2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy aynen bizi tarif ettin gelip babacım babacım der o da ne zaman gazdan kıvranıyor ne zaman uyuyor o zaman iyice sinir oluyorum. O yavrular gazdan kıvranırken benim içim sızlıyor öyle gülücük saçamıyorum daha da gıcık oluyorum. Abartıyor muyum diyorum ama yok. Hiç bir şeyleri değişmesin ama baba olsunlar. İlk defa eşime bu kadar bu şekilde kızıyorum. Kaynanama kızgınım şimdi. Aman diyorum kızacak halim bile kalmadı artık

Kuzum o aralarda meme teklif et mama vermesen de. Uzun süreli yatarsa önce meme sonra mama ver ben şahsen öyle yapıyorum. Hemen hemen her uyandıklarında meme teklif ediyorum. Ama arada mızırdanıp yatıyorlar ya onlarda değil tabii. Bir de hangi mamayı veriyorsun bazı mamalar kilo aldırmıyor. Ben uzun süre 30 cc verdim canım. Daha fazlasını almadı benimkiler. Sizde de öyle mi yani her bebek mi öyle bilmiyorum öğürüyor benimkiler kendileri belirliyor. Bazen 15 cc ancak içiyor emdikten sonra ama memeden ne gidiyor inan bilmiyorum. Ölçüye takılma bebeğin ne isterse o. Ama dedim ya hiç iştahı yoksa anlarsın zaten o zaman sorun vardır ya da hiç kilo almıyorsa. Bir de her anne sütü kilo aldırmıyormuş bazı sütler kilo yapmıyormuş filan annem öyle dedi yani bilmiyorum Her doktor ayrı bir şey diyor yavrum maalesef. Doktora kalsa şu an 90 cc mama rahat almalı ama yok almıyor bebeler. Ben almıyorlar diyince kilosu iyi sorun değil diyor.

Kaynananda yani ameliyat olcak sira mii yazmiim sana iyice gazlamamak icin dedim ama dayanamadim cok benciller ya adamin yeni dogmus cocugu var anasi is cikartio bide bakilmak istio kocalarida bosverin ya bence hepsi hemen hemen ayni onlar anlamiyolar

Ben de gene sinirle geldim Allahim beni ne beklio bilmiyorum ama az kaldi patlicam ben hep egitimdi kitapti vs alip okudum cocuk gelisimi icin neyse bi ortam oldu mu konusuyorum ogrendiklerimi falan, ee ablalardan da uc cocuk tecrubem var az bucuj ta olsa biliyorum bebek bakimi yani neyse kv bi ortamda dedi ki kendine kitap alcakmis cocuk gelisimi icin cok onemliymis, yok motor becerileri icin sunu bunu yaptircakmis bana anlatio ya sanki ben bilmiyorum en son 30 sene once bebek gormus ayy boyle seyler iste guldum bende ya ne zannediyo acaba kendi yetistircek bakicak falan mi inanin aklim almio ne bicim insan bu ben anlamadim icime ata ata doluyorum herhalde bunlar beni cok gerio

Kendi çocukları sanıyorlar ya insanın o gücüne gidiyo! Ben de aynı durumdayım maalesef neyse zamanla yoluna girecek diyorum. Şimdi sadece agucubugucu seviyorlar bu çocuk sadece sevilmiyor ama beslenmesi var alt değişmesi var görücem ben onları.

Valla onlar mı lohusa biz mi anlamıyorum sürekli rol çalıyorlar.

Allah akil fikir versin ne diyeyim Cocuk anne ister yanii ne saniyolarsa Allah buyuk ama ben asla izin vermicem boyle biseye kusen kussun bozulan bozulsun herkes yerini bilcek babane ananenin gorevi sadece sevmektir noktaa!!!

Mama vermiyorum canim sagdigim sutle gidiyorum simdilik yetiyor bazen cok istiyor bazen hic istemiyor doktorda hic yardmci olmadi yani arttitma midesi buyur diyo e o zman hep 30la beslensn bu cocuklar yani sut konusnda bnce annen hakli kiminin ki yaramiyor bncede

Canım burdayım, ara ara okuyorum yazdıklarınızı.
Takip ettiğim başka bir grupta bir arkadaş 21.haftada ikiz bebeklerini kaybetti.
Biraz ondan etkilendim galiba.
Pek tadım yok şu ara.
H Hazel9 gibi konuştuğunuz konulara da pek vakıf olmadığımdan bir şey de yazamıyorum.

Ay harika canım.

Kuzum benim ya bende hamileligin baslarinda baya baya etkilenmistim biraz uzaklasmak iyi gelmisti donemsel oluyor canini sikma Allahin izniyle kucagina alicaksin bak detayli vaktin bile gelmis masallah Saglikli haberlerinizi alalimm her zaman

Kuzum benim ya bende hamileligin baslarinda baya baya etkilenmistim biraz uzaklasmak iyi gelmisti donemsel oluyor canini sikma Allahin izniyle kucagina alicaksin bak detayli vaktin bile gelmis masallah Saglikli haberlerinizi alalimm her zaman
En ufak şeyden etkileniyordum zaten, bu olay baya üzdü beni.
İnşallah canım, dediğin gibi sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…