2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oyy kuzummins şifa olacak sağlığın akavusacak bizim güçlü kızımız duamız sizinle annesi bizi bilgilendir ameliyat sonrası
Aynen cnm yıkanınca hiç uyanamiyor sankiaman kırkı çıkana kadar güya gece yikanmazmis bende gece yikayacagim artik belki gece rahat rahat uyur .

Canım benimm hemen toparlanır inşallah kuzucuğum hiç korkma sağlıkla geçip bitsin inşallah

Kuzumm gözünüz aydınnn çok ama çook sevindim geçsin bitsin kara bulutlar dağılsın artık üstünüzden bebeğinin keyfini çıkar artıkk sağlıkla

Hurafe bence onlar uyku eğitiminde yatmadan önce oluyor sonuçta

Yok sütüm suan dogru duzgun yokkı beslenmeme dıkkat edemedım 38 drece suanda atesım

Ayyy benim eşimde öyle tayttan nefret eder şuan giymiyorum pantolonlarla idare ediyorum ama hiççç kusura bakmasın son aylarda giyeceğim
Kuzum şimdi gördüm mesajı eşofman pantolon falan giydim hep hala giyiyorum asla ikna olmadı inşallah seninki olur

Cnm Allah yardımcısınız olsun Biran önce sağlığına kavuşsun inşallah..sonrasında da haberdar et bizi

Oheeee çok iyi bilgiii

Ayy kızım saatlerdir ağlıyor sustramadık acı çeke çeke ağladı çok yorucu bir gündü 2 den beri ağlıyor resmen. Dün aşı olmustu. Dr bişi olmaz dedi ama belli ki aşı huysuz yaptı. O dr u hiç sevmedm zatennn gıcık. Aile dr umuzu aradık az once hemen bi şurup verdi çocuk 30 sn içinde sustu ve uyudu yaa allah razı olsun valla. Şimdi oturdum dikişlerim ağrıdı bebişi taşımaktan. Dr bana dinlen oralara tekrar müdahale ettik dedi ama ne fayda anam düzelemedk valla

Ne şurubu kuzum

Ay ben gene ahiret sorusuyla geldim size şimdi ben herşeyi 0-3 ay aldım büyük büyük hastane çantasına o zıbınları tulumları falan yenidoğan koymam gerekio ama dimi ?? Kafam çok karıştı ya hiç yenidoğan yok ben de nerdeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…