2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bi de kızlar bebelerin yüzündeki isilikler harici alımlarında böylr Bi kuruluk inceden döküntü gibi bişeyler var alın ve kaş bölgesinde nedir o ne süreyim

Benmle aynı haftalarda olan kızlar ataklar nasıl gidiyor. Allahım saatlerce uyumuyor uykusu var ama asla uyutamıyor kendni çığlık atıyor ağlıyor. Normalde 1 saate uyanık kalan bebek 8 saat flan uyumuyor sonra zamannda uyuyamadığı için inada biniyor iyice uyutamıyor kendni sallıyorum sürekli anca sızıyor belli bi zaman sonra ama benim de pertim çıkıyor

Bi de kızlar bebelerin yüzündeki isilikler harici alımlarında böylr Bi kuruluk inceden döküntü gibi bişeyler var alın ve kaş bölgesinde nedir o ne süreyim
Annem yüzü kilo aldıkça etlendikçe olur diyor 😊benim oğlumda var ama şimdilik yoğun değil ne sürülür ki bu bebeciklere ciltleri hassas

Benmle aynı haftalarda olan kızlar ataklar nasıl gidiyor. Allahım saatlerce uyumuyor uykusu var ama asla uyutamıyor kendni çığlık atıyor ağlıyor. Normalde 1 saate uyanık kalan bebek 8 saat flan uyumuyor sonra zamannda uyuyamadığı için inada biniyor iyice uyutamıyor kendni sallıyorum sürekli anca sızıyor belli bi zaman sonra ama benim de pertim çıkıyor
Yaaa yokk cıglıklar ayyuka cıkıyor tam daldı uyudu dıyroum kafamı koyuyorum ya gazı gelıyor ya kusma hıssı gelıyor ya emmek ıstıyor aglıyor gozlerı şişti resmen krıze gırıyor ama dırenıyor 💀

Yaaa yokk cıglıklar ayyuka cıkıyor tam daldı uyudu dıyroum kafamı koyuyorum ya gazı gelıyor ya kusma hıssı gelıyor ya emmek ıstıyor aglıyor gozlerı şişti resmen krıze gırıyor ama dırenıyor 💀
Ayy aynısı benim oğlanda da var bugün. Öğleye kadar iyiydi de öğleden sonra fena bağırsak sancısı çekiyor. Kabızlık başladı akşama doğru da. Doğru dürüst gaz da çıkaramıyor. Normalde bu saate kadar çoktan uyumuş olurdu ama akşam 6dan beri gözüne uyku girmedi yavrumun. Sancı vurdukça da ağlıyor. Fön sesi ve pış pışla sakinleştirebiliyoruz ancak ama sancısı geldi mi geçene kadar bu sesler de fayda etmiyor.

İlk defa böyle bir şey yaşıyoruz. Ve ben doğumdan beri ilk defa çiğ süt içtim dün. Yani kaynatılmış inek sütü. Pastörize içmişliğim vardı da bu ilk kez oldu. Büyük ihtimal o yaptı. Demek ki bundan sonra asla çiğ süt içmek yok. Aynı sütle yoğurt yapıp yiyorum hiçbir şey olmuyor bu arada. Süt haliyle içince bir de tatlıda çiğ süt kullanınca aynı şekilde sancı veriyor bebeme.

Aynı sancıyı ben bile çektim bu arada. Kabızlık dün bende de oluştu. Bu saate kadar 1 kere tuvalete çıktım ben bile. Bebem napsın. Off Allah tüm bebeklerimize yardım etsin ya.

Benim oğlan yukarıdakini yazdıktan yarım saat sonra uyudu kızlar. Yani saat 1'de.Her an uyanabilir korkusu ile gözüme uyku girmedi ama o 1 saat oldu hâlâ uyuyor. Ben de artık yatışa hazırlanıyorum. İnşallah gece normalin dışında uyanmaz. Bu arada gazını da çıkardı, kakasını da yaptı son anda da öyle uyudu. Masajlar işe yaramıyor sanıyordum ama yine en son gaz serisini ben karnına masaj yaparken çıkardı. Sonra da eşimin kırdığı dizlerinin üzerinde uzanırken uyuyakaldı. Hadi herkese hayırlı geceler canlar.

Biliyosun benim oğlan kolik ona atak falan işlemiyor da. Kız iyice garipleşti bu ara koyduğun yerde duran bebe iyice huy değiştirdi. O da Bi haftasında heralde 🤭
Viyyk diye ağlıyor kısa Bi ağlama yanına gidiyorum gözü kapalı bişe yok. Yerime geliyorum Bi dhaa ses Bi daha bakıyorum yine göz kapalı bişe yok ula kızım diyoö sne bizle dalga mı geçiyon😂
Sonra başka zaman kucağımı istiyor belli alıyorum durmuyor ne ağlıyor ne susuyor ve dediğin gibi bildiğin uykuya direniyo inatlaşıyo. Bi dönem de böylr geçicek işte 😂😂

Ay Yasamademek123 Yasamademek123 yağ bezeleri için aynı şeyi demişti.
Geçende zeytinyağına buladım yüzlerini ama bişe değişmedi😂 hani doğal bişe olsun diye 😂😂
Kuzu tabi nemlendrıcı gıbı vucud hemen emmeye bilir hızlı sonuc vermez Dogrudur 😅
Ama yuzdekı sıvılceleer derı dökuntulerı ıcınde bende bızdekı buyuklerın yalancısıyım 😂

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kankim uzak takılıyoruz bu ara 😂
Kizz bi firsat bulamiyoruz ki anlik burda olan biz boyleysek valla bilemiyorum gerisini bizim bebe gece 1 de uyandi 5.30 a kadar uyutamadik garibim babasi bugun ise basladi nobetci bide cocuk resmen hissetti eziyet yapmasi gerektigini😅bos buldugum an sut sagiyorum o zaman aliyorum telefonu elime🤭

Kizz bi firsat bulamiyoruz ki anlik burda olan biz boyleysek valla bilemiyorum gerisini bizim bebe gece 1 de uyandi 5.30 a kadar uyutamadik garibim babasi bugun ise basladi nobetci bide cocuk resmen hissetti eziyet yapmasi gerektigini😅bos buldugum an sut sagiyorum o zaman aliyorum telefonu elime🤭
Yaa bence de hissediyorlar. Benimkiler de kendi aralarında anlaşmışlar içerde aman birimiz sakinleşirsek diğerimiz çıngar çıkaralım aman ara vermeyelim anamıza aman kardrşim diye 😂
Resmen parmağında oynatıyo kız bebeler bizi anaa 🤭😂

X