2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ah ah bi haftada tükendim bende de mama düşmanı k.v ve koca var dr gece bir kez ver dedi ona ragmen muhalefetler.millet biribirinden bebek kıskanıyor kocam herkesten kıskanıyor falan dün sinir krizi geçirdim sonunda bense yalniz kalacagim günleri bekliyorum ama k.v hiç gitmeyecek gibi sanki
Offf herkesin derdi başka ve aslında aynı 😞 bi bırakmıyorlar insanı sakince

Valla ne bileyim yavrum benimkiler öyle zannediyordum 😅🤣🤣🤣 kaç günde bir banyo yaptırıyorsunuz. Benim biri banyodan çok korkuyor ☹️ Görsen gözleri dört dönüyor çocuğumun banyo yapacağını zannettiğinde az önce kusmuk nedeniyle değiştikte komple soyununca banyo yapacak zannetti nasıl heyecan korku sardı üzerini giydirince sakinledi. Neden öyle oldu ki acaba 🙄 bizim de öyle valla sürekli yıkama kurutma derdi. Bir de hiç bir şeyi takım giydiremiyoruz resmen hangisi kurudu ise 😅
Pazartesi ve perşembe günleri yaptırıyoruz kuzum bizimde öyle ya biri hiç banyoyu sevmiyor kızıl kıyamet kopuyor banyo yaparken ne zamanki kıyafetini tam giyiyo o zaman susuyo o ağladıkçada benim içim gidiyo. Bazı çocuklar sevmiyo ya kuzum banyoyu inşallah zamanla severler. Bende öyle ya hiç birşey takım olmuyo ya kusuyolar ya altlarına çişleri geçiyo hiç bir zaman takım olmuyo sonrasında elime ne geçerse onu giydiriyorum diyorum kş hayallerim nasıldı yaşadığım hayat nasıl 😂 istiyorum ki herşeyleri takım olsun ama ne mümkün 😂

Şu laf da meşhur. Kv de bana dedi benim sütüm karşı duvara gidiyodu😂 annem de birinden emerken diğeri şakır şakır akardı benm diyo ikisinn de dolup taşarmış yani eskiden insanların hormonları daha doğalmış şimdi bizm hormonlar sıkntılı valla yediklermz içtiklerimz doğamız berbat bence onunla alakalı
Eskilerin hepsinde aynı laf zaten 😂 aslında artık o laflarda sinirimi bozuyo herkes yapı olarak farklı dediğin gibş yediklerimiz içtiklerimiz hep hormon onların zamanında öyle miydi herşeyin doğalını yiyorlardı şimdi genetiği değiştirilmemiş sebze meyve yok neredeyse ambalajlı ürünleri hiç söylemiyorum bile içerik bilgisinden o kadar farklı şeyler koyuyorlar ki ürünlerin içerisine

Emzirirken bile k.v ara ara gelip başımda oturuyor yalniz kalmaya firsat yok resmen
Ben eve ilk geldiğimiz gündü emziriyordum kv içeri gelince bıraktım bana nasıl tutturacağımı söyledş bende dedimki ben biliyorumda anne senin içeri gitmeni bekliyorum emzirmek için sağolsun oda gitti eşimde demiş ki rahatsız oluyo o yüzden oda sağolsun anlayışlı davrandı emziriyosam içeri girmiyor

😂 Kız vallahi şok oldum 😂 Bi çıkayım dedim şok. Ama ben anlıyodum fıss diye gittim ben baldırlarım nasıl böyle hızla söndü dedim baldır popo zaten diğer yerlerden almamıştım. Çok kan kaybım oldu 6 lt. Tamam yerine kondu ama vücut bence bununla mücadele ederken de yaktı bilemiyorum
Evet cnm ya kolay bu durum atlatmadın bünyede etkilendi haliyle..
Olsun güzel yanından bak süt olsun diye istediğin kadar yeee nasıl olsa fazla kilon yok😅😅😍

Evet cnm ya kolay bu durum atlatmadın bünyede etkilendi haliyle..
Olsun güzel yanından bak süt olsun diye istediğin kadar yeee nasıl olsa fazla kilon yok😅😅😍
Evet o yönden güzel 🤗😊 ama inan sabah anne çayı koydum Bi yandan içeyim Bi yandan çocukları hazırlayım dedim de sağlık ocağına gidicez diye. Bi baktım çay buz 🤭😂

X