2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum bez mi yapio acaba degistin mi hic bu ara ? Sudokrem kullaniodu ablam da Desitin aldim ben bir de o ise yariyo demisti denemedim bilmiyorum ama, off cok zor yazik yavrucuklara yaniyodur

Canım üzülme, Allah ol dedi mi oluyor, gerisi fasa fiso. Sen içini rahat tut. Hep güzeli düşün. Ya da bizim güzellemelerimizi hatırla sevin. Hani senle @tupaaaaa için dilediğimiz güzellikleri
Öyle canım, her şey Rabbimden.
Allah razı olsun, arada böyle karamsarlığa kapılıyorum ama sizin yazdıklarınızla hemen toparlıyorum.

Amin canım, öyle gerçekten. Düşüncenden de düşünmesen de olacak olan oluyor.
Allah bizi aynı acıyla imtihan etmesin.

Yavrular
Yatış yapıldı damar yolu açıldı,lavman yapıldı. Henüz sancı verilmedi sancım olmuş zaten 3 cm açıklık var. Dualarınızı eksik etmeyin sağ salim kucağıma alayım
Yaaaaa, hadi Allah kolaylık versin canım.
Normal doğuma çok rastlamıyoruz burada, ne kadar sürer acaba?
Başlıyorum hemen Fetih Sureni okumaya.
Rabbim doğumunu kolaylaştırsın.

Şu beslenme işi tam bir muammaa yaa ben dün süt sağdım 80 cc. Onu verdim üstüne de 30 cc mama verdm yetmedi bi 30 cc mama daha içti. Bu normal mi değilmi biri bana açıklasın yaaa
Ayy beslenme cidden emzirmiyosan delirme sebebi emziren ne veriyosa fazla olmuyor arkadas ama rn son yeni dogum yapan arkadasm sunu dedi emziren sutunu olcemiyor sonucta her agladiginda veriyor sende istedikce sut ver cok abartmadan google de baktim 6 haftaya kadar 80 cc icebilir diyor ha ne kadar dogru bunlar bilmiyorum bende max 80 veriyorum ama bu yeterli bncr bunun ustune mama vermiyorum anne sutu yeter diyorum kakasina cisine gore karar vermek lazimmis yeter li mi diye sen mamayi biraz fazla vermissin bnce mamaya gerek yok gibi ama tam bilemiyorum iste
Bisey mi degistirdin canim duzenlerinde bi farklilik yapmis olabilir mi sudocrem hic kullanmadm ama hep ise yarar diye duydum bide mustela ve bepanthol karistirma ya ikisinin icerigi farklidir ysni fikir benim ki sadece

Canım ben başından beri sudocrem kullanıyorum, mustela pişik önleyici olduktan sonra tedavi özelliği yok. Islak mendil kullanıyorsan Bi süre değdirmesen, ben pamukla silerken tahriş oldu akan suda yıkıyorum şu an. Bi de sudocrem sürsen hemen toparlar.

Merhaba canım, genelde yazılanları arka tarafta okuyup çok yazamayn tayfadanim benim bebiste altını çok kirlettiginden pişik oldu ama ile böle değil kıpkırmızı yara şeklinde. Kremler ise yaramadi doktora götürdüm geçen hafta, üç tane krem verdi. İki taneisni bir haftalık kullanfim diğerini devam ediyorum kullanmaya baya bir iyileşti az kaldı şükürler olsun.ve doktor devamlı her tuvaletinde sonra yarım saat havalandir poposunu dedi, su ile yika dedi. Su ile yıkama yaptığımda bebiş usuttu o yüzden ıslak pamuk ile dokundup dokundup siliyorum üzerine kuru bez ile temizliyorum ama sadece dokunduruyorum normal yüzeyini siler gibi yapmiyorum.her altına değiştirmeden sonra havalnadiramasam da günde bir saat havalandirmiz oluyorum normal kremler ile gecmediyse çok kotu olmadan doktora götür krem versinler

Ben hametan aldım daha denemedim yeni yeni pişik başladı

Canım sudokrem iyi geliyor onu alman iyi olur. 2 güne kızarıklık gidiyor. Kızım ishal olduğu için o kesti kizarikligi insaallah faydasını senin minnoslarda görür

Kuzm sudokrem fayda etmedi. Bepanthol baby kullanıyorum. Ama tek çözüm kuru bırakmak. Kurutma makinesi ile kurutuyorum her alt değişmnde. Ve uyurken bile altnı değiştrtorm hep takipteyim. Annem altını açınca kaka yapmaya alıştırdı bir de altını açıyoruz öyle kakasını yaptırıyo

Aynen karıştırma ikisni kuzm bence nurselek ve ince bir tabaka sür dedi dr. Fazla sürünce de fayda etmiyormus

Braun'un hangi ateşölçeri bu yanlış ölçen? Geçmiş olsun bebişe. İnşallah düşmüştür artık ateşi
Yavrular
Yatış yapıldı damar yolu açıldı,lavman yapıldı. Henüz sancı verilmedi sancım olmuş zaten 3 cm açıklık var. Dualarınızı eksik etmeyin sağ salim kucağıma alayım
Doğumun olmuştur artık herhalde. Hayırlısıyla, güzel haberlerle gel inşallah

Kuzuu koltuk altı ölcen ama bebek ıcın ayrı buyuk İcin ayrı ayarları var belkı ondan degıskenlık gostermıs olabilir

Kurutma mak bnde mi kullansam yaa başka çarem yok açık bırakamıyorum öyle zamn olmuyo. Bi de ben gece 3 saatte bir kalkardım ya rutinde besleme alt için. Bebeler de alışmıştı 3 saatte bir uyanıp ağlıyolardı. Alarma bile gerek kalmıyordu. Bi süredir uyanmıyorlar öyle 3 saat bazan 4 5 saat oluyor ben de uyuyakalmış oluyorum
Gece sıkı takibini nasıl yapyısun.
Bezin sleepynin hangisi

Kuzuu koltuk altı ölcen ama bebek ıcın ayrı buyuk İcin ayrı ayarları var belkı ondan degıskenlık gostermıs olabilir
Yaa benimkide seninkinden ama dedigin gibi 0 3 ay secmek gerekiyor yoksa yanlis oluyor
Nurselekkk ben alarm kuruyorum simdi benim ki senden biraz kucuk 3 saat sonraya kuruyorm ki en gec o zaman uyaniyim o uyanmazsa diye sende 4 saate kur en gec o zaman kalkarsn ha 5 saatte mi normal tam bilemiyorm tabi neyle besledigne bagli mamaysa uzun gidiyor galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…