2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Mercimekli bulgur pilavı yaptım artık ne yapayım pilav çeşitleri ile dönüyor ev neyse dedim bir şey olmaz arada da yiyim. Beni mahvetti ki
Kızz az sütün olsa bebelere versen allah korusun mahvokurlar sancıdan
Bız yemedıgımız halde sancıdan sabahladık

Sorma ya uyuyo ya emiyo uyanıkken hep bende zaten
Eşim emanet gibi tutuyor çocuğu

Sen ne zaman gidiodun kontrole kiz yetisemem herhalde ocakta dogurmiim allah korusun
Dün gittim kuzum yazamadım biraz ağrım oldu. Çatı muayenesi yaptı sıkıntı yok yani. Ama sonrasında ağrım oldu bugün iyiyim. Cuma nst istedi haftasonuna kadar kendiliğinden gelmezse müdahale ederiz artık dedi. Gerçi sıkıntı da yok suyu falan yerinde bakalım Cumaya kadar bekleyeceğiz. Salı tekrar Muayene dedi ama durur mu bilmem o zamana kadar Salı 40+2 oluyor.

Ah yavrum yaa 2 çocuk var Bi de Allah sabrını versin inşallah. Biz de insanız yaa uykusuzluk da geriyor insanı yüklenme kendine böyle böyle Atlaticaz

Sorma ya uyuyo ya emiyo uyanıkken hep bende zaten
Eşim emanet gibi tutuyor çocuğu
Bugun izinli sımdı geldı ver kızımı dıe
Verıyorum ama tutamazsan ucarım uzerıne dıyroum
Uzeırne hıc hapsırdın mı dıyroum bazen hapsırırken koluna omuzuna kapatıyro agzını bıan
Yok dıo
Ozaman verıyorum tamam dıyorum elım gerı gıdıyor buyuk kıızmda dıo ee tamam daa verr verdım basında beklıyorum

Ahahaha yavrum yaa uyurken bike Bi gözümüz açık işte

Hadi bakalim kuzucum yaa saglikla gelsin suyu iyi olsada beklemek iyi olmuyo her zaman kakasini falan yerse Allah korusun insallah suyun falan gelir baslar kendiliginden dogum

Ayy dogurmadan krizle geldim yineee delirdim sinirden karnin sancio kizlar bana sakin ol diyin kv bana diyoki evde herkes maske takicak babasi dahil bebegi oyle sevcekler bilmem ne kusura bakmayin dedim ben anneme ablalarima boyle bisey diyemem cekirdek aile disinda kimseye vermem zaten dedim annenler icin demiyorum dio sonra cevirmeye calisio ya kim olcak sanki evde bu ne demek, babasi da takcak ne demek yani babasina nasil diyim ben maske tak ki zaten dinlemez babasi yani dedim ayy ne biliyim ise gitcekler ya ondan dio , gorcez bakalim dedi bana yaa ne istiyo korona mi olsun cocuk yani ne demek bu yaa delirdim karnim nasil kasildi inanamazsiniz ben de gelcek olan sizden gelsin napiyim dedim cok sinirlerim bozuldu inanamazsiniz

Kuzum daha çoook saçmalayacaklar duymazdan gel he de geç... Hatta cevap verme geç.

Kuzum daha çoook saçmalayacaklar duymazdan gel he de geç... Hatta cevap verme geç.
Ayy duramiyorum ben cevap vermeden cok istiyosa gitsin sikayet etsin benim ailem benim kiymetlim cok istiosa kendi akrabalarina soylesin benim evime aileme misafirime kimse karisamaz kii babasi bile taksin ne demek yaa babasi bu yaa cani cigeri aramiza alip yatirmanin hayalini kuruyoruz soyledigi lafa bak bide gorcez dioo gor sen gor boyle fesatlanmaktan gelio basina ne geliosa ay cok siniriliyim

Sikma caninini daha ne sacmaliklar cikiyor valla lohusa bu demiyorlar bizimki de 40 ı cıkımca geri gelecekmis cıldırıcam ys

Sikma caninini daha ne sacmaliklar cikiyor valla lohusa bu demiyorlar bizimki de 40 ı cıkımca geri gelecekmis cıldırıcam ys
Niyeymis zoru atlatinca gelmek de ne demek ? Ay allahim yaa valla sakinlesemiyorum gelip gitmeisni problem etmiyorum aptal saptal yorumlara gelemiyorum ben cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…