2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa maşallah en güzel hediye ilgi Covid ayrı hassasiyet vermiştir zaten yavrum. Dediğin gibi Rabbim sağlık versin İnşallah dikişlerinde toparlar

Hep anlayış bizden bekleniyor zati
Yaa bırde bız ne sekılde dogurduk hastanelerde kala kala hastalıklarda bogusa bogusa ıgneler ılaclar halen kullanıyorum o halim de bıle bana onu savunuyorlar dıe ıyıce cıldırıyordum bırkaın kalsın uykusuz sızene yaa bem ölümlerden dönmusum bebegım gerılemeye baslamıs bem gunde 1 saat uykuya hasret kalmışım dr lar basıyorlar bana narkotık ıgnelerı ılacları
Amelıayt olmusum panık ataklar devam edıyor felan ama onlar adam uykusuz kalıylr ıse gııdyor dıyrolar gelde cildırma

H Hazel9 inşallah aşının etkisidir canım. Bazılarını sarsıyor gerçekten.
Vitamin takviyesi ve Parol alabilirisin, bi sor istersen doktoruna.

Vazifen gibi davranıyorlar. Biz şöyleydik biz böyleydik derler biraz konuşsan

H Hazel9 inşallah aşının etkisidir canım. Bazılarını sarsıyor gerçekten.
Vitamin takviyesi ve Parol alabilirisin, bi sor istersen doktoruna.
Parol aldim baby dun gece ve bu sabah ondan herhalde asırı terliyorum böyle aycam vücuttan herhalde Sabah kkb ye gittim o da nezle başlngıcı ve faranjit dedi ilaç vermem dedi

Vazifen gibi davranıyorlar. Biz şöyleydik biz böyleydik derler biraz konuşsan
Kız aslında kaynanam hamılelıgım boyunca benı ya 3 ya 4 gordu yakında oldugumuz halde hepsındede dedıgı sey sen bilseydin boyle olcagınj bu cocugu yapmazdın cok cektırdı sana dıe
Ama bıle bıle benım cektırklerıme gore oglunun uykusuzluğu agır bastı sanırım
Yaa babamın yaklaşımı adam uykusuz kalmasın hastanede ben kalırım yanında o işe gıdecek

Parol aldim baby dun gece ve bu sabah ondan herhalde asırı terliyorum böyle aycam vücuttan herhalde Sabah kkb ye gittim o da nezle başlngıcı ve faranjit dedi ilaç vermem dedi
Oh çok şükür, testin de negatif çıkar inşallah.
Birkaç güne iyileşirisin.

Demi insan bir sürpriz filan bekliyor ben yüzüne de söyledim ani oldu diyor ulen 23 gün hastanede yattım ha bugün ha yarın diye diye
Benim koca anasına babasına soruo ne alıcaz bu kıza doğum hediyesi diye onlarda dedi biz hallettik eşim de dio insanların yanında ben hiç bişey alamam bak hastane parası öidcem de bilmem nee ben de baktık tip tip ne istiyosun daha dio sanki bana set üstüne set yaptı takı ben senden şu zamana kadar tek bişey istedim dedim sana çocuk veriyorum dedim bana dioki ben mi istedim bebek dio tee allahım çirkeflik diz boyu almicam banane dio anasının babasının yanında konuya bak kp dedi kızım ne istiyosan ben alcam sana falan öyle kapandı hiç bişey almazsada almasın sinirimi bozmasın yeter

Demi insan bir sürpriz filan bekliyor ben yüzüne de söyledim ani oldu diyor ulen 23 gün hastanede yattım ha bugün ha yarın diye diye
He kız sorma
Bizimkinin Bi bahanesi de doğumgünüm bu ay yıldönümü falan onlar. Görcez bakalım

Kilya
Benim de eşimin amca ve halası kv ile gönderdi. Ben yapamadım dedi. Haklıdr ona bişe diyemem eşimden dolayı bazı ödemeleri var. Annemler de künye taktılar. Ama bana bişe yok kız

Ne bileyim benim gördüğüm genelde kaynanalar bende şöyle doğurdum böyle zor büyüttüm.Doğrudur da kolay değil ama senin çektiklerini olağanlaştırma var. Bizimkilerde öyle annem de bana diyor kendi yapacağını eşinden isteme. Anne dedim halim mi kalmış benim. Biz belki şu an kendimize odaklıyız bilemiyorum da anlayış bekliyor insan

Alacak alacak belli helal olsun kp benimki gibi altın kaç para oldu şansa dememiş neyse ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…