2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aymı ya dıkkat etmesem ne olur kım bilir dııyorum
Bıraz ewel tam uyudu dedım ekmek arrası helva ıle meyve suyu alıp odaya gırdım aglıyor babası sallıyor yanı o kısacık arada bıle neyse bı skeılde hemen attım agzıma da yıne patpat vuruyroum
Ama sabahları kuvete sıcak su doldurup ovalıyorum cok sevıyor ıyıde gelıyor yaz olsa gunde bı kac kez yapıcam da kıs sartları yıne gunde 1 kere ancak yapıyorum
Bende yanıma koydum ucuz zıvır atıştırmalık fırsat olursa atıyorum ağzıma aynı cnm ya gaz bizleri zorlayacak belliki ben daha küçük diye yapamıyorum öyle kirkimiz çıksın her akşam masaj yapicam yikicam ins fayda eder uyumasina yoksa halimiz harap😏

H Hazel9 kuzum bebeege en az 2 takım
Senın ıcınde gecelık ıdeal pıjama zor dikişlere ve yakınlarına gelmemesı lazım bel kısmın en ıyısı hamıle taytı cıkarkende gıyersın ben en rahat onu kullandım
İsimli ıcınde ıyı düşünmüşsün🤩🤞

Hastaneninkini kullandirtmaz annem direk degiscem dio 😂 bi tane isimli yaptirdik, iki tane de normal alt ust koysam ,1 de tulum
Koyayim yeter o zaman herhalde cikisa kadar
Aynen yeter yeter müslin fazla alabilirsn altina serersn kundak yaparsn bide bn cok atlet degistm varya

Zibin dediginiz ic body dimi, uzun kollu mu kisa kollu mu 😂 fotografi kendimiz cekicez de ilk gun gelen gider olur diye isimliyi giydiririz dedim yanlis mi dusunuyorum ? Evde kendimiz cekilcez bi daha evde giydiririm yine isimliyi. Kendime ayni model iki gecelik bir pijama koycam kan falan olursa diye
Bence uzun kollu koy, benimki kendini ısıtamamış teyzesine ten teması yatırmışlar ben yanında olamadığım için. Eve gelince de kaç gün ayak altına sıcak su tırbasıyla uyuttuk 😅🥰🥰

Zibin dediginiz ic body dimi, uzun kollu mu kisa kollu mu 😂 fotografi kendimiz cekicez de ilk gun gelen gider olur diye isimliyi giydiririz dedim yanlis mi dusunuyorum ? Evde kendimiz cekilcez bi daha evde giydiririm yine isimliyi. Kendime ayni model iki gecelik bir pijama koycam kan falan olursa diye
Bi de bana özellikle pijama istediler ben geceliğin daha rahat olacağını düşünmüştüm ama 🤷🏻‍♀️ ayağa kalkana kadar pijama üstüyle takıldım öyle

H Hazel9 kuzum bebeege en az 2 takım
Senın ıcınde gecelık ıdeal pıjama zor dikişlere ve yakınlarına gelmemesı lazım bel kısmın en ıyısı hamıle taytı cıkarkende gıyersın ben en rahat onu kullandım
İsimli ıcınde ıyı düşünmüşsün🤩🤞
Kiz nerdeee benim koca hic tayta izin vermedi ki yasakk 😂 esofman giycem hastaneden cikarken de giderken de🤷🏻‍♀️

İç badi evet alttan çıtçıtlı uzunnkollu olursa daha iyi nede olsa yenidoğanlar usurler gelen pek olmuyor aile dersleri dışında tabi seni bilemem evet sana aldıklarında ideal
Yani arkadaslar falan ugrarsa akraba cok esimde , ugrayabilirler belli olmaz saglari sollari odaya girmezler de yine de kapidan da olsa 🤷🏻‍♀️ Insanlar enteresan meraktan bile gelirler hastaneye valla yasak masak dinlemeden 😂

X