2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Brccck hayırlı olsun transferin. Bebişleri sımsıkı tutunsun sana.
Kafana takmamak zor ama burada neler gördük. Derya merdivenden düştü bir şey olmadı. Tutunacağı varsa ne yaparsan yap tutunuyo, merak etme.

tupaaaaa cığım, çok geçmiş olsun canım.
Yine korkutmuş seninki.
Çok şükür, iyi olmana sevindim.
Benim de bazen yatarken uzun süreli ağrım oluyo, geçiyo sonra. Bu zamanlarda normaldir belki de. Şimdi sorsak, kızlar unutmuştur o evrelerini.

Canım geçmiş olsun. Bakılmış her şeye zaten muhtemelen rahim genişlediği için ağrıların oluyordur. Bol su iç. Ve yatıp dinlenmeye özen göster yorma kendini. Magnezyum kasılma azaltır iyi gelir. Doktoruna ne zaman gideceksin ona da sorarsın. Şeker sonuçlarının anlamı yok birinci ve ikinci saat önemli bir de açlık. İdrar konusuna takılma bence oluyor öyle

Valla nasıl davrancaz şaşırdık ama ben dün transfer oldum ve dünde başladım ev içi turlara kuzum Allah'ım kısmet etsin inşallah

Cnm sana da çok çok geçmiş olsun Negatif çıktı şükür

Saol cnm..gün boyu kasık batması devam edince korktum bende bugün yine ağrım var pelvik kemiğim de ağırıypr anlamadım gitti birşey de yok öğleden sonra doktorunu bir arayacağım yine..

Saol cnm benim..
Bende öyle düşündüm ama geçmeyince gün boyu gidip bir göreyim dedim
Günde 2lt altına düşmüyorum ama arttırmam lazım.doktora 20 gün gibi bir süre sonda gideceğim ama bugün ararım bir..
Di mi bende öyle düşündüm şekerle ilgili..
İdrar evet oluyormuş öyle okudum bir çok yerde..

Çok iyi bir örnekmiş kuzum. Benm doğumdan sonra oldu 16.gün yine oldu. Şimdi yine bekleniyor çok canım sıkıldı

Yemin ederim hemsirelere uçmamak icin kendimi zor tutuyorum 1 saattir mama bekliyoruz
Cnmmsakin olmaya çalış sinirlenme sütünü düşün bazı hemşireler nene rahat bu kadar
Kızlar günaydın
Bugun kontrol vardı vajinal muayenede yine orası kan ile dolmuş aynı kanamayı bekliyor dr adam şokta biz şokta
Allah Allah ins aynı seyleri yaşamazsın cnm neden oluyor acaba
İyi yapıyorsun cnm sürekli yatma zaten hafif turlarla başla
Yattıkça saha çok kafana takıyorsun
Cnm cokk geçmiş olsun sanada

Yo ilk yaptığın şekilde yap, gayet doğru yapıyorsun. Suyun ölçüsü neyse onu kullan. Mama onun miktarını artırır tabii ama önemli olan ikisinin oranı.
Çok teşekkür ederimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…