2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Tecrubeli annelerrrr bebise mama verdiler 3 saat elleme dediler doldu ama emmiyor uyuyor uyanmiyor gidikliyorum ceneye burna dokunuyorm yok tok mu ki aceba 3 kez kaka yapti
Kuzum mamada üç saat anne sütünde iki saat mide dolu oluyor ama yenidoğan uyur soyundurman gerekir oda sıcaksa kafasını filan aç. Ayak tabanlarına pat pat yap. Yoksa kendi fark edip kalkmıyor sarılık olmasın diye ilk günler sen kaldırmalısın

Merhaba, umarim tedaviniz basariliyla sonuclanir.
Rahimdeki sivinin oldugu adetinizin hangi gunu olculdu ya da estrofem kullanirken mi olcum yapildi acaba?
Hsg filminizde tuple ilgili sorun var miydi?
Adetli değildim canım.. estrofem ile rahimi kalınlaştırdik o şekilde belli oldu canım..rahim filmini yeni çektirdim tüpte sorun çıkmadı..zaten sıvı da kayboldu..2 kutu antibiyotik içtim..

Geldi cok zorladi cikarmak icin anlatiyorlar baya ama iste ne olursan ol acemisin bu arada Labellaaa Labellaaa e cok gülmüştm kaynanamin elindeydi gogsum dediginde ayyy kadin heryerden cikiyor em son eli gercekten gogsumdeydi laftan sozden anlamiyor bi gitse rahatliycam😂pompayi soyledim ama kullandirtmadilar
Ben de gitsin diye gözünün içine baktm ama gitmedi kaldı 😅 ben şok

Allah Allah cnm ya inşallah beklediği gibi bir durum olmaz bir daha yaşamazsın bu durumu..
Kontrol altında olman da iyi olmuş..

Cnmmsakin olmaya çalış sinirlenme sütünü düşün bazı hemşireler nene rahat bu kadar😡😡

Allah Allah ins aynı seyleri yaşamazsın cnm neden oluyor acaba🙄

Cnm cokk geçmiş olsun sanada

Ah yaa inşallah olmaz kuzum tolere eder Bi şekilde vücut 😞

Yapma ya ☹️☹️☹️☹️ Yok mu çaresi kıyamam ☹️ Ne olacak peki. Çok geçmiş olsun kuzum

Nasıl yaa yavrum Bi başka doktora da gitsen mi sen yaa

Valla kızlar ben hiçbişi anlamadm yaa beta hcg baktırdı acaba mol gebelik diye mi sonuc cıktı şimdi mol gebelik değil dedi. Hastaneden saykotek istedi gittik onu aldık şimdi ona başladım bakalm rahim kastırıcı

Valla kızlar ben hiçbişi anlamadm yaa beta hcg baktırdı acaba mol gebelik diye mi sonuc cıktı şimdi mol gebelik değil dedi. Hastaneden saykotek istedi gittik onu aldık şimdi ona başladım bakalm rahim kastırıcı
Ne kullanıyodun sen ilk kanamadan sonra eve gönderdiğinde seni yavrum

