2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de pozitife dönersem kimseye bir şey bulaştırmayayım diye kimseyi istemedim. Eşimde de bende de hiçbir semptom olmadığı ve riskli hiçbir ortama girmediğimiz için biz şüphelendik sonuçtan. Eşim dün akşam başka bir hastanede test verdi tekrar. Bu akşam negatif çıktı, yanıma geldi. Kesintisiz serum, iğne, ilaç ve fitillerle sancıyı şimdilik durdurabildiler çok şükür ama takip altında olmamı istiyorlar çünkü nst'de çıkmasa çoğu sancıyı hissetmiyordum. Evde de anlamam mümkün değil. Bir de tüp bebek olduğu için riske atmak istemediler sağ olsunlar. 34 hafta bugün bitti. İnşallah bir ay daha dayanabilir içeride
Anladım cnm o yönden iyi düşünmüşsün ☺️☺️
Yaa bak görüyor musun negatife dönmüş iyi yapmışsınız tekrar test vermekle 👌🏼
İyi yapmışlar cnm evde olsan dediğin gibi anlamayacaksın sürekli stres edecektin..
sağlıkla zamanında gelecek inşallah 🙏🏼

İyi pazarlar kuzularr nasılsınız 🥰 biz şükür bugün iyiyiz gittik test verdik 5.günümüz diye inşallah dönmüşüzdür negatife 🤲 Allah izin verise bugün itibariyle son 4 ya da 5 yalnız pazarımız bebişim gelicek 🥰 🥳🤲
İyi pazarlar cnmmm☺️☺️
Ohh ohh iyi olmanıza çok sevindim 😍 haberdar er bizi sonuçtan 🥰🥰

İki hafta dayan azalıyor kuzum benim tarifim zeytinyağı ve tahinin üzerinde ki yağı karıştır her emzirme sonrası sür üzerine gümüş kapak. Garmastan krem biraz iyi geliyor. Benim ucunu çekiştirip durdular bir de duramıyordum ağrısından. Böyle rahatlamıştım
Ya duzgun emmedigi surece hep olacak agzini kocaman acıyor memede onu doldurmadigi icin sinirleniyor basiyor yaygarayi ve emmiyor nasil cozum bulucam bilmiyorum nornal memeyi zaten emmiyor silikon uca alisti ondan cekiyor diger taraftan da bazrn 10 20 cc akıyor onuda topluyorm biberonla veriyorum enjektore de cunku kocaman aciyor agzi yara oluyor bu seferde biberona mi alisti anlamadm valla ben nerde hata yapiyorm kilya

Anladım cnm o yönden iyi düşünmüşsün ☺️☺️
Yaa bak görüyor musun negatife dönmüş iyi yapmışsınız tekrar test vermekle 👌🏼
İyi yapmışlar cnm evde olsan dediğin gibi anlamayacaksın sürekli stres edecektin..
sağlıkla zamanında gelecek inşallah 🙏🏼
Eve çıkardılar bugün öğlen. Yatışım yapıldığında meğer bir parmak açıklığım varmış, bugün çıkarken söylediler. Serviksi uyarmamak için tekrar elle muayene yapılmadı. Sancı, karında toplanma, kanama olursa ya da su gelirse hemen gel dediler. Ben hiç çıkma taraftarı değildim aslında çünkü benim sancı dediklerim sancı çıkmıyordu. Onlar nst'de sancı var dediğinde de ben hissetmiyordum

Kizlar gogusleriniz yara oldu mu sizinde agridan ölüyorm her emdiginde valla krem kapak felan kâr etmiyor yarildi resmen uclari duzelir mi bilemedim bide bebis silikon uca alisti zaten onunla emiyor hep
Canım takip ettiğim bir doktor var Hasan Hüsnü eren..
Biri yazmıştı hocam göğüs yarama lugol solüsyon kullandım ertesi gün geçti diye,gerekirse ileride de bende kullanacağım..
bir Araştır istersen..

Canım takip ettiğim bir doktor var Hasan Hüsnü eren..
Biri yazmıştı hocam göğüs yarama lugol solüsyon kullandım ertesi gün geçti diye,gerekirse ileride de bende kullanacağım..
bir Araştır istersen..
Hic duymamistim onu ya bi arastirayim bakalm

X