2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım çok sağolasın uzun uzun da yazmışsın. Oğlanı akşam suyun altına tuttum belden aşağısını hem de kolik ya rahatlar da diye aslında iyi olur ama dediğin gibi ne kadar dikkat de etsek üşütebiliriz. Islak pamuğa da başlamıştım odur budur da ama bakalım işte

Kızlar aranızda biberon ısıtıcı kullanan var mı cogunuz emziriyor biliyorumda sagıp verenler gece sütü ısitmak icin pratik seyler arıyorm

İşte kuzum ben de 3 saate bire kuruyorum ama bayadır ben o alarmları duymuyorum eşime dedim defalarca ya sen mi kapatıyorsun uyku sersemi. Ama yok yani naısö duymuyoruz anlamıyorum. Çocuklardan da kık çıkmıyo ya dediğim gibi. Meme artı mama, meme öylr yarım saat 45 dk değil tabi çok az. Tabi meme ile as 2 saatte bir mama 3 saate 1 derler

Gecmis olsun kuzum yaa probiyotik mu bu maflor da sifa olur insallah yavrusuna

Fark yok bende aynı durumdayım akşam 7 den beri emmediği belki 1 saat olmuştur sızdığı için anlık kısır döngü ağlamak üzereyim artık

Gündüz degil ama çoğu gece bizde böyleyiz mama yese bile memede uyumak istiyor meme almazsa uyuyamıyor ve memede kalmak istiyor dünde böyleydik şu an göğüs ucum sızlıyor emilmekten .ne yapacagimi bilmiyorum sağlık ocagindaki hemsireye sordum sadece doymak için emmezler kendilerini güvende hissetmek ve koku almak içinde emerler dedi ben çözüm bulamadim

Kzum prima kullanıyodum o da sınıfta kaldı sleepye gectm 3 numara midi 4-9 kg kullanıyorum şuan. Gece sarılıkken 2 saatte bir kalkıyodum. Sarılıktan sonra kendi ne zman ağlarsa olarak planlamıstım ve saat başı kalkıyordu. Sadece emdiği için her saat uyanıp emiyordu o yüzden her sefernde bez değiştiryodum. Şuanda da 2 veya 3 saatte bir kalkıyo. Zaten 2 de yataga geçiyoruz anca uyyo. Somra 4 veya 5 te kalkıyo. Bugun mesela hiç yataga gecemedık hala ayakta ve huysuz uyumuyor asla uyutana kadar 4 bez değiştirdim 1.5 saatte. Saat 3 oldu tık yok uyumuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…