2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

ayy hadi bakalım ne zaman gelecek
Geçmiş olsun cnm idrar kültürü 3 günde felan çıkıyor.beklerken monurol vermesi iyi olmuş

Ayy canim benim saolasin sana da cok gecmis olsun hastasin galibaaa yarin hayirli haberlerini alalim bakalim bebis gostercwk mi kendini
İnşallah canım,çok şükür bugün iyiyim.
Yarın için çok heyecanlıyım.
4 hafta olucak görmeyeli.
Çok özledim bebeğimi.

Offf bu isi hic beceremiycem ben valla oturuo agladm artkpompayla sagdim iki gogusten 20 cc geldi bekletiyorum oda sicakliginda bu sekilde enjektore cekip verebilirim heralde degil mi ek isleme gerek yok

Offf bu isi hic beceremiycem ben valla oturuo agladm artkpompayla sagdim iki gogusten 20 cc geldi bekletiyorum oda sicakliginda bu sekilde enjektore cekip verebilirim heralde degil mi ek isleme gerek yok
Aynen kuzum başka işleme gerek yok. Bende yapamazdım hemşireler destek oldu orada tutturdum memeyi annemde destek oldu tutturdular öyle oldu. Normal yani stres yapma

Canımm benım ılk 3 gun 2 ml geldı
Sen nıe endıse edıyrosun
Onları bıle bem ılac nıyetıne kuvezde ıken verdırdım
Sonra gunde 1 kere emıyordu hep sagdım sükür ler olsun geldı sonra sütüm
Bestlak la tahın helvası ıle destekeldım acele etme üzülme o bebege 10 ml bıle yetıyor zaten yettıgı kadarı ıle gelıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…