2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aminnn insallahhh

Bır bebegın gozlerı uykusuzluktan şişer mi?
Arakdasım dun 4 saat ugras tim uyutmaya
Gece desen aynı 12 den sonra yattı 2 de kalktı sonra yıne emzır altını al gazını cıkar basa sarıyor emmek ıstıyor uyku yok oturduk konusyoruz yanı gözler acık
Sabah a kadar baktım olmuyor babayı gonderdım salona onun horultusu ayrı gerıyor benı
Dedım kızımı yataga alcam artık sen git
Bunaaate kadar banyosu dahıl herseyı yaptım yıne aynı artık hafıften sallamaya bıle basladım normal de hıc ıstemıyordum sallamak bırde ınadımaymıs gıbı
Gozler uykulu şiş
Ama gülüyor sureklı
Sımdı yıne kucakta uyutmaya calısyroum yatakodasında savas cıkmıs gıbı mutfaga en son aksam cay faslı felan hıc el atamadım
Camaısrları kurutmaya attım ama oylece sepette beklıyrolar dunden berı kım bilir ne hale geldıler
Yemek nasıl yapcam
Kahvaltı yapmadım dıger işleri hıcc saymıyorum bıle
Ama bız kucaktayız

Allah yardımcınız olsun patron bebek kuzucum

Bizimkileride uyandırmaya korkuyorum uyanınca en az 3-4 saat uyumuyorlar çığlık çığlığa oluyoruz evde birde eğer ikisi aynı anda uyandıysa evde durulmuyor
Bu gece ben tek baktım bebişlere eşimin boğazı ağrıyo diye o başka odada yattı bebişlerin yanınada yaklaştırmadım ama pertim çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…