2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Dr la konuştum ilk üç ay geçsin asi ol dedi bekliyorum ins üç ay sonunda hemen asilarimi olacağım o zamana kadar ins bulaşma olmaz Allah'a emanetiz
Bende hamileyken olmadım canım doktorum uygun görmedi kan pıhtılaşması olduğu için riske atmak istemedi aslında sonrasındada kırk gün geçsin öyle dedi onunda nedeni pıhtılaşmaya yatkınlık oluyormuş sanırım o yüzden istemedi sonradanda bebişlerim yoğun bakımdayken çocuk doktoru ben olmanı tavsiye ederim dedi kesinlikle zaman kaybetmeden ben pek sıcak bakmadım çocuk doktoruda hem dahiliye doktoruna hemde enfeksiyon doktoruna sordu onlarda bir sıkıntı olmaz dedi sonra doktorumla görüştüm oda ol diyince oldum 15 gün kan sulandırıcı iğne kullanmamı söyledi şimdi onu kullanıyorum ama ikinci dozda bayağı kötü oldum

Aa bu değişikmiş yandan. Ben yandan olanları kullanışlı bulmuyodum yaa yine tutma ister iki elim boşa çıkması lazım diye. Sence nasıl kullanışlı mı
Kullanışlı cnm evde kullanıyorum ben
O çay kimyon çayı diye mi geçiyor kuzu. Benim rezene çayının içinde kimyon da var olmuyormu aynı şey
Tane kimyon alıp demliyirsun evet rezene bende de var her ikisininde içiyorum aynı şey olmuyor galiba ki kızlar ayriyeten iciyorlarmis
Kızlar bugün benim doğum günüm he. O kadar sıkıcı ve boğucu ki tek fark brbrkleirmle ilk doğumgünüm olması
Biçer yaslaraa evlatlarinla cnm

Çok güzel olmuş kuzum annenin ellerine sağlık

Bende kan pıhtılaşması var 40 ima kadar kullanıyorum enox u bana bekle dedi Dr aslında beklemeden daha iyi ama hele 40 in çıksın yaptiricam aşımı çok tedirginim bu yuzden

Bugün ilk kez nst ye girdim kızlar tık yok valla gayet normal bizimki 40 haftayı bulacak sanırım
İdrar analizi istemişti lökosit çıktı yarında idrar kültürü istedi yarın vereceğim sonuç çıkmadan monurol başlamamı istedi.

Bende kan pıhtılaşması var 40 ima kadar kullanıyorum enox u bana bekle dedi Dr aslında beklemeden daha iyi ama hele 40 in çıksın yaptiricam aşımı çok tedirginim bu yuzden
Hep diken üstündeydim hamileyken ya olursam ya olursam diye geçti günlerim Allah’a şükür olmadım İnsan tedirgin oluyo dediğin gibi yine en iyisi doktorunu dinlemek kuzum benim doktorum ol demeseydi olmazdım

Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin inşallah tez zamanda toparlanırsın

Kilya canım, çok şükür iyiyim. Test de negatif. Yarın öğlen 3’te randevum.
Labellaaa çok geçmiş olsun canım, inşallah bir an önce sebebi bulunur da kanamaların durur.
H Hazel9 o kadar beğendim ki, sizinki daha güzel olmuş bence.
Annenin ellerine sağlık.
nurselek ciğim, nice senelere. Doğum günün kutlu olsun.

Kızlarr ya bana bi yardm edin sol dan hafif süt geliyor ama bebek agzini bile acmıyor itiyor memeyi hastanede once mem veriyordm 2.5 saate bir sonra 20 cc mama simdi 10 cc mama meme de yok saat basi uyanıyor normal mi

İyi günlerde kullansın kuzular Bu arada araba alcan mı kuzum fiyatlar bayağı artmış pusetle taşımakta bayağı zor oluyor
Sağ ol kuzum aynen aşırı pahalı bir tane aldık sevmezlerse diye ve kanguruyu sevmediler Nasıl hevesleniyordum oysa kanguru ile taşımaya belki öne bakacak kadar büyürlerse yine denerim şansıma üzüldüm. Resmen beni ittirdiler ağladılar Ana kucağına da öyle bayılmadılar ama iyi yani durdular uykuya daldı biri hatta puset ile gittik ben taşımadım annem müsade etmedi dikiş yerlerin fıtık olur ağır bunlar diye baya zorlandılar onlar ama yürümedik pek zaten arabadan eve yani. Araba bakmaya başlayacağız iki üç aya lazım olacak. İnşallah kanguruyu severlerde öyle çıkarım dışarı. Boşa gitmiş olmasın Araba önerisi fikri olan tecrübe edenlerden düşüncelerini alabiliriz

Oh şükür kuzum. Hadi yarın da güzel geçsin inşallah

Kızlarr ya bana bi yardm edin sol dan hafif süt geliyor ama bebek agzini bile acmıyor itiyor memeyi hastanede once mem veriyordm 2.5 saate bir sonra 20 cc mama simdi 10 cc mama meme de yok saat basi uyanıyor normal mi
Kuzum mama miktarı gayet normal endişe etme. Mama vermeden memeye zorla biraz valla hemşireler kafasını tutup tutup bastı iki kilo idi bebeklerim. Ben ağrır şöyle böyle dedim hiç bir şey olmaz dediler öyle öyle tuttular maalesef hemen emen bebeklerden olmadılar. En önemlisi ilk başlarda hep soyundurduk zıbınla emzirdim. Oda ısısı biz kısa kollu duracak şekilde idi. Emzirme sonrası giydirdim yoksa emmiyor uyuyorlardı.

Aynen rahim genişlediği için yaşanır kuzum sen yine de kendini yorma öyle valla iyi geldi. Dışarı çıkmak zor oldu ama hazırlanmak açısından iyi geldi bir hava almak

Ayy canim benim saolasin sana da cok gecmis olsun hastasin galibaaa yarin hayirli haberlerini alalim bakalim bebis gostercwk mi kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…