2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen valla kaderdaşım ben de inat ediyorum bi sağ meme bi sol meme biraz kaldırıyorum sonra geri emziriyorum öyle böyle emiyo. Bazen de emiyo mesela gayet ama bazen hiç istemiyo

Vvaauuvvv hazırlıklar bayagı vvarr
Saglıkla sevıncle guzellıkelrle gelsin kuzucuk

Sandalet kızzz
Amann okusunlar pişman değilim
Aklık hala söyleyemedıklerım de

Merhaba cnm hoşgeldin
sağlıkla büyütmeyi nasip etsin allahım
Çok geçmiş olsun diyet yapıyor musunuz laktoz toleransı için korktuğum şeylerden biri de o bebekte olursa ne yaparım diye
Doktor hemen diyete yönlendirmicem o işler çok karışık dedi şunu yeme bunu yeme diye bir sürü şey var dedii şimdilik mamayı değiştirip anne sütündeki laktoz içinde relaktaz başlıcaz değişime bakıcak çocuktaki dediVee dediği gibi de rahatladı kuzum gazın yarısı gitti yani laktozla ilgili olan kısmı hallettik

Hoşgeldiniz sizin de oglunuzu Allah uzun ömürlü eylesin güzel kaderli yazilar yazsın ..laktoz toleransı olunca bebeği bayağı yoruyor umarım bir an önce çare bulunur da sizde bebiste rahat eder.

40günü geçenler kanamanız bitti mi bittikten sonra adet oldunuzmu benim bugün 44.gün halen leke şeklinde devam ediyo normalmidir acaba dr da doğumdan 2 hafta sonra gttm daha gitmedim
Benim 30.cu gün kesildi bir hafta gelmedi üç gündür gene başladı ama bu sefer adet öncesi bir kaç gün lekelenme olur ya onun gibi geliyor ne zaman biter bilmiyorum benim Dr um 40 dan sonra çağırdı dün gittim kanama ile ilgili birşey demedi ama rahime baktı smer testti aldı faydalı oldu yani muayne gitmeni tavsiye dlederim

smear testi niye aldı acaba söyledi mi benimde aynı tam kesildi diyorum tekrar adet öncesi gibi başlıyor demekki olabiliyor bir başka sorumda bebeğim her emmede kusuyor 3 gündür bazen kesikli kusuyo bazende öylece sütü kusuyo sanki boşa emziriyorum gibi geliyo üzülüyorum kilo alanayacak diye sadece anne sütü alıyor şuana kadar iyi ama 3 gündür böyle var mı bebeği kusan hangi aşamada dr a götürmeli acaba

Hemennn anında uyudu yerıne koydum yıne 2 dk ya uyandı ama fön sesını actım bı kac dk sonra yıne uyudu o yatısla gece kalktı
Evett hiç kapatmıyom ben de en düşük moda alıyorum 2 metre de uzak olsun tamam hiç zararı yok yani dr.demesi öyleydi banaDerin dalabildiyse kapatıyom telefonumdan açıyorum sesi öle öle sabah oluyor

Hoşgeldiniz sizin de oglunuzu Allah uzun ömürlü eylesin güzel kaderli yazilar yazsın ..laktoz toleransı olunca bebeği bayağı yoruyor umarım bir an önce çare bulunur da sizde bebiste rahat eder.
İnşallah canım eveet çook çektik Allahım bundan sonra çektirmesin rahat rahat büyütelim bebiklerimizi

Smer testtini dogum sonrası bir sorun varmı rahimde onun için istedim dedi alttan da muayene etti görünürde problem yok ama smer de yapalım içimiz rahat etsin dedi o yüzden yani kusma olabiliyor eğer gün için de çok şık kusma devam ederse Dr a goturursun
Evet cnm bu işler bitti mi etraftan gelecek olan ürünleri isteyeceğim ,eksiklere göre bende başlayacağım alışverişe amin cnm inşallah
En en ennnn güzel ennn keyifli (tabi maddi anam da zorlanıyor insan ama değer ) zamanlar alışveriş bebise sağlıkla kullanmak nasip olsun

Evett hiç kapatmıyom ben de en düşük moda alıyorum 2 metre de uzak olsun tamam hiç zararı yok yani dr.demesi öyleydi banaDerin dalabildiyse kapatıyom telefonumdan açıyorum sesi öle öle sabah oluyor
AYY aman yok benımkı uyudu kapadım kız sabaha kadar onu mu dınlıcez
Dedım ya kesın benımkıde oyle olur

İnsan ne olsa yapacak yani öyle çaresiz bir an ki… yapmam dediklerini bin bir umutla yapıyorsun

Evet grupça buluşmayı çok isterim bende kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…