2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Iyi yapmissin evde kurcagina dr gitmek saha mantikli 😅 agrisiz hamilelik geciren yok anladigim kadariyla biz daha hassasiz tabi korkularimiz var hakli olarak 😔 detayliyi da atlat bi nebze ferahlarsin insallah 🥰
Aynen cnm evde kendimi yiyecektim..şükür kalp atışını duydum rahatladım 🙏🏼🙏🏼
Evet bende her giitğğmde tüp bebek diyorum daha çok ilgileniyorlar saolsunlar 😊
Ewt cnm ya inşallah sağlıkla atlatayım🙏🏼🙏🏼

Benm doğum yapmam artık zor olacak gibi. Oraya gelen prof Dr aynı şeyleri yaşarsın yine dedi. Biraz gözüm korktu açıkçası. çünkü kabus. Yarın kontrole gittiğimde konusacagım kendi dr umla yine. O en son tabiki tekrar çocuk düşünün ama 2-3 yıl sonra dedi. Önce 6 ay normal yolla denemenizi sonra embryolarıınızı kullanmanızı önerriim dedi. Ama o 2-3 yıl süreçte nasıl korunacagız onu sormadm hiç 😵‍💫 annem bu olaylardan sonra hemenn spiral taktır bir daha bunları yaşama sakın kızım dedi bilmiyorum karısık işler kısmet tabi ne olacagı belli olmaz
Canım yaşadığın şeyin aynısını benim kuzenim 2. çocuğunu doğrurken yaşadı. Artı kan kaybından ölür diye eşini yanına almışlardı ameliyathanede müdahale ederken. O kadar kötüydü durumu. Tam rahmini alacaklardı ki Allah korudu da kanaması durdu.

Sonra kuzenim bir daha hamile kaldı, 3. yü de doğurdu. İlkinde de üçüncüde de hiçbir sorun yaşamadan kucağına aldı yavrularını.

Başka tanıdığım yine var ilkinde bunu yaşayıp ikincide çok kolay doğum yapan.

Yani nasipte varsa oluyor, ille de aynılarını yaşamak zorunda değilsin.

Allah büyük. 👆 😊

Anneler işte yaa... 🥺 Ben de anneme 2. De şöyle yaparız dedim sen bunca çektiğinde sonra 2.yi mi düşünüyosun ben kafayı yedim diye kızdı bana 😅 annem bende kuzum yalnız değilim de bebek emmek istiyor o da bende var 😅 bi de gündüz mutfak komple kadında gce bari dinlensin istiyorum
Ay yine mutfakla ilgileniyormuş. Benimki baktım mutfağa da girmiyor, şimdi bebeği sık sık veriyorum kucağına, ben ya yemek yapıyorum ya da dinlenip uyuyorum.

Yavrumla gece gündüz nasıl ilgilenirim alıştırmasını dahi yapamadım bu yüzden. Şimdi ondan sebep o gidince bebekle uyku olayını nasıl ayarlayacağım diye kara kara düşünüyorum.

Herkese merhaba bisey sorcaktim mamayi hazirladigimda 90 cc su koyuyorum 3 ölçekte mama koyuyorum ama mamanin ağırlığı ile ölçek te 100 110 falan oluyo yanlış mı yapıyorum 3 ölçek mama koymadan önce öyle bir sıkıntı olmuyodu acaba önce mamayi koyup sonra suyu mu 90 a gelcek şekilde koymaliyim
Yo ilk yaptığın şekilde yap, gayet doğru yapıyorsun. Suyun ölçüsü neyse onu kullan. Mama onun miktarını artırır tabii ama önemli olan ikisinin oranı.

Canlarım merhaba 🌺

Ben bugün minikleri aldım geldim, şimdi evde dinleniyorum gündüz 12 deydi transferim inşallah hayırlısıyla mutlu sonla biter dualarınızı bekliyorum 💜
Ayy yepyeni bir geri sayım başlamış. Ay çok heyecanlı 😻 Hadi güzel haberlerle inşallah canım benim 😍

Arabayla baya git gel yaptık bişi olur mu sence? Yada böyle sert kalkmamdan?
Hiçbir şey olmaz tatlım lütfen rahat davran. Sen benim serüvenimi biliyorsun, bir daha uzun uzun anlatmayayım. Sadece şunu söyleyeyim, ilk denememde full yattım, ikincide full gezdim. Hatta işe de gittim, merdiven indim çıktım. İlkinde tutmadı, ikinciyi doğurdum. 😄

Tecrubeli annelerrrr bebise mama verdiler 3 saat elleme dediler doldu ama emmiyor uyuyor uyanmiyor gidikliyorum ceneye burna dokunuyorm yok tok mu ki aceba 3 kez kaka yapti
Benimki ilk gün karnı doyduktan sonra 5 saat hiç uyanmadan uyumuştu canım. Doğum anının yoruculuğu, yeni dünyanın çetrefili, bunun verdiği stres falan bebek aşırı yoruluyor o yüzden derin bir uyku çekiyor. 😊

Benimki ilk gün karnı doyduktan sonra 5 saat hiç uyanmadan uyumuştu canım. Doğum anının yoruculuğu, yeni dünyanın çetrefili, bunun verdiği stres falan bebek aşırı yoruluyor o yüzden derin bir uyku çekiyor. 😊
Benim o kadar sütüm yokki uyutacak kadar mamayla 2.5 saat felan uyuyor sancıya uyanıyor

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 canım benim.
Hadi gözün aydın. 🥰
Cevap yazamadım ama gördüm mesajını ve hep dualarımdaydın. 😉
Çok şükür, yavrunu aldın kucağına. 🙏
Şimdi doydu mu, kaka yaptı mı, kustu mu telaşları. 😂
Allah kolaylık versin, anneliğin hayırlı olsun. 🥰

H Hazel9 çok geçmiş olsun canım.
Aşıyı yeni olmuştun, yalancı pozitiftik olabilir mi? tupaaaaa tupaaaaa anlatmıştı ya hani.
Ben de bütün gün çok kötüydüm, mide bulantıları yoruyo zaten. Bi de kendimi kötü hissettim, test verdim falan. Şükür negatif ama değişik hissediyorum hala. Bi yorgunluk, halsizlik var. 😔

X