2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Güzel anneler mesajlarınızı okuyorum yaşamayan bilemez dışardan konuşmak çok kolay diyebilirsiniz bana biliyorum ama etrafınızdakilere takılmayın kontrol etmeye çalışmayın sadece kendinize ve bebeklere odaklanın 😍 etrafınızdaki herkes size zorluk çıkarmak için değil bebeğe, size ve bu sürece yardım etmek için yanınızdalar tamam olmasınlar diyebilirsiniz ama herkesin kapasitesi başka yardım yeteneği başka sayılı gün sonra herkes bebekleriyle çekirdek ailesiyle başbaşa kalcak lütfen lütfeeen güzel düşünün bütün pozitif enerjimi yolluyorum sizlereeee ❤️ Biz ne kadar güçlü ve eğitimli kadınlarız kv ya da anne ile mi baş edemicez 🥰

Güzel anneler mesajlarınızı okuyorum yaşamayan bilemez dışardan konuşmak çok kolay diyebilirsiniz bana biliyorum ama etrafınızdakilere takılmayın kontrol etmeye çalışmayın sadece kendinize ve bebeklere odaklanın 😍 etrafınızdaki herkes size zorluk çıkarmak için değil bebeğe, size ve bu sürece yardım etmek için yanınızdalar tamam olmasınlar diyebilirsiniz ama herkesin kapasitesi başka yardım yeteneği başka sayılı gün sonra herkes bebekleriyle çekirdek ailesiyle başbaşa kalcak lütfen lütfeeen güzel düşünün bütün pozitif enerjimi yolluyorum sizlereeee ❤️ Biz ne kadar güçlü ve eğitimli kadınlarız kv ya da anne ile mi baş edemicez 🥰
Keske düşünmeme kapasıtesı yuklense
Ama tam tersı hormonlar takmayacagın seylerı bıle taktırıyor sonrası sana sacma gelıyor ama yasanıyor
Hayali guzel olan duygular yasanıyor olumsuzluklar la basetmeye calısmakta insanı ayrı yoruyor ve gerıyor
Herkesın sabır ve tahammul kapasıtesı bıle farklı ve yanımda bırılerı olsa p krızlerım esnasında kafayu sıyırırdım oyuzden bebegım de yanımda degıldı tercıh etmedm kımsenın yanımda kalmasını mesela kendımı bıldıgım ıcın
Ama buradakı anneler tecrubesız ve bı cogu ıkız annelerı kımseyı reddetme sansları da yok etraflarında bıraz deger verılerek daha hassas davranılmasını bekliyorlar ama göremeyince üzülüyorlar
Arkdaslarıma benımde demek ıstedıgım sey bu surecler de gecıcı arkadaslarım hıc bırı gıbı bu sıkıntılı surecte bızımle kalmayacak amann deyıp keyfını cıkarmaya calisin sız hersyın en ıyısını hakedıyrosunuz 😉🙃

İyi geceler herkese yazamadım fırsat bulamadım hepinize tek tek teşekkürler cuma kızımı aldım kollarıma ilk gece çok çok zor geçti sütüm gelmedi kız boş memeyi çekti gaz oldu sabaha kadar oturduk benim için bayağı zordu cumartesi de taburcu olduk akşam kızı yikadik bende dus aldım görümcem kaldı yanımda bugün bana yemek ev işi falan yaptı gitti evine döndü çalıştığı için şimdi eşim bir hafta evde ondan sonra tekim sütum damla damla geldi oda yetmiyor tabiki kızım süt bulamayınca basiyir yaygarayi sustura bilene aşkolsun mecburen mama verdik memeyide alsın diye dayıyorum ama garibim süt gelse alicakta 😔 yanlız olmak daha zor kızlar bence annenizin kayinvaldenizin kıymetini bilin tek olmak aşırı zorluyor eşim sağolsun destek ama oda işe başlayınca tek kalacağım vardiyalı çalışıyor eşim gece tek nasıl olacak hiç bilmiyorum
Ama vekalin bunun dışında evlat ne garip bir duyguymus devamlı gidip bakıyorum yüzüne onu gordugumden beri dünya tek kişilik oldu sanki🥰🥰😍😍😍çekilen her acı sıkıntı sonunda onun kokusu duyulunca bitiyor 16 senedir savaş verdim çok ama çok zorlu yollardan geçtim şimdi diyorum ki iyiki bırakmamısim ve o yollara dayanmisim mükâfatımi kucağıma aldım.😍😍😍
Asla vazgecmeyin evlat konusunda çekilen her çile sonunda unutuluyor
Allah'ım her isteyene nasip etsin .
😭😭he bu arada inanılmaz duygusallım..
Allah 16 yılın mükafatını vermiş sana şükürler olsun.. 🙏🏼🙏🏼
Biraz erken olmuş olacak ama Bir şekilde herşey düzenine oturacak cnm çekirdek aile olarak hayata devam edeceksiniz😍
Allah isteyen herkese nasip etsin🙏🏼Sağlıkla büyütmek nasip olsun 🥰🥰

Labellaaa Labellaaa cnm köşeyi Dr sordum kullanabilirsin dikisine denk gelmesin dedi ama belli bı marka yada korse demedi seninkini bana atarmisin bir bakayım birde alırsam bı beden kucukmu büyük mü almamayim...🤔

