2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim önüme de bir şey gelmiyor kuzum annem yapar hakkını yiyemem ama bebeklerden vakit bulamıyoruz. Çoğu zaman ekmek yiyorum sadece bildiğin kuru ekmek ağzıma atıyorum tatlı dediğim işte eşime aldırıyorum hazır gidip gelip ağzıma atıyorum yemekler iki öğün. Akşam hep geçiştirme filan. Göbeği de banyodan banyoya fark edip iç geçiriyorum ama ben korse filan da giymedim saçımı toplamıyorum göbeği nasıl toplayayım

Ayyyynııııııı benm göbeği tarif etmişsin. Annem dedi senin ikiz miydi acaba içerde bi tane bebek var gibi. Oturunca falan cok itici bi göbek çıkıyo dışarı cok rahatsz oluyorum 40 çıksın bakalm durum ne olcak merak ediyorum Çatlak kremini kullanmam lazm ama bi türlü süresim gelmyo elim gitmiyo karnım kararmış gibi o çizgi orda öylece duruyo. Annem 1 yıla düzelir diyor

Bak almaya bi baslayinca bir daha durduramiyorsun kendini sonra kart doluyor otomatik frenliyorsun alırken keyfini cıkar muhtemelen diger aylar onun borcuyla gececek

Bende bi 30 dan fazla var canım baya giidyo. Emzirdikten sonra koyuyorum zaten direk fazlaısnı kusuyo o direk yıkmaya gidiyo yani

Ay resmen sen de benim gibiymişsin
Yaaa çok iyiymiş
Yeni sloganımız bu olsun saçımı toplayamıyorum ki göbeğimi topliyim

Aay evet aynı yaa. Elim zor gidiyo nasıl krem süreyim. Benim de kararmış duruyo maalesef. Ve 1 yıl çoooookk

Benim 30 rahat var belki daha fazla. Ama sana 20 yeter kuzum.
Ha bir de ilerde e bebekten alışveriş yapacak olursan belli bir alışveriş miktarının üzerine onların 6lı ağız mendilleri 5 liraya iniyor. Onlardan da alırsın. Çünkü annem de yapmış işlemiş tülbent kumaşı yumuşak elbet ama onlar daha yumuşak açıkçası. Aklında olsun

Bak almaya bi baslayinca bir daha durduramiyorsun kendini sonra kart doluyor otomatik frenliyorsun alırken keyfini cıkar muhtemelen diger aylar onun borcuyla gececek
kız bana çoğu şey gelecek yaa o yüzden rahatım şimdi el yapımı ürünleri yapacağım ağız mendili battaniye vs.. detaylıdan sonra almaya başlayacağım

Evet onlarıda biliyorum instagramda kaydettiklerim var çok ciciler 15 tane aldım işleme için gerisini belki öyle tamamlarım saol cnm

kız bana çoğu şey gelecek yaa o yüzden rahatım şimdi el yapımı ürünleri yapacağım ağız mendili battaniye vs.. detaylıdan sonra almaya başlayacağım
Bende detaylıdan cıkar cıkmaz atmıstm kendimi alısverise güzel oluyorvalla gelen ne varsa gelsin bu devirde hersey kâr

Tabii ya acele etmeye gerek yok, Allah'ın izni ile toparlanacağız bir gün. Tabii göbeğimin tümüyle eski haline dönmesini hiçbir zaman beklemiyorum. Bunun için estetik operasyon falan gerekir ancak. Çünkü eninde sonunda göbeğimizdeki yumuşak doku ile devam ediyoruz hayata

Benim için bu da sorun değil, sonuçta göbeği açık giyme gibi bir derdim yok

Ama kilo vermek isterim tabii ki. Göbeğimdeki löp löp yağlar da gitsin isterim. Bu da zamanla olacak şeyler. Hiç kafa yormuyorum şu an. Kendiliğinden giden gidiyor zaten. Kalanlar için havalar ısınmaya başlayınca bir şeyler düşünürüm artık. Spor falan işte.

Ne kadar ara vermek gerekir mesela

Ooffff saat 13.00 dan berı elektırık yok
Bırde sabahtan banyo yaptırmıştım bebegı
Evın derceeesı 24.2 ye gerılerı yavastan ıner herhlade ooffff
Sizde niye bukadar elektrik kesiliyo kuzu ya. 24 düşük Bi derece değil Bi kat daha fazla giydir yatağına yanına al sen de yanına yat bişey olmaz Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…