2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar sagolun tek tek alıntı yapamadm valla kontrole gittim gelen sey nişan dedi doktorum bebegin kalp atisi cok hizliydi nst de ama normal dedi yine de cok düzenli sancılarm cıktı bn cok onemsemiyordm valla gelip geciyor diye sanci duzeyim az ama cok duzenli insallah 1 ocagi beklersin dedi ne oljr ne olmaz diye kanlarimi verdim heran gelebilir dedi catı muayenesi yapmak istedi ben normal dogurmak istemiyorm dedim iyi mi yaptm bilmiyorm ama korkuyorm normalden ctesi tekrsr nst ye gel dedi Allah tan hayirlisi artik😍

Kızlar sagolun tek tek alıntı yapamadm valla kontrole gittim gelen sey nişan dedi doktorum bebegin kalp atisi cok hizliydi nst de ama normal dedi yine de cok düzenli sancılarm cıktı bn cok onemsemiyordm valla gelip geciyor diye sanci duzeyim az ama cok duzenli insallah 1 ocagi beklersin dedi ne oljr ne olmaz diye kanlarimi verdim heran gelebilir dedi catı muayenesi yapmak istedi ben normal dogurmak istemiyorm dedim iyi mi yaptm bilmiyorm ama korkuyorm normalden ctesi tekrsr nst ye gel dedi Allah tan hayirlisi artik😍
Canım benim nişanmış ha 🤩
Kııazzz geliyor yaaa 😍🥰
Hadi bakalım hayırlısı inşallah birden çıkmamıştır ya o ağzından aklın fikrin kalbin sezeryana karar kılmış demek ki hakkında en hayırlısı olsun 🤲🏻😍

Eneeee geliyooo 31 i dedik dedik cagirdik 😂 asil doktorunu aradin mi kuzum yaa ? Ayy cok heyecanlii ama sakin ol ay sana diorum ben panik yaptim burda sanki ben dogurcam 😂😂 kendi doktorunu ara bakalim ne dicekkk yarin alir belki ??

Canım
Prenses erken gelecek demek ki hayırlısı olsun belki bekler ocak ayını. Valla ben sezeryandan daha çok korkuyorum şuan içinden geçen neyse onu yap kuzum senin kararın.

Canım benim nişanmış ha 🤩
Kııazzz geliyor yaaa 😍🥰
Hadi bakalım hayırlısı inşallah birden çıkmamıştır ya o ağzından aklın fikrin kalbin sezeryana karar kılmış demek ki hakkında en hayırlısı olsun 🤲🏻😍
Ayy saglikla gelsin insallah😍bi anlık cıkmadı aslında kendimde o normal dogumu yapacak potansiyeli görmüyorm acıkcası eminim insallah iyi gecer🤭

Canım
Prenses erken gelecek demek ki hayırlısı olsun belki bekler ocak ayını. Valla ben sezeryandan daha çok korkuyorum şuan içinden geçen neyse onu yap kuzum senin kararın.
Yani aslinda ikiside korkutuyor beni ama iste sanki sezaryende daha rahat ederim gibi geldi yine de ne hayirli olacaksa o olsun insallah

Eneeee geliyooo 31 i dedik dedik cagirdik 😂 asil doktorunu aradin mi kuzum yaa ? Ayy cok heyecanlii ama sakin ol ay sana diorum ben panik yaptim burda sanki ben dogurcam 😂😂 kendi doktorunu ara bakalim ne dicekkk yarin alir belki ??
Ayy esim hep der sen 31 inde dogurursun hemde normalde diye insalllah hayirlisi olur ne deyim bekler belki haftaya gununu😅kendi doktorumu da arasam mi bilemedm ya en ufak samcin olursa cikartmam yola demisti

Kızlarrr ya bisey sorucsm briaz ömce ic camasirima bisey geldigini farkettim lavaboya gittim baya sari renkli bisey gelmis ne ki bu aceba öyle belirgin bir agrim felan da yok
Kuzum mukuslu krem renkli sarı pembe kırmızı kahverengi olabiliyormuş, çoğu kadın farketmiyormuş sen etmişsin 🙈 😍 benim nişan geldikten 2 gün sonra başladı doğum ama arkadaşımın 12 gün sonra başlamış.. Vira bismillah diyelim hayırlı zamanda güzel doğumlar nasip etsin rabbim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bence hastaneye hemen gitmelisin. Açık yara enfeksiyon kapmaya çok müsait. Kapatmasalar bile önlem amaçlı bir şey yaparlar en azından.
Canım fotoğraf çekip attım Dr a batikonla gazlı bezle kapat antibiyotik başla dedi, hep irtibat halindeyiz malum pişmiş tavukla yarıştığım için 😞 organize kan bu onu tamamen atana kadar durmayacak yazmış 🤷🏻‍♀️ oksapar daha yeni bitti Bi kaç gün bekler durmazsa hala giderim artık

