2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

3 gün yıkayamıcaksın diye 😅 hemşireye dicektm ben de biz 3 kez yıkadık toplamda 20 günde bir yıkıyoruz diye 🤣

3 aşıyı asm yapıyor. Rotayı doktor ben yapcm dedi. Ağızdan damlaymış zaten o da 375 tl miş
Sık sık banyo yaptırmak bebeğin gelişimine olumlu etki ediyormuş. Her gün yıkayın diyen bile var. Biz doğumdan önce haftada bir ancak yıkarız diyorduk ama 2. günden bebişin kokmaya başladığını fark ediyoruz diye biz bile ortalama 2 günde 1 yıkıyoruz bebişimizi. Bazen günde 1 de oluyor, nadiren 3 günde 1 de.

Sık sık banyo yaptırmak bebeğin gelişimine olumlu etki ediyormuş. Her gün yıkayın diyen bile var. Biz doğumdan önce haftada bir ancak yıkarız diyorduk ama 2. günden bebişin kokmaya başladığını fark ediyoruz diye biz bile ortalama 2 günde 1 yıkıyoruz bebişimizi. Bazen günde 1 de oluyor, nadiren 3 günde 1 de.
Ben de haftada 2 yıkamak istiyorum ama anneler 😵‍💫 şmdi artık haftada 2 olarak devam edicez ama. Bir de benm kardeşim de kış bebeği annem neredeyse her gün yıkarmış ve zatürre olmus onun korkusu var hep.

Kızlae sabah sabah adrenalinim bomba 😂
3 te bebelere kalktım emzir besle altlarını al( biri sçmış beline kadar sağolsun😂)
Derken saat 4.30 5 e geliyodu aman kız kalk duşa gir dedim. 2 gündür kanamam yok hem Bi temizlenim diye keyif banyosu yapim dedim sonuçta gece uykuları daha sağlam 😂
Neyse girdim köpüklendim derken elektrik gitti çattt duş perdesi düştü küttt nasıl attım kendimi dışarı kocayı aradım maskeni tka gel korktum diye 😂😂
Neyse ki 5 dk sürmeden geldi de keyfime devam ettim. Yok o kadar gümbürtüye keratalar da uyanamadılar sağolsun lar 😂😂
Al sabah sabah uykum cin gündüz nasıl tatlı uyku çöker banaaa 😁

3 te bebelere kalktım emzir besle altlarını al( biri sçmış beline kadar sağolsun😂)
Derken saat 4.30 5 e geliyodu aman kız kalk duşa gir dedim. 2 gündür kanamam yok hem Bi temizlenim diye keyif banyosu yapim dedim sonuçta gece uykuları daha sağlam 😂
Neyse girdim köpüklendim derken elektrik gitti çattt duş perdesi düştü küttt nasıl attım kendimi dışarı kocayı aradım maskeni tka gel korktum diye 😂😂
Neyse ki 5 dk sürmeden geldi de keyfime devam ettim. Yok o kadar gümbürtüye keratalar da uyanamadılar sağolsun lar 😂😂
Anammm şansa bak yaaa ay bn de çok korkardım 😬

He kız film gibi 🤭
Al Bi daha besleme vakitleri geldi 😂
Uyursalar ellemem diyodum ama oğlan kıpraşıyo kendiliğinden ağlayarak uyanmasını mı bekleseeem yoksa ben uyandırıp nazlı nazlı emmesini mi 🤔😂
Baya adrenalin olmuş yani neyse sen keyif yapmışsın ya gerisi önemli değil valla bebeler de uyanmamış ohhh. Bekle bence biraz daha

Ben de haftada 2 yıkamak istiyorum ama anneler 😵‍💫 şmdi artık haftada 2 olarak devam edicez ama. Bir de benm kardeşim de kış bebeği annem neredeyse her gün yıkarmış ve zatürre olmus onun korkusu var hep.
Bizim ev merkezi sistem ısıtma ile ısındığı için çok sıcak oluyor. Biz olsak kombinin derecesini bu kadar artırmayız diyoruz eşimle sık sık 😃 buna bağlı olarak da en son gelen doğalgaz, zammı ile birlikte 1016 tl idi 😬 bunda da zatürre olursa bu oğluş verdiğimiz o paralar haraaam olsun 😄

3 gün yıkayamıcaksın diye 😅 hemşireye dicektm ben de biz 3 kez yıkadık toplamda 20 günde bir yıkıyoruz diye 🤣

3 aşıyı asm yapıyor. Rotayı doktor ben yapcm dedi. Ağızdan damlaymış zaten o da 375 tl miş
Merhaba canım aşıları şöyle yaptık dediğin gibi 2 bacak ve 1 kol asm yaptı oradaki ebemiz rotayı kendin al hatta tanıdık eczacımız var arkadaş ordan alırsın getir ben yaparım damla şeklinde rota dedi🙏🏻Doktorumuz 2. Ay kontrolunde kalça ultrasonunu aldı rotayı da 3 ve 5 . Ayda yapalım dedi bu ay zaten baya aşı var dedi zorlamayalım.hastane de yaparsak aynen 300 -400 arası bir fiyat alıyor.hatta doktorumuz aşıyı kendin al 3. Ay kontrolunde yine burda ben yaparım dedi…ama sağlık ocağı çok yakın ebemize yaptırıcam🥰

Evet evet kafana göre kullanma ama bel agrisi cok zor mr icin zaten randevu felan verirler saatinde gider hemen cektirirsin böyle bebeleri kucaklamakta cok zor ben kac zamandir besikten zir kaldiriyorm valla
Koltukta yatıyordum yere yuvarlandım ellerimin üzerinde durarak öyle kalktım çok fena yatakta dönüp kalkamıyorum ki. Gitsem ne değişecek diyorum bir de ne diyecek. Bakayım kuzum ya

Koltukta yatıyordum yere yuvarlandım ellerimin üzerinde durarak öyle kalktım çok fena yatakta dönüp kalkamıyorum ki. Gitsem ne değişecek diyorum bir de ne diyecek. Bakayım kuzum ya
Yaa deme öyle sen baya kötüymüssn bel agrisi icin daha guzel agri kesiciler var belki süte gecmeyen ilaclarda vardır bnce git bi care bulunur illaki nereye kadar cekicen böyle

Mi
Kız Allah seni gecenin o vakti yıkanmakta zordur helal olsun hayatta girmem o saatte tek başına yaşam 🤣🤣ama bayağı adrenalin olmuş oy yerim kuzuları uyanmamalari ayrı bir mutluluk tabiki🥰😍😍

Cnm bir mr şart sana ihmal etme emzirmeye göre ilaç verir belki dr bu sıkıntı çekilmez kuzum 😔

X