2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu aşıları ASM yapmiyor mu paralı mı bize ebe 2 ay aşısını arayacağım sizi gelmeden yıkar bebeği gelirsiniz dedi neden yıkanacak onu sormayı unuttum
Bu asılar ucretli devlet karsılamıyor 2 ay asiları karma devletin odedigi asılar ası yapildiktan sonrada 2 3 gun banyo yaptıramıyosn bebegi o yüzden yıka gel diyorlar

Kızlar bu aldığımız gaz damlalari probiyotik damlalar ne kadar süreyle kullanılıyor ben dün Dr sormayı unuttum bitince gene alacakmiyim

Ben ilk kez pazartesi tutmayı deneyeceğim. Sütümün azalması ihtimaline karşı iki gündür ekstra sağıp dondurucuya atıyorum. Böyle böyle devam edeceğim. İnşallah sütüm bebişimi doyurur da Ramazan ayı gelmeden önceki Ramazan ayının oruçlarını tutar bitiririm.

Benim çook kötü ya doktora gidecek vaktim yok Vicks ile olacak gibi değil hiç. Korse filan hiç işe yaramadı
Vicks sürüp sıcak havlu koyacaksin canim benimde kötü bebegi kaldirirken zorlaniyorum yatakta dönemiyorum,eğilemiyorum deneyecegim bi kac kez

Oo ailede varsa önemli canım. Kesin yaptır. Ben 20li haftalarda yaptırmadım ailede yok diye ama bebişin iriliği 30lara girildiğinde iyice artmıştı diye doktorum ısrarcı oldu. O zaman yaptırdık neyse ki bebişim anne babasına çekmiş boy postan

Ben çok yaptırmak istemiyorum çok yazılar okudum bu konuda erken doğum riski olabiliyor bazı gebelerde,kafam çok karışık.yaptırırsam da tek doz yapılabilecek en son haftada yaptırırım sanırım..
Alakası var mı bilmiyorum ama ben de bir bakıma erken doğurdum ya. 37+3 yani. Ama bebişimin gelişimi her açısan tamamlanmıştı yani erken doğum gibi muamele yapılmadı.

Oo maşallah. Ben de benimkini anlatayım o zaman. Benimki de 3-4 haftadır geceleri bezini neredeyse hiç kirletmiyor. Gece en az 8 saat bezini değiştirmiyorum yani.
Geceleri emme aralığı da uzadı. En az 6 saat acıktığı için bile uyanmıyor.
Sabah uyandığında kendi kendine kakasını yapıyor.
Gaz sancıları akşamları oluyordu genelde. Son 1-2 haftadır o da azaldı ama hiç olmuyor diyemem. Yine akşam yatana kadar sancıdan ağladığı oluyor.

He bir de bebek arabasında gezerken aşırı huzur doluyor yavruşum. Gazını da rahat rahat çıkarıyor, kakasını da. Ben hem soğuk memlekette yaşadığımdan hem de oğluşum kışın ortasında doğduğundan ben ilk 50 gün hiç dışarı çıkaramadım. Arada 15 Tatil'de annemlere yani ılıman iklime gittiğim için orada birkaç gün çıkardım ve o zaman gördüm mutluluğunu. Asıl ilk 40 güne kadar çıkarılmalıymış dışarıya, onu anladım. Bağırsaklar en çok o zamanlar huzursuzluk veriyor. Benden de bu kadar.

İns bende tutma niyetindeyim Allah nasip etsin sağlıkla bende sütümu sahip saklamayı istiyorum ama şuan o kadar çok yok şimdilik içeceği kadar çıkıyor ins cogalirda bende saklarım dondurucuda rahatça orucumu tutarim

Bu aşıları ASM yapmiyor mu paralı mı bize ebe 2 ay aşısını arayacağım sizi gelmeden yıkar bebeği gelirsiniz dedi neden yıkanacak onu sormayı unuttum
3 gün yıkayamıcaksın diye hemşireye dicektm ben de biz 3 kez yıkadık toplamda 20 günde bir yıkıyoruz diye

3 aşıyı asm yapıyor. Rotayı doktor ben yapcm dedi. Ağızdan damlaymış zaten o da 375 tl miş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…