2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hemen o sol kapıdan çıkıyorsun orası güllük güneşlik kızzz çık o halden birşey olmayacak takılma.ne zaman kontrol..

Hemen o sol kapıdan çıkıyorsun orası güllük güneşlik kızzz çık o halden birşey olmayacak takılma.ne zaman kontrol..
Bu cumartesi kontrol kuzum Allah bi mani vermezse hiç böyle olmamıştım dokuz aydır anlamadım Eşim aradı dışarı çıkmak için sorcakmış ben de daha sormadan şöyle kötüyüm böyle keyifsizim dedim dio çıkıyımmı dicektim en iyisi ben eve geliyim dedim sen çık bişey olursa ararım Allah korusun sabahtan beri de evde temizlik var covid sonrası anca toparlandı daha bebenin kıyafetler hazır değil falan filan çok dertli gibiyim

Ayy amin amin inşallah. Evet cidden epey ıslanıyor değişik bir şey çözemedim. Doğum yaklaşınca mı oluyor acaba diye düşünmeye bile başladım. Çarşambayı dört gözle bekliyorum. Kendi doktorum görsün de rahat edeyim. Senin ayrıntılı ne zaman? Az kalmıştır
Seni daha fazla bekletmezler artık. Ben de evde yatıyorum. "Karnım mı sertleşti, sancı mı geldi, bu su mu" diye diye baktım kafayı oynatacağım, dizi izleyip kitap okumaya başladım. Sağlıkla gelsinler inşallah
Yaa sakın öyle şeyler düşünme. Erken gelmesi için hiçbir sebebin yok. Sen güzel güzel hazırlıklara odaklan kendini yormadan. Başka da bir şey yapma ve düşünme. Güzel olacak inşallah her şey

Bugün sanki kasılıyo mu bilmiyorum ama o kadar rahatsız hissediyorum ki karnımı kaburgam da ayagi ,başı kasığımda yürüyemiyorum oturamiyorum kalkamiyorum resmen simdi oturdum ağlıyorum sanırım psikolojik bişey yaşıyorum çok bunaldım Allahım hayra çıkarsın sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Canim cok normal yasadikalrin bebis benimde sonlarda poposunu dikiyordu mideme baski yapiyordu egilemiyordm resmen ama bebis dogdu hala.poposunu dikip yatiyornormal yani oda sıkışıyor iyice büyüyor cünkü annesi az kaldi

Büyüyor bebeğin, yeri daralıyor. Rahatsız etmesi kötü evet ama çok normal. Benimkinin de başı kaburgama dayalı. Şu anda bebek aşağı doğru inmiş olmasına rağmen hala ara ara nefesimi zorluyor, kaburgamın altını acıtıyor. Üst üste çok fazla erken doğum oldu. Belki ondan da etkilendin. Bir süre bakma istersen. Amin inşallah. Hiç kötüyü düşünme de çağırma da...

Ahh kuzum bir de beni düşün acaip rahatsızım dk bir tuvalete. Normal yani hissettiğin şeyler üzülme ve ağlama daha çok kasılıyor kafaya taktıkça.

Canımm seninle beraber ben de heyecanlanıyorum senin hamilelik haberlerine. hayrunnisa85 'ya da aynı şekilde. Hay maşallah güzellikle devam etsin.

Canim cok normal yasadikalrin bebis benimde sonlarda poposunu dikiyordu mideme baski yapiyordu egilemiyordm resmen ama bebis dogdu hala.poposunu dikip yatiyornormal yani oda sıkışıyor iyice büyüyor cünkü annesi az kaldi

Ahh kuzum bir de beni düşün acaip rahatsızım dk bir tuvalete. Normal yani hissettiğin şeyler üzülme ve ağlama daha çok kasılıyor kafaya taktıkça.
Kuzularim tesekkur ederimm iyi ki varsiniz biraz uyudum esimle ablamla konustum daha da rahatladim herhalde son hafta hormonlar daha mi vuruyo napio anlamadim agrim sizim da gecti

Selam kızlar ben memlekete geldim iyice vakitsiz oldum ne var ne yok yeni doğum haberleri var mı? Sağlığınız bebekler nasıl? Bizimkiler sancılı işte. Bir de mama sorunu yaşıyoruz sütüm azaldı zaten. Sonra alerjik şeyler yaşıyorum yarın doktora gideceğim. Ayak tırnağımda batma var onu da kara kara düşünüyorum korkuyorum acıyor sızlıyor şişmiş iltihap var. Keşke bebekler ve anneleri hasta olmasa

Kuzum sonlara doğru ilk haftalar gibi hassas geçiyor ve psikolojik olarakta yıpratıcı oluyor. Yaşadığın her şey normal kötüyü çağırma hiç

Kuzum sonlara doğru ilk haftalar gibi hassas geçiyor ve psikolojik olarakta yıpratıcı oluyor. Yaşadığın her şey normal kötüyü çağırma hiç
KuZucumm merak ettik seni yaaa Iyimisiniz bebeler nasilll off duygusallik hat safhada gecicek biticek insallah son gunler Allahin izniyle

Atak mı varmış bilmiyorum ama benimkiler genelde öyle dün mesela biri gün boyu bir dakika uyumadı

Ne yaptın kuzum bana da söyle

KuZucumm merak ettik seni yaaa Iyimisiniz bebeler nasilll off duygusallik hat safhada gecicek biticek insallah son gunler Allahin izniyle
Benimde aklım burada hep ama elime alıp uzun uzun okuyup yazamadım bir türlü evet son haftalar ağlamalarımı hiç bir aşamada yapmamıştım ben de. İnşallah yavrum az kaldı

Canım ya onun acısı pek fena olur ve bence doktora git hassas bir bölge sonuçta ihmal etme lansinoh etki edeceğini zannetmiyorum. Tahinin üzerinde biriken yağını zeytinyağı ile karıştırıp sür ama gümüş kapak gibi bir şey kapat nemli kalsın çamaşıra değmesin. Acını azaltır. Yine de doktora danış yavrum geçmiş olsun

Ne yaptın kuzum bana da söyle
Sabah kalınca bezını degıstırırken zeytınyaglı kulak cubugu ıle masaj yaptım popoya
Besledım sonra metsılngaz damlasını verdım 8 damla
Sonra tatlı kasıgı anne sütüne ıgne tepesi kadar rendeledıgım muskattan katıp verdım
Yarım cay kasıgı calpol verdım
Ilerleyen zaman da 5 damla bıogaia verdım
Emzırdıkce once yerıne yatırmadan yuzustu yatırdım gazını rahat pozisyonda atması icin sıkıştırmaması için
Bu sekılde uyu uyan yaptık
Anne cayım var kendımız karısım yapturdık
Kımyon Kişniş Anason Rezene Papatya Melisa 50 gr lık hepsı
Gunde 3 kere 1 bardak su kaynatıp ocagı kapatmadan ıcıne karısımdan 1 tatlı kasığı atıp bırkere fokurdatıp kapatıp 2 dk dinlendirip içiyorum
Bırde gun ıcınde 1 kere daha gaz damlası ve anne sütüne muskat verdım
Sımdı aksam yatmadan 1 kere daha muskat verip topuklarına adacayı yağı süreceğim
Yarın aşı olacagı içinde aksam 20.00 de banyosunu yaptırdım
Bıraz bu rutine ayak uydurayım bakayım sonuc olarak ne olacak
Gaz hafıf gelıyor kendını bıraz sıkıyor ama destekle gecıyor atıyor cok şükür
Aglama krizine gırmedı ınsallah da gırmez artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…