2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Açlık ağlamalarını hiç söyleme evde kızıl kıyamet kopuyor resmen artık hangisi hangisinin ağlaması onuda ayırt ediyoruz bu ağlıyo bu ağlıyo diye.
Büyğk ihtimal bizimde sancıdan ayaklarını yukarı çekiyorlar tortop oluyorlar biran önce büyüsünlerde konuşmaya başlayıp dertlerini anlatsınlar

Aa sen hic girmemis miydın kız ömcesinde 1 meyve suyu ic hareket etmiyor minnos yoksa uzadikca uzuyor

Cnm çok çok geçmiş olsun.Cobid testi verirsen aşıdan dolayı pozitif çıkabilir. Arkadaşımın eşi aşı olduktan iki gün sonra göz ameliyatı için test verdi pozitif çıktı.Hergün Peşpeşe test verdi dördüncü gün negatife döndü..

Canım ben bir kere idrar yolu enfeksiyonu olmuştum.idrarı yapıyorsun son damlasında Çok kötü bir acı hissediyorsun Onun gibi bir şey mi yaşadığın. Monurol içmiştim geçmişti hemen.doktoruna sor sen

ohhh rahatı yerinde ya çıkmak istemiyor
Nst ilk kez mi seninki doğana kadar tospik olmasın

Ayy bn bunu yeni gördüm mantar felan olmasn canım

ZEYNEPP5555 yavrummm yarın büyük gün bir kızçemiz daha geliyor
Sağlıkla gidip bebişini kucağına alacaksın inşallah
Ayyy böyle bilip beklemek de ne heyecanlıdır
Aminn insallahhvalla inan cok tuhafim duşumu aldm islerimi bitirdim uzaniyorum düsünuyorm öyle inanamıyorum ne bilim cok tuhaf bir duygu

Maşallah kuzum valla ben olsam isterdim kesin ya annem dedi bana dökülür diye ama duruyor hala anlamadım

Dün ben de resmen yalvarıyordum azıcık uyusun diye. Biraz da sinirlendim sonra vicdan yapıp kendime kızdım. Masum kuzucuk onlar diye Nasıl geçti doktor randevun benim gidesim yokta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…