2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İyi yapmıssın kuzum napcan hep bebekelr alıyor
Yogun bakımda da hep verıyorlar

Nereye kadar enjektorler gideceksn ki zaten canim hem baya buyüdülee artk meme reddi olmaz bnce ya napican hem daha rahat olur tek basina zorlanirsin diger türlü

Benim ikisini birden alıyor kuzum 1 hafta kadar bırakmıştı ama geri dönüş yaptı çok şükür yetsin yetmesin mama öncesi emziriyorum.
Aynen kuzum ben de bak 3.beslemedeyim bugün biberon vericem yine hep öncesi meme, dediğin gibi gelsin gelmesin geviş de getirse tutucam, çektikçe az da olsa devamlılığı olur hem sütün

Kızlar mercimek tanesi kadar sütlü kahve akıntım gelmiş,biraz stresli bir gün geçirdim ondan olabilir mi acaba bebişin hareketlerini hissediyorum gitsem mi acile bilemedim

Birisi benim gibi bel ağrısı yaşıyordu kızlar Kilya nurselek hanginizdi unuttum bende kafa kalmadı uykusuzluktan eczaneye gittim kas gevşetici merhem yerine vicks sür sıcak havlu koy dedi vicksin kötü etkisi olmazmış emzirmede

Son düzenleme:
Yaa bende korse kullanmaya basladm belim azda oksa rahatladi aklinizda olsun

Benim çook kötü ya doktora gidecek vaktim yok Vicks ile olacak gibi değil hiç. Korse filan hiç işe yaramadı

Kızlar mercimek tanesi kadar sütlü kahve akıntım gelmiş,biraz stresli bir gün geçirdim ondan olabilir mi acaba bebişin hareketlerini hissediyorum gitsem mi acile bilemedim
Canım korkma Allah a emanet dinlen birazcık kafaya da takma bişey üşütmüşsündür belkii bi dahaki kontrol ün ne zaman onu erken e çek aklın kalcaksa

Yok kuzum korse hiç fayda etmedi bana. Doktora gitmem lazım da mr ister vaktim yok kafama göre de ilaca korkuyorum emzirmeden dolayı bilmiyorum
Evet evet kafana göre kullanma ama bel agrisi cok zor mr icin zaten randevu felan verirler saatinde gider hemen cektirirsin böyle bebeleri kucaklamakta cok zor ben kac zamandir besikten zir kaldiriyorm valla

Ben +15 kg doğuma girdim. Çıktıgımda daha kiloluydum sonra -4 kg gitti 1 ayda. Şuan -7 kg. 2 ay oldu hala giden 7 kg. Ama istediğim kilo için daha bi 14 kg vermem lazım. Ama hep yiyorum her emzirme sonrası yiyorm saat farketmeden her gün ful tatlı maffoldumm maff diyetisyenle görüştm hele bi 3 ay geçsin de ondan sonra dikkat ermeye baslarsn dedi. Karbonhidrat ve tatlı yeme yeter dedi. E ben en cok onları yiyorm Ondan dolayı yemeye devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…