2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Amin canım. Ücretsize belki çıkarım diyordum ama bugün itibariyle o şansım kalmadı. Çünkü bana araba alıyoruz. Yıllardır hep atanırsam alacağım diyordum, atanınca ilk işimiz ev almak olduğu için arabayı ikinci plana atmıştık. Zaten bir tane arabamız var diye. Sonra piyasa olabildiğine artınca eşim pişman oldu tabii zamanında almadığına şimdi bebiş de doğunca, onun yanına hızlıca gidip gelmem gerekeceğinden ya kendi arabasını bana verecekti ya da bana araba alacaktı. Sonunda kafamıza göre küçük, uygun bir ikinci el bulduk da yarın alıyoruz inşallah. Bir aksilik çıkmazsa. Yani onun borcu da çıktı başımıza. Eylüle kadar almayacağım ek ders bile şu an bizi zorlayacakken aldığım maaşı da kaybetsem yanarız.

Canım üzülme, Allah ol dedi mi oluyor, gerisi fasa fiso. Sen içini rahat tut. Hep güzeli düşün. Ya da bizim güzellemelerimizi hatırla sevin. Hani senle tupaaaaa için dilediğimiz güzellikleri

38.1 oldu ates
Ve 4. Calpol verdım
Elleri ayakalrı yıkadım
Alnında ıslak bezz ooffff
Geçmiş olsun canım ya. Benim de oğlanın ikinci ay aşısı 2 Şubat'ta yapılacak. Korktum şimdi. İlkinde hiçbir sıkıntısı olmamıştı ama ikincide olur mu ki? Senin kızın ilkinde de ateşi çıkmış mıydı?

Hayır canım cıkmadı
Zaten o ası ates yapan ası degıldı

Sağ olasın Allah razı olsun kuzum hipp denedik pek sevmediler ama yine hipp aldım. Similac ya pek kimse kullanmıyor diye cesaret edemedim hiç ama onu da deneyeceğim en son çare

Evet bızde sabah 5 e kadar devam eden ates sonrası sevinerek ınce bı kat badı ıle pıjamasını gıydırıdm yattım sonra kalktım baktım ates yıne 38
Dırek yıne soydum soguk su uygulanası ıle alnına ve kollarda bacaklarda ki eklemyerlerıne yaptım
Calpol verdım yanı anlayacagınız yıne devam

Yavrular
Yatış yapıldı damar yolu açıldı,lavman yapıldı. Henüz sancı verilmedi sancım olmuş zaten 3 cm açıklık var. Dualarınızı eksik etmeyin sağ salim kucağıma alayım
Hadi bı avazda ins
Oyy kuzu hala mi ateşli ins artık geçer kuzuyu yormustur ateş.

Tam yavaş yavaş bebeğimin hareketlerini hissetmeye başlamıştım, heh bundan sonra kafam rahat diyordun ki içim gitti bu habere.
Risk hep var demek ki. İlk 3 ayı son 3 ayı yok bunun
Ewt cnm risk hep var olumsuz düşünmeye başlayınca diyorum ki sen düşünsemde gelecek olan geliyor diye telkin ediyorum kendimi…kilya yazmıştı aklımdadır hep,allahım bizi aynı acıyla bir daha sınama diye hep öyle dua ediyorum.rabbim korusun bebeklerimizi

Cocugu doktora goturdum yeminle insani devletten sogutuyorlar ya adam elini beline koymus 30 yeter buna midesini buyutursn diyo ulan cocuk ac uyumuyor yenidogana bile 20 cc mama veriyorlar 3 saate bir sinir oldum yok kolaya alistirmissin falan filan
Şu beslenme işi tam bir muammaa yaa ben dün süt sağdım 80 cc. Onu verdim üstüne de 30 cc mama verdm yetmedi bi 30 cc mama daha içti. Bu normal mi değilmi biri bana açıklasın yaaa

Labellaaa kuzum sen pişiği nadıl geçirdin. Ayy deli olcam ikisinde de var ne yapsam geçmiyor gitgide artıyo offf. Hele kız daha çok kaka çiş yaptığından onun ki daha kızarık ilerliyor. Önce mustela kullanıyordum. Senin dediğinden sonra bepantolle karıştırıp sürdüm. Ama yok yok yokk sudocrem mi alsam yardımcı olun nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…