2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay çok yabancıyım bu konulara.
Hiç anlamıyorum dediklerinizi.
Parmak nedir ki?
Şöyle bişe kuzum. Ama ben tek elle yapıyorum diğer elle bebişi tutuyorum. Onu da gösterdim bak çok komik hizmette sınır yok

Eklentiler

• Screenshot_20220102_193544_com.android.chrome.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20220102_192659.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 34
Ben biberonla verdim memeyi tutmakta zorlandı kaşığa döndüm memeyi gene almadı şimdi biberonun peşine meme veriyorum anca tutuyor sadece sütüm yeterli gelmiyor çünkü
Hiiç önemli değil. Gayet tabii bişe yetmeyebilir. Mama takviyesi devlet suçu değil. Hiç de üzülme. Bi şekilde sağlıklı verim alalım bebişlerden de önemli değil gerisi

Biseyi merak ediyorjm sezaryen sonrasi bebisi kucaginiza aldiginizda nasil emzirdiniz nasil kucaginiza yatiriyorsunuz agriyor mu ameliyat yeri
Benim olaylı olduğu için batın bölgem komple dokunmaya bile duyarlıydı çok acıyordu kuzum. Emzirme minderi ile yaptım hep, onsuz yapamazdım heralde. Yanları da yastıkla destekliyordum. Zaten alışıyorsun yavaş yavaş. Sen de aldıysan koy valisine. Ben ilk başta koymycam diyodum iyiki koymuşum

Aa bende hic yastigi koymadm ya ne gerek var buna diye koyayim o zaman en iyisi cok tırsiyorum valla ben

Ben de sabah öyle bir şey okudum.
Biberonu emerken bebekler dilini dışarı çıkarıyormuş.
Memeyi de aynı şekilde emmeye çalışınca süt gelmiyormuş.
Memede yara veya meme reddi bundan oluyormuş.
Yok ya öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Ben sağdığım sütü baştan beri biberonla veriyorum, memeyi de emiyor, biberonu da emiyor. Hiçbirinde ret yaşamadım.

Anladım kuzum valla dediğim gibi biz direkt biberona geçtik enjektör ile direkt veriyorduk hastanede baktık olmuyor zaten mecburen biberonla tanışacaklar diye başladık

Yaa alt aldm o yuzden ama üstune ne giydiriyorsunuz tek bi tane bulabildim 3 6 ay üst baska yok tulumjn ustune mi giydiriyorsunuz
Valla bak giydirdiklerim şöyle oluyo. Alt üst takım, tulum. Üste ekstra bişe giydirmiyorum genelde bazan yarım bazan uzun kollu zıbınları da oluyor içlerinde çünkü. Penye yelek atıyorum bazan yetiyor. Çünkü yarım kundak da yapıyoruz yetiyo yani. Ama alta çoğunlukla diyeyim iç kısma Bi tane daha alt takviye ediyorum üstüne de çorap bitti gitti.

Ayy ne bilim spinalin ignesinden bile korkuyorm suanzaman yaklasinca bi stres oldum galiba
Ondan ben de az ürküyordum ama hiç bişe bak inan bana. O kolumdaki damar yolları şişlik ten delik deşik olmuşum onların yanında hiiç bişe. Sinek ısırığı gibi. Sadece derin nefes al çat bitti kasmadan kendini daha pamuk gibi oluyo

Valla giydire giydire ogrenicez heralde uzun kol zıbın zor oluyor mu takımların altina giydirirken benimkinin cogunlugu uzun kol yarim kundak bende istiyorm ama annem sıkı sıkı sarmak lazim diyo cocumu ellerinden alabilirim insallah
Ayy insallah bakalım bende sag salim saglikla atlatirim bebisimi kucagima alirim darisi tüm bekleyenlerin basina olur insallah yarin kaynana geliyor ertrsi gün stresten dogurmazsam son 3 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…