2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla sükür bitti ya fitil hic sevmezdm resmen doguma kadar benimleydiCorasprini 32 de biraktim oksaparida sordum sezaryenden 1 gün önce yapma dedi ay vitaminimde 4 gunlk kaldı yenisini alsammi ki
Alma bence daha vitaminlik işin kalmadı ki bak benim yok iki gündür gidemedim eczaneye yarın gidip alabilcem vitamin ayy iğneyi de bıraktıraydı iyiydii ben o konudam eahatım valla coraspirn 34 dedi banada zaten o hafta gitcem kontrole şaka gibi yaaa bitti resmen sonlardayızz çok şükür çooook

Valla bende almamayi dusunuyorum yeter artkigneyi bıraktırır diye umut ediyordm bnde ama napym sonlar artk bi 7 tane felan daha yapıcaminan baslar söyle bi geciyorda gözümün önünden hey gidi günler hey diyorm

Aaa ediyor muu neler kullaniliyor dogumdan sonra pazartesi sorayim bari ben bi tek demir ilacina devam ettirir sanmistm
Sen muhakkak sor çünkü benim ekstra durumumdan dolayı kullandırttıkları da vardır illaki kuzum. Antibiyotik kullandım sabah akşam bitti o. Duphalac vermiş. Feramat kat ilacım devam. Metiler rahim kasıcı günde 3 kez. Vitamin devam dedi ben osteoformula kullanıyodum d.önce günde 2 alıyodum ama şimdi 1 e düştüm. İlaçlarım azalsın yine günde 2 içerim diyorum. Başka bişe yoktu sanırım

Aynen cnm.kim ararsa sakın şunu alma bende var diyor araba ve beşiğini yeni alırım belki ama onlardan da bir sürü vermek isteyen var geç hamileliğin avantajları Allah seni birde tut desen ne olurmuş

Hmm sorayim o zaman bi aman sende kontrolunu aksatma dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…