2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canim bu listeye gore yiyecek hicbisey yok ki bence vucttan bebekten bebege bile degisiyodur bu durum diye dusunuyorum
Doğru dedin. Ben her şeyi yiyorum. Benimkine bir tek inet sütü dokunuyor. Bayağı fena yapıyor yavrumu. Kabız oluyor resmen. Ne gaz çıkarabiliyor ne de kaka yapabiliyor. Saatlerce ağlıyor. Daha da inet sütü ne içerim ne de tatlıda kullanırım. Yoğurdunu yiyince dokunmuyor bir tek.
Pastörize bile dokunmuyor ama çiğ inek sütü fena gaz yapıyor.

Asitli içecekler bile o kadar yapmıyor. Onu da arada içiyorum, az bir şey fark ediyorum. O yüzden az içiyorum onu. Ama inek sütünü hiç içmiyorum artık.

Canım hoşgeldin 😍😍
Maşallah size ☺️☺️
Benim artık kesin erkek doktor buradan dönemez ,4 boyutlarda bile gördük ayakları kafaya dikmişti 🤣🤣
Oo süper. Hadi sağlıcakla gelsin bundan sonra. Rahat rahat alışverişlere de başlarsın artık. 😻

Hoş buldum bu arada. Covid fena sarmış buraları. Sen doğurana kadar bitse de bir sonraki gelişimde oğluşları bir araya getirsek. 😍

N Neal nasılsın cnm.bebiş nasıl ☺️
Yamulduk ya uykusuzluk, dikişler, ameliyat sonrası çıkamayan gazın sancısı... Bebeği tarttılar bu gece. 180 gr vermiş iki günde. 2440'a düşmüş. İnşallah bir an evvel toparlanır. Doğduktan sonra kafam rahatlar diyordum ama öyle olmuyormuş

Senin detaylı iyi geçmiş çok şükür. Gözün aydın. Çok sevindim. Vaktinde sağlıkla gelir inşallah bebik 🙏

Valla tek bende var sanıyordum. Korkuyordum açıkçası artık. Kucakta dalıyordu onu bile bıraktı hiç bir yerde dalamamaya başladı.
Yok yok hepimiz ayniyiz anlasilan keske bi dalma yontemleri olsaydi da suna alisti deseydik valla
Ben koruyucu kalkan aldım canım içine doluyor sağım yaparken de iyi oluyor bir yandan sağım yaparken diğerinde içine doluyor.
Ben e-bebekten ucuz olanını aldım denemelik ne fark var bilmiyorum ama işte diğeri avent işte adı var
Ya onu bnde aldm ama dolasim bozuluyor resmen yatinca felan izi cikiyor bide ona sıgmıyor ki akan süt azcik gevsese sutyen icine dökülüyor hep sagdikca da tabi artiyor daha cok akiyor sagim zamanina yakin

Ben de hâlâ yaşıyorum aynısını. Sadece her gün olmuyor artık. Şimdi çok sık emzirdiysem peşine 2 saati geçince akma oluyor. Bir de o gün dışarıda lazım olur diye sağdıysam uyarılma fazla oluyor diye peşine daha çok geliyor ve o gecem mutlaka sırılsıklam geçiyor.

Mesel bugün ıslanmasa diye umuyorum, bakalım birazdan uyuyacağım. Gecem nasıl geçecek?

Ben süt toplayan zımbırtıdan aldım ama onu gece yatarken kullanamıyorum. Üzerine yatarsam kangren bile eder adamı Allah korusun. Düz dururken bile memede iz yapıyor çok uzun süre tutarsan. Gece yatmak çok riskli. Aksi ki en çok da gece lazım oluyor. Bebiş geceleri en erken 4 saat sonra acıkıyor. O zamana da taşan taşıyor zaten.

Ben de gece yatarken bebişimin ağız mendillerini 4e katlayıp koyuyorum. Çok ciddi bir akmama durumu gerekiyorsa bu mendillerin arasına tek kullanımlık pedlerden de koyuyorum. Direk onu koyunca kaşındırıyor çünkü. Mendilin içinde bayağı işe yarıyor. Mendili ıslatıp geçiyor çünkü çok geliyorsa.

Yani gece yarısı kalkıp çok komple üstümü değiştirdiğim oluyor. Daha dün yaşadım misal. Ama dedim ya artık eskisi kadar sık olmuyor. Gittikçe daha da azalır diye bekliyorum.
Ya ben hep sagarak veriyorum ya sagdikca uyariliyor o yuzden sagim zamani daha cok akiyor ama oyle boyle degil sırıl sıklam oluyorm kalkan da dolasim bozuyor resmen izi cıkıyor yani ben sagdigim surece hep olacak sanirim bide islak oldugu icin kasibma basladi galiba mantara dönüyor benimki hafta ici cildiyeye gidicem

Canım inşallah kolaylıkla atlatır hepsi. Omicron hızlı yayılıyor ama grip gibi geçiyor diyorlar. Tat koku bile gitmiyormuş.
Aman siz dikkatli olun yine de, bebiş daha çok küçük.

