2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa dogru diyosun aslinda bi asistanina yazayim bakalim ne diyecek bisey deyimmi belkide var acılma cunku 2 gun once fitil koyarken kendimi kontrol etmek istedim stajerken ogrenmistim sanki cok kucuk genisleme hissetmistim fitili bırakınca costu benimkiama bekleyedebilir baklam napcak minnos

İcin nasıl rahat edicekse kuzum yani nerde kimle doğurmak istiosan Bu kadar ertki edicegini dusunemedim baby ben hic kullanmadim fitil mesela Ayy bakalim bize de haber ver mutlaka cok heyecanliiii

İcin nasıl rahat edicekse kuzum yani nerde kimle doğurmak istiosan Bu kadar ertki edicegini dusunemedim baby ben hic kullanmadim fitil mesela Ayy bakalim bize de haber ver mutlaka cok heyecanliiii
Valla kendi doktorum tercihim ama burdakide yaklasik 20 den beri duzenli gidiyorm aslinda oda kendimin sayilirfitil erken dogumu baya etkiliyor canim ya ama bende bu kadar erken etki eder mi bilemedm magnezyumuda icmesem neler olir aceba

Valla kendi doktorum tercihim ama burdakide yaklasik 20 den beri duzenli gidiyorm aslinda oda kendimin sayilirfitil erken dogumu baya etkiliyor canim ya ama bende bu kadar erken etki eder mi bilemedm magnezyumuda icmesem neler olir aceba
Ee haftan iyi zaten saglikla gelsin minis korkutmasinda hakkinda en iyisi hangi doktor hastaneyse o olsun insallah

Aaaa neler olmuşşş

Granül sabun koyuyo annem sıcak suya orda bekletiyo kan lekesi bile çıktı öyle. Bebişe aldğm sabundan

Aman aman bizim aşılar vardı filan kaçırdım. Beklenen gün yaklaşıyor desenize kuzum ben sancı hiç hissetmeme rağmen nst de çıkınca aldılar doğuma sağlıkla gelsin yavrucuk

Yaa artık gelmek istiyor bebişte msjı gönderdi
1 ocağı beklersin mi mi

Aman aman bizim aşılar vardı filan kaçırdım. Beklenen gün yaklaşıyor desenize kuzum ben sancı hiç hissetmeme rağmen nst de çıkınca aldılar doğuma sağlıkla gelsin yavrucuk
Acaba sancı nasıl birşey ki bendede sürekli çıkıyordu ama hiç hissetmiyordum güle oynaya muayeneye gidip doğuma giden kişiyim

Aminn insallah bende nst de o duzenli samciyi hissetmedim vallaama suan kendi asıl doktoruma cok sinir oldum yazdim boyle boyle oldu diye planlarinizda degisiklik olur mu acil bisey olursa orda dogurun olmazsa ctesi buraya gelin ben yokum baska dr bakar bn sana bunca zaman bunun icin mi geldim yani

Cnm hayırlısıyla atlatacaksinnins bebeğin kucağında yeni yıla gireceksin ay ne güzelrabbim saglik sıhhatle kurtarsın seni de bebeginide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…