Ayy esim hep der sen 31 inde dogurursun hemde normalde diye insalllah hayirlisi olur ne deyim bekler belki haftaya gununu😅kendi doktorumu da arasam mi bilemedm ya en ufak samcin olursa cikartmam yola demisti
Sancın kaç çıkıyor nst de kuzum kaç dk da bir?

Şöyle diyeyim ben hep normalden yanaydım Dr um 4 cm açılma olunca epidural vurcam rahat rahat doğurursun demişti 🙃 14 saat sancı üzerine sezeryana girdim, o kısımdaki sancı çekilebilir düzeydeydi belime sıcak su torbası koyunca aşırı rahat etmiştim, ama hastaneye gidince çatı muayenesi olmadığım için açılma düzeyini bilemiyorum.

Sonra zaten hep dedim ki çok şükür Bi şeyi çok istemeyeceksin önemli olan sağlıkla kavuşmak, o yüzden içinden nasıl geliyorsa öyle yap 🙏🏻

Kızlar ben Green clean kullanıyorum. Ya önceden de böyle olacağını biliyordum bunlar bitkisel olduğu için leke çıkarma güçleri yok. Ay bu ara pek b.klu benimkiler kıyafetlerinde de vardı çıkmamış hiç. Ne kullanıyorsunuz siz froch vardı Bi sanki onu kullanan varmıydı

Sağlıkla doğsun inşallah bende heyecanlandım tüp bebek doktorumuzda aynı kontrol doktorumuz da aynıydı 😍 lutinusu bıraktın mı bu arada

Kıızzz bakbakbakkk senınde geldı hee nişanın 🤩 hadı bakalım kuzum hayırlı haberler ınsallahh

Kızlar ben Green clean kullanıyorum. Ya önceden de böyle olacağını biliyordum bunlar bitkisel olduğu için leke çıkarma güçleri yok. Ay bu ara pek b.klu benimkiler kıyafetlerinde de vardı çıkmamış hiç. Ne kullanıyorsunuz siz froch vardı Bi sanki onu kullanan varmıydı
Ben normal bebek deterjanları kullanıyorum boklu kıyaftetlerı hıc olmadı kuzum deneyımlemedım etkısını

Sağlıkla doğsun inşallah bende heyecanlandım tüp bebek doktorumuzda aynı kontrol doktorumuz da aynıydı 😍 lutinusu bıraktın mı bu arada
Aminn insallah😍lutinusu bana 12 de biraktirmisti onun yerine progestan fitil 1 tane kullaniyordum gece onu da biraktim dün ve bugun sancim oldu o mu tutuyordu anlamadm🤭🤭

Sancın kaç çıkıyor nst de kuzum kaç dk da bir?

Şöyle diyeyim ben hep normalden yanaydım Dr um 4 cm açılma olunca epidural vurcam rahat rahat doğurursun demişti 🙃 14 saat sancı üzerine sezeryana girdim, o kısımdaki sancı çekilebilir düzeydeydi belime sıcak su torbası koyunca aşırı rahat etmiştim, ama hastaneye gidince çatı muayenesi olmadığım için açılma düzeyini bilemiyorum.

Sonra zaten hep dedim ki çok şükür Bi şeyi çok istemeyeceksin önemli olan sağlıkla kavuşmak, o yüzden içinden nasıl geliyorsa öyle yap 🙏🏻
Ya evet diretmek istemem acikcasi ne hayirlisi olacaksa o olsn ama tercihim sezaryen yok illa normal derse de denerim galiba nst de sanci 3 4 dk de bir geldi ya ben o kadar hissetmedim ama cok ilginc

Ya evet sancım hic degismedi gün icinde adet sancisi gibi bel agrisiyla birlikte gelip gidiyor bazen uzun sürüyor ama pek düzenli degil gibi gelmisti bana anlamadm nst de cok düzenl cıktı
Belki acilmada var 😅 bebeğin suyu falan iyiyse bekler bence ama ben senin yerinde olsam kendi doktoruma söylerdim 1,5 saatlik yol bişey değil şu an bana aynısı olsa hastaneme gitmek için harita 1.20 dk gösterio istanbul içi 😂😂

X