Canım inşallah kolaylıkla atlatır hepsi. Omicron hızlı yayılıyor ama grip gibi geçiyor diyorlar. Tat koku bile gitmiyormuş.
Aman siz dikkatli olun yine de, bebiş daha çok küçük.
Ayy allah korusun kımseye gitmiyorum ki ben bı dun aksam elektırk gıttı dıe abım geldı aldı bzıı 2 saate gerı geldık elektırık gelmıs aradık
Babamlarda abımlerın ust katında oturuyor
Ondan bıle tedırgın olduk
Rabbım muhafaza eylesın herkesi

Kızlarrr
Babam da pozitif cıktı
2 eltımler komple pozıtıf
1 ablam evde 7 kısıler kv kp ıle hepsı pozitif
Babamlara yakın olan ablamın gorumcesı var kp vefat ettj gelıp gıdenden bınaları komple pozıtıf
Dıkkat edın fecı salgın var
Off cok gecmis olsn bnmde bogazim fena agriyor sesim döndü iyice heryerim agriyor☹

Kızlarrr
Babam da pozitif cıktı
Babamlara yakın olan ablamın gorumcesı var kp vefat ettj gelıp gıdenden bınaları komple pozıtıf
Allah'ım bu ne böyle sardı etrafimizi sardı 😩😩ins hepsi hafif atlatır..😔hiç biryere gitmiyoruz ama Dr a gidip geliyoruz eşler işe gidip geliyor Allah korusun bizide bebeklerimizi de🥺

Kızlarrr
Babam da pozitif cıktı
Geçmiş olsun canım. Kolaylıkla atlatmak nasip olsun hepsine.

Bu arada kızlar omicron varyantı hızlı yayılıp az hasar veren bir türmüş. Ölüme sebebiyet verme oranı en düşük varyantmış. Covid en başta bu varyant ile çıkmış olsaymış pandemi sayılmazmış, herhangi bir grip virüsü gibi görülürmüş, yasaklar, karantinalar falan hiç verilmezmiş.

Yani şimdi hızlıca artan vaka sayılarından korkmayın. Herkese en az bir kez bulaşması aksine iyi bile sayılabilirmiş, bağışıklık kazanılmış oluyormuş.

İnşallah güncel tüm vakalar kolaylıkla atlatırlar bunu da.

Ya ben hep sagarak veriyorum ya sagdikca uyariliyor o yuzden sagim zamani daha cok akiyor ama oyle boyle degil sırıl sıklam oluyorm kalkan da dolasim bozuyor resmen izi cıkıyor yani ben sagdigim surece hep olacak sanirim bide islak oldugu icin kasibma basladi galiba mantara dönüyor benimki hafta ici cildiyeye gidicem
Evet o sağım işlemi ekstra uyarıyor. Sağarken kökünün gelmesini beklemeden çıkarabilirsin aslında. Öyle yaparsan yenisi hemen gelmez. Bir sonraki sağışa kadar en azından.

Geçmiş olsun canım. Kolaylıkla atlatmak nasip olsun hepsine.

Bu arada kızlar omicron varyantı hızlı yayılıp az hasar veren bir türmüş. Ölüme sebebiyet verme oranı en düşük varyantmış. Covid en başta bu varyant ile çıkmış olsaymış pandemi sayılmazmış, herhangi bir grip virüsü gibi görülürmüş, yasaklar, karantinalar falan hiç verilmezmiş.

Yani şimdi hızlıca artan vaka sayılarından korkmayın. Herkese en az bir kez bulaşması aksine iyi bile sayılabilirmiş, bağışıklık kazanılmış oluyormuş.

İnşallah güncel tüm vakalar kolaylıkla atlatırlar bunu da.
İnsallah canım Aminn

Kızlarrr
Babam da pozitif cıktı
Geçmiş olsun kuzum aman dikkat edin siz de herkes fena bu ara 🙏

Kızlar bebeye mama veriyor musunuz sadece anne sütü mü ?
Ya ben ne yapacağımı şaşırdım deneme yapıyorum sürekli.
Emmeyi 3-4 gündür yapıyor almaya başladı ama doyduğundan emin değilim. Sağdığım 20 cc anca çıkıyor. Sürekli ağlama modu mama verdiğimde anca duruyor.
Ne yapayım accık akıl verin

Kızlar bebeye mama veriyor musunuz sadece anne sütü mü ?
Ya ben ne yapacağımı şaşırdım deneme yapıyorum sürekli.
Emmeyi 3-4 gündür yapıyor almaya başladı ama doyduğundan emin değilim. Sağdığım 20 cc anca çıkıyor. Sürekli ağlama modu mama verdiğimde anca duruyor.
Ne yapayım accık akıl verin
Dogru sagım yaptıgından emınmısın kuzu

X