2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Vall hormonlarnda etkisiyle bi cöküs yasadm galiba ama daha iyiyim biz hala 3 saati buluyor uyanmamiz tok heralde diyorm sagma isi cok yorucu kafami karistiran tek sey o ben tekken sagma isine nasil yetisicem dedigin gibi uyumayacak etmeyecek oyle oyle de sut gidecek bide sizce benim sagip verdigim süt deger kaybi oluyo mudur emzirmeyle ayni midir aceba sanki kilo almiyor gibi geliyor bana mama vermiyorm hep sagidigimi veriyorm hata mi ediyorm aceba
Bence emzir sonra mama ver. Eğer mamayı içerse açtır. Çnkü sarılıgı varsa açlıgını ve toklugunu hissetmiyor sürekli uykuda oldugu için. Dr bana mamaya basla demişti tartıp

Kızlarr kullandıgım ürünler hakkında bilgi amaçlı yazıyorum
Aksam aldıkalrımı hemen denedım kullandım
00.30 da felan uykuya cok zor daldı
Ama gecemız krızsız gectı cok şükür sabahtan berı de beklıyorum cok şükür gaz krızı olmadan gecırdık masaj yuzüstü yatma aldıgım ürünlerle e destekleyerek yavastan rutıne oturtacagım ınsallah 🤲 🥰

Bence emzir sonra mama ver. Eğer mamayı içerse açtır. Çnkü sarılıgı varsa açlıgını ve toklugunu hissetmiyor sürekli uykuda oldugu için. Dr bana mamaya basla demişti tartıp
Emmiyor canim tutmuyor memeyi acda olsa tutmuyor mama vermiyorum sagdigim sütü veriyorum yarin doktora goturucem bakalim ne diyecek

Yaa bence de hissediyorlar. Benimkiler de kendi aralarında anlaşmışlar içerde aman birimiz sakinleşirsek diğerimiz çıngar çıkaralım aman ara vermeyelim anamıza aman kardrşim diye 😂
Resmen parmağında oynatıyo kız bebeler bizi anaa 🤭😂
Valla oyle biran önce buyume donemlerine isinlanmak istiyorum cok zormus cook😅

Bnmki 3 gün huysuz geçti canı yanmış gibi ağladı. Calpol hazırda tut derim
Ayy vurunduk aşımızı dönüyoruz şimdi kuzum. Olmaz inşallah yaa😣
Sordum ebeye de o da calpol dedi kuşum sağolasın alıcaz eczaneden şimdi. O bir çay kaşığı dedi ve ne sıklıkla verebileceğimi söylemedi ama. Sen ne kadar ne sıklığa kadar verdinnn

Ayy vurunduk aşımızı dönüyoruz şimdi kuzum. Olmaz inşallah yaa😣
Sordum ebeye de o da calpol dedi kuşum sağolasın alıcaz eczaneden şimdi. O bir çay kaşığı dedi ve ne sıklıkla verebileceğimi söylemedi ama. Sen ne kadar ne sıklığa kadar verdinnn
Bızım dr umuz yan etkı ates vs yapmaz ası yerınde kkızarıklık şişlik olursa kolonyauygulayın dedı o kadar
Şifaa olsun tırtıllaraa 🐛

Ay Kız yok ben istemiyorum yaa sonra ya özlersem bu zamanları😍
Ben zaten hiç bir döneme doyamıyorum uzunca kalmak istiyorum hamileliği de sevmiştim herşeye rağmen 😂😂
Yaa ben hamılelıgı cokk özlemmıstım ama suan gordugumde bakamıyorum hamılelere 💀😬
Ama bebek ne kadsr yorarsa yorsun rahat uyudugunda rahhat emerken gozlerı acıp etrafına bakarken süreklı sürekli şukredıp dua eduyroum
Onu seyretmeye koklamaya doyamıyorum 🤤

🤗 Ayy sağol kuzum
Aminn inşallahhh 🤲🏻
1 ay sonra da verem aşıları var dedi
Ewet ıste onlar ates yapıyor
Bızım bebbek dr umuz kendısı normal asıları yapıyor ama verem aşısı ıcın saglık ocagına gıtmen lazım dedı
Sız nerde vvurdurdunuz
Bızım ozel hastanede aşı ücretsız normal devletın karsıladıgı asılar
Ama dr u muane edıyor kenndı yapıyor
Aşı ıcın geldım deyıp yapturamıyrosun
Zaten rutın kontrollerıde oluyor bebeklerın hem muane hem aşı aradan cıkmıs oluyor 😉

Kuzularım iyi haftalarrr 🥰 Esra_rengiz1016 Esra_rengiz1016 bu hafta doğurcak mı bakalım 😂 Kilya Kilya dan hiç ses yok napıyosunnn ? Kızlarım vallaa konularınızla ilgili bir bilgim yok hiç bişey yazamıyorumm 😭 tek dua m bir an evvel bebelerinizle kolay bir hayat yaşamanız 🥰💐🤲
Aminnnn bakalum yasayarak çözümlüyoruz herseyı 😅

Ewet ıste onlar ates yapıyor
Bızım bebbek dr umuz kendısı normal asıları yapıyor ama verem aşısı ıcın saglık ocagına gıtmen lazım dedı
Sız nerde vvurdurdunuz
Bızım ozel hastanede aşı ücretsız normal devletın karsıladıgı asılar
Ama dr u muane edıyor kenndı yapıyor
Aşı ıcın geldım deyıp yapturamıyrosun
Zaten rutın kontrollerıde oluyor bebeklerın hem muane hem aşı aradan cıkmıs oluyor 😉
Senin öyle ise hastanede yaptrman mantıklı biz asm de yaptırıyoruz ya. Kontroller de tam rutinde değil ki bizim zaten

X