2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ben bugün hıçkıra hıçkıra ağladım hiç yanlız kalayım diye bakmayın ben yanlızım kimse yok cildiricam mama almiyor zorla zorla iciriyorum sadece memede uyusun istiyor ne WC gidebildim ne su icebildim saatlerdir kucağımda bıraktığım an ağlıyor sanki biryeri ağrıyor gibi çok şükür gazı yok sağlığı yerinde ama yanlizlik çok zormus 40 ima kadar biri olsaydı ne gece ne gündüz uyku yok canı sağolsun ama beni bugün aşırı yıprattı lohusa depresyonuna giricem yakındır..
Maşallah pasamiza ins ayrintiliyi da atalttin mi çok şükür bütün ilaçlar sana bebeğe can olsun kan olsun şifa olsun

Kuzum kıyamam ben sana yaaa dua oku bol bol ya da aç okunsun evdee kuzum sakinlersiniz ikinize de iyi gelir belki sen çok güçlü bi annesin unutmaaa

Kuzum kıyamam ben sana yaaa dua oku bol bol ya da aç okunsun evdee kuzum sakinlersiniz ikinize de iyi gelir belki sen çok güçlü bi annesin unutmaaa
Aynen netten açıyorum kuran oturup dinliyorum yoksa saatlerce aglayasim var çok şükür güçlüyüm de arada geliyorlar banaama inan ki hiç değilse bir gün iki gün biri yanımda olsa böyle olmazdık neyse geçti şükür bugünler geçecek ins kızımla oyun oynadığım günleri bekliyorum

Kuzum benim Rabbim yar ve yardımcın olsun. Gün gelip dönüp baktığında ne kadar güçlüymüşüm diyeceksin. Normalde yalnızlık severim ama bebek eğer huzursuz bir bebekse insan şaşkın oluyor ve ihtiyaç duyuyor gerçekten. Yine de yalnız başarmanın tadı başka. İnşallah geçecek bu günler

Allah yardımcımız olsun
Ne yapacağımı bilemedim

Canım Elifimm30
Bende yanlızım ilk hafta eşim evdeydi şuan tekim, dediğin gibi tuvalete bile gidemiyorum, geçecek bu günler Sabredecez, sana önerim hergün 1 cüz hatim olarak açıp dinleyin bebeğinle, Bende eğer uyursa odadan çıkarken cüzü açıp dinletiyorum.
Eşim eve gelince bebeği ona verip akşamları 1 saat uyuyorum. Onun dışında uyku yok.

Çok teşekkür ederim canım, evet sizin aranızdaki muhabbeti hatırlıyorum.
Ay dün gibi geldi.
Acaba bundan sonra da zaman çabuk geçer mi?

Canım 1,5lt lik su alın, hep yanında olsun.
Su içecen ki süt olsun.
Banyonun kapısını açık bırakıp mecbur gidicen. Yapacak bir şey yok.
Eminim zordur. Allah kolaylık versin.
Hiç böyle gelip sende kalabilecek kuzen falan yok mu?
1-2 saat bile oyalasa uyursun aslında.
Maşallah pasamiza ins ayrintiliyi da atalttin mi çok şükür bütün ilaçlar sana bebeğe can olsun kan olsun şifa olsun
Amin canım, inşalah.
Çok teşekkür ederim.

Aynen cnm arada biraz nefes almak istiyir insan bu günüme çok şükür gerçi
Bende kuran açıyorum kızımda bende dinliyoruz çok şükür rahatlatıyor insanı aynen benimde eşim bir hafta benimleydi şimdi bende tekim rabbim yardimcimiz olsun ,
Ah cnm ahh iş başa düşünce kimseler bulamazsın ablam var kizkardesim var ama o kadar kizkardesim üç çocuğu var o gelemez malum ablamın çocukları büyük ama oda hastayım halim yok diyor aslında yeğenim gelse 26 yaşında o bile yeter ama işte oda bahane buluyor görümcem işten izin alamadı kala kaldım tek ins geçecek biliyorum ama bu günleri unutmayacagim bir çok kişiye bu günleri hatırlayacağım

Gazlı bebe analarının çoğu bebeklerine inat der. Ağlıyo mu seninki de mi gazlı yoksa zeynoşum
Ya evet biseyde yemiyorum bu cocuga ne gaz yapiyo anlamadm yemek yemeye firsat bile olmadi aksam annem hazirladi öyle yedim valla ikiz analarinin onunde saygiyla egiliyorum gerecektenmemeyi tutacak ama o kadar samci geliyo ki ayaklarini ceke ceke icli icli agliyor hastanede duzeni daha iyiydi 2 gun boyunca eve geldik cocuk degisti birazda ev kalabalik huzursuz mu oldu anlamadm

Cnm yaaa çok çok geçmiş olsun..inşallah kısa sürede düzelir de çıkarsın hastaneden
Eşinin de pozitif çıkıp yalnız kalman kötü olmuş allahtan seni pozitif değilsin deyip iyi yönünden bakalım
Hastane ye yanına gelebilecek biri yok mu.psikolojik olarak kendini daha iyi hissederdin.. Allah yardımcınız olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…