Kızıkalar beybileri kontrole gittim ben de bugün. Anlatim azcık size. Bu arada ilk bir ay kontrollerden sadece katkı payı alıyorlarmış 15 tl ben bilmiyordum. Kızda çapak vardı ya zaten oğlanda da başlamıştı. Kızınki biraz ilerlemiş dedi ona ayrıyeten damla yazdı. Varsa eğer sizde de şöyle dedi, anne sütünüzü damlatın göz pınarları a 5 kere bastırın 5 sn sonrasında bırakın, bastırın bırakın bunu 5 kez yapın sonra gözaltına doğru sıyırın, hani gözyaşı siler gibi. Gözyaşı kanalları tıkandığı içinmiş bu masajı önerdi sabah akşam. Kıza ekstradan damla işte. Sonra pamukçukları olmuş dillerinde onları da karbonatlı suyla temizlememi söyledi spanç ile.
Sonra beslenmelerini hedapladı kilolarına göre, kız 80 oğlan 60 alabilir dedi beni emdiği halde🙄 eve geldiğimde öylr hazırladım ama kız 80 almadı fazla geldi yani. 60 anca aldı.
Başka oğlanda hidrosel var normal bu 1 yaşa kadar boşalır ama bu olduğu için erken sünneti önermem size dedi. Biz sormuştuk çünkü sünnet işini.
Kalça muayenesi için de 1 ay sonra gelebilirsiniz dedi ben 1.ayında sanıyodum ama ilk 3 ay içinde bakılıyor dedi. Bu arada o ultrason ne kadardır özelde yaptıranınız ya da bileniniz var mı?
Kızın işitme testi yine ret verdi. 1 hafta sonra tekrar çağırdılar. Umarım Bi sıkıntı çıkmaz.
İşte deca tabs maflor zaten kullanıyorduk devam oğlana san simplex diye bir damla kıza da tobrased göz damlası ekledi. Ve hepsi özel bir sürü para tuttu vallahi. Neyse diyoruz bunlara çok ödedik ama muayene ücreti olmaması hesapta yoktu en azından o yok dedik, bir de eczanemize uğradık damlaları almaya aptamil 900gr 155 tl normalde 350 gr 90küsür 100 lira biliyorsunuz. İndirim varmış. Kaptık valla hemen. Sonra burun yedek ucuna da bakıyorduk ki eczacımız arkadan 1 kutu getirdi benim evde vardı çocuk da büyüdü elimde kaldı buraya getirmiştim bir bebeğe veririz diye size nasip olsun dedi sağolsun bize verdi 😊
Durumlar böyle işte. Normalde kendime kontrole gidecektim. Çocuk 2 3 gündür çok kötü olunca bi gidelim dedik ben de hakkımı ona vermiştim ikisi birden ağır olur diye.🤑 Haftaya da ben giderim belki 🤭😊

Kız gene söyleyin
Ay sorma sabahkilerle iyi catistik gerizekali tovbe tovbe valla bi eve gitsem kimseye ihtiyacm kalmasa bi basima daha duzgun bakicam kaynanayi yeminle bogazlamamak icim zor tutuyorum kendimi
Kuzum mamada üç saat anne sütünde iki saat mide dolu oluyor ama yenidoğan uyur soyundurman gerekir oda sıcaksa kafasını filan aç. Ayak tabanlarına pat pat yap. Yoksa kendi fark edip kalkmıyor sarılık olmasın diye ilk günler sen kaldırmalısın
Basimdaki.cok bilmis anlasa laftan hala ustunu ortuyir iceri 27 derece

Ay sorma sabahkilerle iyi catistik gerizekali tovbe tovbe valla bi eve gitsem kimseye ihtiyacm kalmasa bi basima daha duzgun bakicam kaynanayi yeminle bogazlamamak icim zor tutuyorum kendimi

Basimdaki.cok bilmis anlasa laftan hala ustunu ortuyir iceri 27 derece
Ay kaynana dur 3 5 gün kalan zaten uslu dur 🤭
Sen de bu günü düşünerek kendini teselli et kuzum bak bi de benim yerimde olsan 🤭😂

Sen de bu günü düşünerek kendini teselli et kuzum bak bi de benim yerimde olsan 🤭😂
Inan varya 1 gunune tahammulum yok seyime kadar gördu kalk defol bi git ya o kadar sinirliyim ki her halttan cikiyor tika basa yiyo sen neden yemiyosn sutun gelmez bilmem ne valla yemek yemesine tahammulum yok

Ya anladigim kadariyla sen tavrini koyabiliyorsn ben sadece surat asmakla kaliyorm ve bile bile inadina yapiyor insanin bana gercekten yardim etmek istese anliycam yok kuru inat yani

Inan varya 1 gunune tahammulum yok seyime kadar gördu kalk defol bi git ya o kadar sinirliyim ki her halttan cikiyor tika basa yiyo sen neden yemiyosn sutun gelmez bilmem ne valla yemek yemesine tahammulum yok
Hahah sakin ol beybi sonra benm gibi patlama 😅 benmki ne arıyo artk ne geliyo eşime bile bebeği sormuyo her dk arayan foto isteyen kadn 😝

X