2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy ayy heyecanla beklemedeyiz nazlı kızı

Valla benimde elimde olsa herkese maske taktırırım zaten kimsenin eline vermek istemem ayyy nasıl olacak bu iş
Kayınvaliden yanlış konuşmuş baba ne alaka ve seni ne ilgilendiriyor sen gerekirse annesi olarak söylersin söylemen gerekene maskesini takar.boşver cano takma doğumdan sonraya sakla sinirini

Bende sancıya başladı kuzum su gelişi hiç olmadı ama nişan devam etti sancılar varken de

Kızlarr kızlar sez olanlar hastane çantasına kaç takım koyayım bebiş için
İki hastane çıkışı koydum bir kaç çıtçıtlı zıbın birde isimli hastane çıkışı fotoğrafçı çekimi için Inna ki hepsi yetti kendine de fazla bişey koyma giyilmiyor benden demesi külfet götür getir onlari

Cnm Nisan gelmiş sağlıkla gelsin bebisimiz ins

Uyumayan bebeler ve annelerine selam olsun
A s kuzu
Bugun kosturmaktan sıvı vs tuketımıne dıkkat edemedım goguslerım yumuşadı
Emıyıt emıyor bı daha emıyor bırakmıyor
Sanırım mıdeyı dolduramadıgı ıcın yapıyor
Bende buzluktakı sütten çözdurudm bıberonla verdım sımdıde gazdan kıvranıyor yıne uyuyamıyor yavrum

Ahh arada hengabede unutuyoruz suyu bende yanıma koyuyorum koca şişe yi yoksa kalkıp kim getirecekbenimde sütüm az şimdi memede bekliyorum bıraksın da WC gideyim bıraktığı an başlıyor ağlamaya bizim de gazimiz var rezene kimyon ne varsa içiyorum ama ne bilim bana mısın demiyor

Zibin dediginiz ic body dimi, uzun kollu mu kisa kollu mu fotografi kendimiz cekicez de ilk gun gelen gider olur diye isimliyi giydiririz dedim yanlis mi dusunuyorum ? Evde kendimiz cekilcez bi daha evde giydiririm yine isimliyi. Kendime ayni model iki gecelik bir pijama koycam kan falan olursa diye

İç badi evet alttan çıtçıtlı uzunnkollu olursa daha iyi nede olsa yenidoğanlar usurler gelen pek olmuyor aile dersleri dışında tabi seni bilemem evet sana aldıklarında ideal

Aymı ya dıkkat etmesem ne olur kım bilir dııyorum
Bıraz ewel tam uyudu dedım ekmek arrası helva ıle meyve suyu alıp odaya gırdım aglıyor babası sallıyor yanı o kısacık arada bıle neyse bı skeılde hemen attım agzıma da yıne patpat vuruyroum
Ama sabahları kuvete sıcak su doldurup ovalıyorum cok sevıyor ıyıde gelıyor yaz olsa gunde bı kac kez yapıcam da kıs sartları yıne gunde 1 kere ancak yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…