2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ewt cnm canlı virüs veriyorlar vücuda çıkabilir yani..
İyi yaptın bir kaç gün beklemekle,gerçekten çok arttı valla annem haricinde bir yere gidemiyorum dikkat ediyorum Allah korusun
Aşı etkilemiştir cnm kardeşimde yeni yaptırdı oda aşıdan sonda hastalandı düzeldi şimdi iyi..

Aynen kesnlkle anlıyorlar bence ama bu zmanlarda nasıl bi eğitim verilir onu bilmiyorm dönence mi alınmalı veya baska bişi. Çıngırak flan aldm renkli bakış açısına koyuyrum kitleniyor oraya bakıyor
Kuzum dönen sey cok tavsıye edılmıyor
Renklı de degıl
0.4 ay arası sıyah beyaz gorsel tavsıye ediliyor
Tabı bı taraftan da konusmakta gerekıyormus
Benım kargom da yenı geldı bugum deneme yaptık
Bıraz baktı gorsellerle ılgılı konusma yaptık
Ama 2. Aydan sonra daha cok dıkkatını cekermıs
Bakalım yavastan alıstırmalar yapacagoz

Evet heyecan basıyor. En azından sezaryenle günü belli böyle olunca daha stres
Haklısın kuzu
Ama her turlu stres oyle beklemek te gunu beklemekte beklemeden alınöası da apayrı stres
Sana tavsıyem cantanda keısnlıkle hamıle taytının olması normal yaparsan degıl oldu kı sezaryene döndu allah korusun ozaman kurtarıcı oluyor

Tavsiyen için teşekkür kuzum koyacağım en rahat şuan tayt benim için

Aynen öyle dün dedim kızarsak altın temiz karnın tok ne istiyorsun uyu artık filan sinirle ay sonra da masumcuk bunlar ne yolunu gözlemiştin dedim şükürler olsun Rabbime. Canlarına sağlık versin inşallah Bebişler ziyaret etmiş doktorlarını artık ona bahane olmuş benim içinde o koltuğa oturmak zor bir de hala korkuyorum ameliyat yerinden dolayı acıyacakmış gibi ama muayene de gerekli iç rahatlığı açısından hayırlısı bakalım

Esra_rengiz1016
bebek için
3 takım koymuştum ben (alt, üst, şapka, çıtçıtlı badi, ayaklı pijama, çorap, eldiven, penye battaniye)
2sini kullanmışlar 1 gece kaldık ben imza verip çıktım.
Pamuk, bez, ıslak mendil, pişik kremi, nohut battaniye, owli, 2 tane Müslin, alt açma pedi 2 tane

Kendim için
depend 1 pijama 1 gecelik 1 sabahlık (sadece pijamayı giydim, depend sayesinde kirlenmesi eve de onunla geldim hatta)
Terlik, emzirme atleti, çorap, şampuan, tarak, düzleştirici, makyaj malzemesi, deodorant, lohusa tacı, havlu koymuştum. Aksilikler sebebiyle hiç birini kullanamadım. Normal doğum planlıyorsan sıcak su torbası dalgalar geldiğinde beline koyunca inanılmaz rahatlatıyor. Ya da hastanede çoook sıcak duşa gir beline gelecek şekilde kal süt sağma makinesi de yanımdaydı bebekle bizi ayırdılar mecburen kullandım iyi oldu. Şarj aletleri de unutulmamalı aklıma bunlar geldi

Doktoruma yazdım dedi oda aşıdandır dedi biraz da karnım da kasılma başladı iki saattir takip ediyorum yarın gel bakayım dedi off çok bunaldım üst üste geldi böylee

Sağol kuzum eksikler varmış tamamlarım yarın hazır olsun artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…