşhis koyuyodu hatun doğru çıkıodu bide 😅 hafif bişey olsunda bol su iç sen başka yapcak bişey yok 🤷🏻‍♀️ Bide işte yakın zamanda sana da başlar magnezyum a belki o iyi gelio ağrılara sızılara ☺️ Bebişin iyi olmasına da çoook sevindim maşallah barikallah 🧿
Ahahah evet artık öyle olduk gerçekten😅
Bu sefer magnezyumu isteyeceğim çünkü bazen sabah kramp girer gibi oluyor bacağıma kıpırdatmayınca geçiyor☺️Saolasın cnm 😍

Valla taktı inan görsen ilk torun felan dinlemezdn bende boyle yapacaksam istemesin beni gelin damat😂valla sütüm tamamen kesildi mantar oyle gecti süt aktıkca bas edemedim mantarla ilaci surdukce süt bozuldu belkide mantarin kendisi bozdu bilmiyorm süt griye döndü su gibi geldi ama aktikca felaket ilerledi mantar duramiyordm sagdim sagdm döktüm daha beter mastit oldu inan sezaryenden cekmedim gögüslerimden cektigimi süt yari yariya azaldi sonra dr ilac verdi süt kesildi mantar bitti cok azcik kaldi sadece.mama veriyorum artk 1 ay verebildm süt malesef
Cnm ya azda olsa varmış belki geri gelir 🙏🏼🙏🏼
Arttırıcı birşeyler yesen gelmez mi geri acaba🤔

Sanırım bu sorunun cevabını ver verebilirim 🥰
Herzaman bu kadar göz önunde olmayacaklar
İşin oldugun da bırakmak zorunda kaldıgında o yuzlerı hep gözlerinin önüne gelecek
1.cıkısta ahh nasıl cıktım dersın
2.cıkısta hemen gelirim dersın
3.cıkısta keyifler nasıl ne durumda ona göre dersın
4.cıkısta hemen gidip gelıyorum dersın
5.cıkısta yaa bıraz daha bakarsan diger işlerimi de halledeyim dersın
6.cıkısta bırısı baksında şöyle kocamla bı yemege cıkayım sınemaya gıdeyjm derısn
Yanıı yavas yavass sende bebeklerde dunyaya ayak uydurmaya baslar
Zaman zaman kısım kısım insanalr bu sekılde alısır
Tabiii bebekken daha da zor ama bıraz bıraz işlere adapte olmaya basladıkca
3.yas sonrası kreş vs cıkınca canın acıya acıya büyüyeceksiniz ☺️
Mecbur şuanda Allah sana bana o duyguyu verıyor çünkü anneye en muhtac haller
Sonra sana dünya ya alışma gücüde veriyor yoksa kımse ne işe gider nede cocugunu okula gönderir
Tabııı daha az sevdıgın icin degıl
Olması gereken ne ise o şekılde yasamaya alıstıgımız için
Ben bu konuda büyük konuşmamayı cok acı tecrube ıle ögrendım😓😞
Eskıden derdım ki
Cocuklarımı hayattaaa bırakamam ölsemmm bırakamam
( eski eşim ile sıkıntılı zamanalrımda benı tehdit ederek cocukları alıcagını söyledıgınde en buyuk zaafım Cocuklarımı kullanırdı)
Kapının önunde yatarım yıne bırakamam derdım
Bana hattta kapıya köpek kulubesı yaptırırım orda yaşarsın derdıı 😢
Ve bütün bu olanlara göre gercekten o durumu yasadım
Ablam bana halen dıo
Ben ölürüm yasayamam derdın
Rabbım dermiş seni öyle bi yasatırım ki
Oyuzden bana Derya oyle deme derdı ama bem yokk olur mu derdım
Cok korkarım o yuzden
Hemde ne ayrılma 3 sene burnumun dıbındekı kızımı göremedim
Ne imtihanlardı
Rabbım evlatlarımızla huzurumuz saglıgımızla bızlerı sınamasın
Sımdı ben Eslemı kalbıme sokasım gelıyor
Ablaları bıle dıo ıcıme sokasım gelıyor dıe 🥰☺️
Ama oda büyüyecek dunya ya hazırlanacak
Rabbım bütün evlatlarımıza saglıkla hayırla büyümek ve uzun ömurler versın
Guzel annelerım
Kusura bakmayın bıanda yazdım en acı tecrubelerımı paylastım
Demem o ki agzımızdan cıkanla sınanıyoruz
Ben dua ederken bıle agzımdan cıkana dıkkat etmmeye calısıyroum
Rabbım o sevgıyı annelere vermese kım zahmet cekıpte dogurur bakar
Bu duyguları bızlere yasatan Rabbıme sonsuz şükürler olsun 🤲 ❣️
Ahhh cnm ne güzel anlatmışsın😍bizde onlar büyüdükçe öğreneceğiz🥰
Erken yaşta Çok zor zamanlar yaşamışsın bu zamanlara gelmişsin artık kızların yanında +1😍😍
Şükürler olsun🙏🏼

Günaydın anneler benim dünden beri boğazının tek tarafi ağrıyor yutkunmak zorlasmaya başladı bir tane parol icebilirim dimi kızlar emziriyorum ya bebeğe zararı olmaz herhalde hamileyken de parol veriliyordu 🤔
Cnm geçmiş olsun.nasıl oldun ilaç iyi geldi mi ☺️

Ayyy sizde mi 40 oldunuz maşallah 🧿🧿😍
Doğan büyüyor günler akıp gidiyor ve yaşlanıyoruzzz🤪🤪🤪
Valla hamileyken gecmeyen zaman dogumdan sonra su gibi akıp gidiyor gercekten 😍Darısı en güzel sekilde sizlerin basıns bunlar yaslandirsin bizi🤭
Valla benım kızda suan ayagımda sallaa sallaa durr gunduz 1 saat uyku aksam yarım saat bitti
Uykuya gecus yok
Yani bi anlayamadm dalamıyor cocuk resmen ne yapsam olmadi babasina verdim artk biraz

Valla hamileyken gecmeyen zaman dogumdan sonra su gibi akıp gidiyor gercekten 😍Darısı en güzel sekilde sizlerin basıns bunlar yaslandirsin bizi🤭

Yani bi anlayamadm dalamıyor cocuk resmen ne yapsam olmadi babasina verdim artk biraz
Gece uykusuna gecıste cıglıklar la
Gunduzde hep salla sallaa
Aksamları sallasan da hayr etmıyor
Bakalım bıraz daha buyusunler elbette duzene girerler canları sagolsun napalım 🥰

X