2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu canım bendeki muhtemelen seninkine aynıdır.

Eklentiler

• 16425390780257185012508359710581.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 25
Uff cnm ya elimizden birşey gelse keşke
Bizimde baba gece vardiyasinda iken aşısı olacak şimdiden korkmaya başladım ben tek olacağım nasil olacak diye
Bendr tekim canım
Salonaa gectım yatmak ıcın cunku bızım odadan oda ısısnnı tamamlatmak ıcın sabaha kadar elektırık lı yakıyoruz bu sefer cok sıcak oluyor oraya sokmak ıstemeıdm bebegı
Babasızaten uyuyacagı ıcın salonda durma gıt dedım ona bısey olursa ara dedı gıttı yattı

Oyyyy kuzum yaa.
Sirkeli suda pamuk mu ıslatıp koysan koltuk altına alnına falan.
Bana küçükken öyle yaparlardı.
Ablam koyma dedı ozellıkle koltuk altına kızı o yuzden daha da hastalanmıs zaturemı bronsıt mı ne olmus bende alnına koydum ama 4. Kez verdım calpol artık etkısı olmazsa yıne goturucem dr a

Gözü katarakt baya ileri de olsun Allah şifalar versinde kendi çok nazlı

Süt ise ne istiyorsa ver yavrum zaten yüzde seksen su yani ne olacak. Memede durmuyor ki sırf memede durmak için yapıyor diyelim.

Yaaa çok üzücü Allah sabır versin
Etkilenmemek elde değil

Ablam koyma dedı ozellıkle koltuk altına kızı o yuzden daha da hastalanmıs zaturemı bronsıt mı ne olmus bende alnına koydum ama 4. Kez verdım calpol artık etkısı olmazsa yıne goturucem dr a
Aaa, bilmiyordum canım.
Eklem yerlerine koysan peki?
Diz ve dirsek içleri özellikle?

Yaaa çok üzücü Allah sabır versin
Etkilenmemek elde değil
Tam yavaş yavaş bebeğimin hareketlerini hissetmeye başlamıştım, heh bundan sonra kafam rahat diyordun ki içim gitti bu habere.
Risk hep var demek ki. İlk 3 ayı son 3 ayı yok bunun

Allah yardımcın olsun canım kolaylık veriyor çok şükür Allah'a. Mama yazınca bende dahil olayım dedim mama konusunda bende araştırma yaptığımda en iyi similac sonra hipp geliyordu anne sürüne en yakın olan mamalar similac biraz pahalı olduğu için hipp aldım oda iyi geldi aşırı gaz falan yapmadı biz memnun kaldık açıkçası umarım sende memnun kalirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…