2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim iki bebiştede aynı sıkıntı var özellikle biri daha gazlı bu gece iki buçukta başladı on ikiye kadar üç saat ancak uyumuştur bende ne yiyeceğimi şaşırdım desem yeridir gaz yapan şeylerden olabildiğince uzak duruyorum ama yinede durumumuz bu
Birde bugün doktora sordum colinox damla vermemi söyledi

Kız bu daha mı etkılı acaba

Abv o gazın
Bugün izin verdiler Bi yağladım Bi masajladım ikisini de. Ama yok Geçcek bişe değil bu yaa. Ben kimyon falan içmiyo9da. Rezeneli çay içiyorum içinde e kimyon da var herşey var mecitefendinin. Bebelere damlalar ama yok abi geçmiyo. Allah sabrımızı bol ersin hep onu diyorum. Doktor bana 4.ay dedi ozamanı bekliyorum

Kizlar sut sagıp buzdolabina koydum cıkarınca nasıl vermem gerekir ilik suya bberonu koysam olur mu
Kuzum neyle koyuyorsun buzdolabına. Ben poşetlere koyup ml ini üzerine yazıyorum. Ne kadar kullanıvaksam biberonda birleştirip sıcak suyun içerisine de biberonu oturtuyorum.benmari usulü yani. Bol bereketli olsun inşallah

Işimiz zor, ağladıkça çaresiz hissediyorum, ne yapacağımı bilemiyorum.
Akşam 8 30 da başladı gece 2 buçuğa kadar ağlıyor, sadece memeyle susturabiliyoruz o da her zaman değil, meme de bi yere kadar saatlerde emince hal kalmiyo.
40 i geçince düzelir diyenler var bi umut Allah yardımcımız olsun .

Ayyy 4 ay mi
Allahım sen yardim et bize .
Rezene çayı, birde humana süt çayı içiyorum, pek bi faydasını göremedim yaaa.
Gaz için kimyon tohumu demişti RAAT
Faydası oldu mu acaba

Benim kız ağız yoluyla gazını çıkarıyor, popodanda sürekli pirt pirt atiyo ama
Hep sancılı . Kakasini yapmiyo diye sancılı dedim ama dün kakasini yaptı onun üzerine saatlerce sanci çekti yine
Ben de bakliyat yemiyorum
Yoğurt yiyordum bi süre yemeyeceğim,
Amannn bi elma yiyordum
Elma da mi gaz yapiyo ,eee hangi meyveyi yicez

Sanırsam benim o kadar sabrım olmayacak kafayı yemek üzereyim ikisini daha yeni yatırdım bu gaz nasıl birşey ya böyle kızımı mahvetti kıpkırmızı oluyo kendini kasıyo ağlıyo o öyle oldukça içim gidiyo

Bir yerde okumuştum gündüz sütünü gece vermeyin diye uyku açıcı etkisi varmış tabi ne kadar doğru bilmiyorum birde ikisini karıştırınca yine öyle bir etkisi olur mu acaba

Biz kırkı geçtik sanki daha kötü oldu Benim pek sütüm olmadığı için memede çok fazla durmuyorlar sütümü çerez niyetine ana öğün olarakta mamayı kullanıyoruz onada ayrı üzülüyorum

Ayyy 4 ay mi
Allahım sen yardim et bize .
Rezene çayı, birde humana süt çayı içiyorum, pek bi faydasını göremedim yaaa.
Gaz için kimyon tohumu demişti RAAT
Faydası oldu mu acaba
Sanıyorum olmuştur çünkü geçen bebeğinin 10 saat aralıksız uyuduğundan bahsetmişti sanırım
2 saat uyursa ne ala bizimkiler

Kızlar çıktım kontrolden.
Bugün 17+4.
Bebeğim 18cm 225gr ve bu sefer kesin söyledi, erkek.
Kanama alanı falan tamamen bitmiş, rahim ağzı kapalı.
20-24 haftalar arası randevu alıp detaylı ultrasona gidicem.
Sonuçları doktora göndericem, gerekirse çağıracakmış.
Birkaç doktor ismi önerdi.
Anadolu yakasında Zeki Şahinoğlu, Melih Atahan Güven,Mehmet Uludoğan.
Avrupa yakasında da Recep Has.
Mehmet Bey en iyisidir dedi.
İlaçlarım Oksapar, Prilam, ReGenesis ve Devit-3.
Haberler bu kadar.
Detaylı ultrason için başka doktor tavsiyesi olan var mı?

Bir yerde okumuştum gündüz sütünü gece vermeyin diye uyku açıcı etkisi varmış tabi ne kadar doğru bilmiyorum birde ikisini karıştırınca yine öyle bir etkisi olur mu acaba
Aa valla hiç öyle bişe duymadım kuzum, belki de doğrudur bilemem ama.
İlk başta saat de yazardım üzerlerine ama sonra gerek duymadım sonuçta 20 30 poşet koymuyorum
Ama o mümkün olmaz ben sağımlarımda ne çıkarsa onu koyuyorum poşetle illaki birleştirilip besleme ml lerine göre ayarlancak kuzucum.

Oyy maşallah minik adam geliyor desene doktor konusunda fikrim yok kuzum

Berbat bişe kuzum berbat. Çeşit çeşit yollar deniyoruz. Yüz üstü sırtına pıt pıt 2 sn duruyo sonra başlıyo yine, ayağa kalkıp gezdiuoz yok, kulağına pış pış sırtına pat 3sn sonra yine viyak, olmadı kiraz çekirdeğini getir, ayy yok dur meme tuttur neler neleeer. Ama geçer illaki diyorum. Ama sana bişe diyim mi ben hiç beslenme takibi yapmıyorum. Herşeyi yiyorum yani be gelirse önüme

Aynen yavrum öyle imiş. Ben hiç sağıp koyamıyorum ya içiyorlar sadece taze taze sağacak süt olmuyor. Nadiren sağdığımı da hemen birkaç saat içinde veriyorum
Kız heralde bize ne dayanır neye yetişiriz. İlk başta az beslendiklerindr de sağmıştım en fazla 4 poşeti görmüştüm dolapta şimdi nerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…