2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu arada kızlar ben bel agrısı ıcın korsemı taktım parol ictim iyi geldi sabah tutukmustum demekkı uyku sersemı yanlıs duruştan felan kaynaklı oluyor beldekı hassasıyetten

He kızlar Bi de ben komposto çok severim bu dönemde de aslında her gün olsa elimizin altında iyi ama olmuyor işte malum 🙄
İçecek olarak ne içebilirim ben yaa

He kızlar Bi de ben komposto çok severim bu dönemde de aslında her gün olsa elimizin altında iyi ama olmuyor işte malum 🙄
İçecek olarak ne içebilirim ben yaa
Kuzuu ıncır kompostosu cok ıyı kayısı da tabı ama yapamıyorsanız
Aksamdan bıraz irice kaselere kayısı veya ıncırı koyun su doldurun sabaha kadar durusn suyunu ıcın taneısnı yıyın ben bıraz oyle yaptım

Huyunu bildigimden sinir oluyorum zaten fesatlanma bu yani anladin mii, daha dur neler yasicam annem dogum sonrazi bizle kalicak diye daha coook yazarim buraya ben 😡
Ayyynı kanımda da varr, 🤣 eve gelen herkese tehdit gözüyle bakıyor alışana kadar laf sokuyor falan 🤣🤣🤣 ben böyle kıskançlık görmedim. Sen de benden hallice olacan belli

Akşam üstü dışarı çıktık baya bir yürüdüm yemek yedik geldik galiba Nişan denilen şu şey geldi. Kahverengimsi sarımsı bir yapıydı herhalde o dur.
Kuzum benim nişan dan 2 gün sonra başladı kasılmalar, aynı gün başlayanda varmış 1 hafta sonra da. Kendi kasılmaların hiç korkulacak şekilde değil ben 14 saat karşıladım. sıcak su torbası beline hemen nefes egzersizi 50 sn sürüp bitiyo. Tavsiyem kalabildiğin kadar evde kal. Ben hastaneye 3 dkda bir sancıyla gittim. Covid belasına spinal sezeryan oldum. Doğumun şeklinden ziyade sağlıkla kavuşmak önemli. Dalgalar seni bebeğine kavuşturacak böyle düşün aynı anda vücut ağrı kesici hormon da salgılıyor zaten zihnini rahatlatmaya çalış 🙏🏻 İnşallah kolay olsun sağlıkla kavuş yavruna
Kirk haftayi goren ilk sensin herhalde dimi gruptaa 🥰 tebrik ediyorun sabrinii 😂
39+3 🙋🏻‍♀️ 🤣🤣🤣

Kuzum benim nişan dan 2 gün sonra başladı kasılmalar, aynı gün başlayanda varmış 1 hafta sonra da. Kendi kasılmaların hiç korkulacak şekilde değil ben 14 saat karşıladım. sıcak su torbası beline hemen nefes egzersizi 50 sn sürüp bitiyo. Tavsiyem kalabildiğin kadar evde kal. Ben hastaneye 3 dkda bir sancıyla gittim. Covid belasına spinal sezeryan oldum. Doğumun şeklinden ziyade sağlıkla kavuşmak önemli. Dalgalar seni bebeğine kavuşturacak böyle düşün aynı anda vücut ağrı kesici hormon da salgılıyor zaten zihnini rahatlatmaya çalış 🙏🏻 İnşallah kolay olsun sağlıkla kavuş yavruna

39+3 🙋🏻‍♀️ 🤣🤣🤣
İnşallah sağlıkla kavuşuruz Sağol kuzum tavsiyeler için bakalım bizim ne zaman başlar bende beklerim herhalde hastane zaten yarım saatlik yol bile değil. Su geldi mi peki sende yoksa direk sancılar mı başladı?

Helloo kuzularımmm 🥰 şu 8,5 aylık hamileliğine koronayı da sığdırdım ve yendiğim için kendimi tebrik ediyorum bitti bugün özgürüm artık 😂 kaldı son beş hafta 🤰🏻 Geliyor gelmekte olan…. sizi seviyore valla her bir tecrübeniz pırlanta değerinde benim gözümde 🥰
Ohhh gelmiş geçmiş olsun yavrum..🥰
Ayyy 5 hafta mı 😍😍

X