2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayyyy hadi bakalım sağlıkla gelsin inşallah
Yarında güzel haberlerini alırız cnm haberdar et bizi

Aynen kuzum bıraktım. Uykuya da ihtiyaçları var gelişmek için. Zaten çok uyuyan bebek olmadı benimkiler hep ayakta uyuduğunda da kaldırırsam beslenme zamanı geldi diye olmazdı. Biz her zaman aynı iştahta olmuyoruz ki bu bebekler içinde öyle makine mi bunlar her bebek aynı cc mama alsın süt emsin. İnsan evladı onlarda. Bana zaten hiç bir zaman mantıklı gelmiyor. Elbette işte günde üç öğün besleyelim değilde kendini belli eder az çok. Düzenli besleniyorsa üç saat dört olmuş iki olmuş fark etmez. Önemli olan sağlıkla gelişmeleri. Sütün şekli değişiyor canım. Şu an benimki mesela su gibi böyle sedef renginde değişik başta daha kıvamlı idi. Tartıya götürmediniz mi ? Almıştır bana da benimkiler almadı geliyordu ama götürdüğümüzde almış oluyorlardı.

Kulaktan olan da yarım 0.5 kadar bazen daha da fazla ölçüyor, tarak tırnak makası setindeki koltuk altıyla tekrar ölçüyorum hep

Baktın olmuyor ücretsiz izne çıkarsın cnm.gerçekten çalışırken iş,ev,bebek biraz zorlayacaktır.iki yıldır pandemiden dolayı açmadım bu arada tembelliğe çok alıştıkbende şimdiden düşünüyorum bebek olunca nasıl çalışacağım diye Allah güç kuvvet versin hepimize

Kulaktan olan da yarım 0.5 kadar bazen daha da fazla ölçüyor, tarak tırnak makası setindeki koltuk altıyla tekrar ölçüyorum hep
Yaa anlamıyorum bu kadar hassas konu ates en guvenılır dıe alıyoruz hatta kulaktan veya temSız almadım kı tam guvenılır olsun dıe neysekı anne iç güdüsü ile hareket ettım de baktım baska cihazla

Valla cok dogrusun ne deyim ama bizim kız bazen saatlik uyaniyor bazen 3 saat uyanmiyor hic bnde ne yapacagimi sasirdim suan 13 gunluguz dogum kilosundan 40 gr eksik bnce iyi yani ama az.diyolar sonra da 30 cc ver diyor doktor hic mi akıl yok anlamadm valla bu insanlarda birde doktor olacaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…