2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Agri hissetmiyorum kuzucum ama sanki icimden cikcak itiyo gibii ayaklari mideme dogru gibi devamli anlamadim gitti benimkide onemsemez buyuk ihtimal de sizde de oluyomuydu die soruyim dedim
Oluyor oluyor oturmaya pek gelemiyorum o yüzden direk yatıyorm hele arabada o direnince bide cukura felan düsersen bir zorlaniyorm anlatamam

Aminn insallah ama cidden sıkıldm 9 ay cok uzunmus tedirginlik bölümünü gecersem eger aslında biran önce dogsun artk istiyorum bnde iyilesme sürecine gireyim alısaym istiyorum az kaldi artik sabredicez

Aminn insallah ama cidden sıkıldm 9 ay cok uzunmus tedirginlik bölümünü gecersem eger aslında biran önce dogsun artk istiyorum bnde iyilesme sürecine gireyim alısaym istiyorum az kaldi artik sabredicez
İnşallah fıstığım son sayılı günler inşallah sağlıkla kavuşcaksınız Allahın izniyle çok çok az kaldıııı biz normal hamileler gibi olamadığımız için zor elde ettiğimiz için böyle belki de devamlı tetikteyiz

Aynen öyle aslında kucagimiza almada bi inanmiycaz eminim ben mesela hala diyorum ki esime gercekten suan ben dogurucam mi icimden bebegimiz mi cıkacak biz evde 3 kisi mi olucaz Allah ım rüya gibi valla sag salim kavusuruz insallah hayirlisiyla da ama 9 ay cok uzun

Yaaa evet gerçekten çoğumuz aynı duygulardayızdır eminim ki yaşayan bilir dedim ya geçen sene ondan önceki sene yılbaşında umutsuzca bebek sahibi olmak için dua edip ağladığımı biliyorum şimdi gün sayıyorum Allahım çok büyük bu yıl hepimize uğurlu geldi, 2022 de inşallah en güzel yılımız olur

Aminnn insallah

Ya her ikisininde iste kendine göre zorlugu var kafan neyde rahat ediyorsa onu secmek gerek sanırım insallah bizlerde kolaylikla saglikla alırız kucagimiza
bu arada bebeğim halen hastanede oksijen veriyolar küvezde dua edin kızlar bian önce alıp evime geleyim oğlumu sürekli süt sağıp gönderiyorum emzirmeyede izin yok
Kac haftalikti canım tam seninki insallah en kısa zamanda toparlar Rabbim onlara gercekten cok güzel bir güc veriyor senden benden daha dayanıklı oluyorlar insallah hayırlısıyla evine alıp gittigin zamanda gelir

38+5 ti canım inşallah çok sağol

bu arada bebeğim halen hastanede oksijen veriyolar küvezde dua edin kızlar bian önce alıp evime geleyim oğlumu sürekli süt sağıp gönderiyorum emzirmeyede izin yok
Oyy kuzu daha gelmedi demekki ama gelecek o güçlü oğlunu ins kucağında emzireceksin

Kızzz öyle böyle senin doğuma da az kaldı yaa

Canım doktorunun haberi var mı kafana göre bırakmassydn nolur nolmaz

Kuzum çok şükür ama keşke bırakmasaydın sormadan kuzum yaa off iki ucu da sıkıntılı ama sen iyi olcaksın ki bebeğine faydan olsun geçicek hepsi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…