Allah 16 yılın mükafatını vermiş sana şükürler olsun.. 🙏🏼🙏🏼
Biraz erken olmuş olacak ama Bir şekilde herşey düzenine oturacak cnm çekirdek aile olarak hayata devam edeceksiniz😍
Allah isteyen herkese nasip etsin🙏🏼Sağlıkla büyütmek nasip olsun 🥰🥰
Amin cnm aminn🥰🥰darısı size sağlıkla kucağınıza alin

Kızlaaaaarrrr kontrolden geldim 38+4 çatı muayenesi yaptı gayet iyi dedi açılmam bile varmış karaciğer enzimlerim yüksek çıkmıştı geçen hafta o yüzden tekrar tahlil verdim suni sancıyla doğurtalım yarın diyor bekletmeyelim diyor napıcam bennn heyecandan ölebilirim 😱😱😱 normalde hiç müdahale etmem sen zaten 1-2 güne gelirsin zaten dedi ama bu durumda doğması daha iyi diyo öğleden sonra tekrar nst ve tahlil sonucuna göre konuşacağız 4cm açılma var dedi ama hiç sancım olmadan nasıl açıldıki o kadar 😳 karnımda yukarıda anlamadım dua edin bana kızlar çok korkuyorum ya heyecan korku elim ayağıma dolaştı

Kızlaaaaarrrr kontrolden geldim 38+4 çatı muayenesi yaptı gayet iyi dedi açılmam bile varmış karaciğer enzimlerim yüksek çıkmıştı geçen hafta o yüzden tekrar tahlil verdim suni sancıyla doğurtalım yarın diyor bekletmeyelim diyor napıcam bennn heyecandan ölebilirim 😱😱😱 normalde hiç müdahale etmem sen zaten 1-2 güne gelirsin zaten dedi ama bu durumda doğması daha iyi diyo öğleden sonra tekrar nst ve tahlil sonucuna göre konuşacağız 4cm açılma var dedi ama hiç sancım olmadan nasıl açıldıki o kadar 😳 karnımda yukarıda anlamadım dua edin bana kızlar çok korkuyorum ya heyecan korku elim ayağıma dolaştı
Yaa bebegın gelmek ıstıyor artık demekkı canım ınsallah saglıkla kavusun evladınıza 🤩🤩🤩🤲🤲🤲❣️❣️

Yaaaaaa çok heyecanlııııı 😍😍 kız napcan doktor ne derse onu yapcannn sanki başka seçenek var 😂 sağlıkla gelsin inşallahhh ayyy çıldırmalılkk ciddennn 😍

Canim hayırlı olsun Rabbım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin lohusalik=stresmiş onu anladım annem gidecek ikizlerle tek kalcam diye yaşadığım stresi bir görsen ama Rabbım dağına göre kar veriyo gerçekten 16 yıldır dayanışmanın bu acıya zorluğa bu senin için ne ki belli ki çok güçlüsün napcam diye asla düşünme ayrıca benim doktorumun dediği 15 gün boyunca süt gelmeyebilir endişelenme demişti sen daha çok yenisin benimde sütüm var ama iki bebegimde emmiyo Allahim ne verirse hayırlısını versin kuzucuklarimizi bize bagislasin
Evet cnm lohusalık stres hakikaten de oluyor stres insan evet zorluklardan geçtik bunlar geçecek ins evet Dr da herkesin farklı süt olayı dedi yavaş yavaş gelecek İns Allah'ım hepimizin evladını bağışlasın🤲🥰😍

İyi geceler herkese yazamadım fırsat bulamadım hepinize tek tek teşekkürler cuma kızımı aldım kollarıma ilk gece çok çok zor geçti sütüm gelmedi kız boş memeyi çekti gaz oldu sabaha kadar oturduk benim için bayağı zordu cumartesi de taburcu olduk akşam kızı yikadik bende dus aldım görümcem kaldı yanımda bugün bana yemek ev işi falan yaptı gitti evine döndü çalıştığı için şimdi eşim bir hafta evde ondan sonra tekim sütum damla damla geldi oda yetmiyor tabiki kızım süt bulamayınca basiyir yaygarayi sustura bilene aşkolsun mecburen mama verdik memeyide alsın diye dayıyorum ama garibim süt gelse alicakta 😔 yanlız olmak daha zor kızlar bence annenizin kayinvaldenizin kıymetini bilin tek olmak aşırı zorluyor eşim sağolsun destek ama oda işe başlayınca tek kalacağım vardiyalı çalışıyor eşim gece tek nasıl olacak hiç bilmiyorum
Ama vekalin bunun dışında evlat ne garip bir duyguymus devamlı gidip bakıyorum yüzüne onu gordugumden beri dünya tek kişilik oldu sanki🥰🥰😍😍😍çekilen her acı sıkıntı sonunda onun kokusu duyulunca bitiyor 16 senedir savaş verdim çok ama çok zorlu yollardan geçtim şimdi diyorum ki iyiki bırakmamısim ve o yollara dayanmisim mükâfatımi kucağıma aldım.😍😍😍
Asla vazgecmeyin evlat konusunda çekilen her çile sonunda unutuluyor
Allah'ım her isteyene nasip etsin .
😭😭he bu arada inanılmaz duygusallım..
Canımcımmm maşalalh barikAllah allahım yüzünüze gülmüş sağlıkla büyütün inşallah evladınızııı ❤️ Sen evvelAllah herşeyin üstesinden gelirsin tek başınada eşinlede baby ben inanıyorumm 🧿💪😍

Ayyyy ne güzel 😍😍
Açılmanda bayağı olmuş doktorun dediği gibi zaten bir kaç güne gidersin😅 enzimlerinde yüksek olduğu için erkenden almak istemiş ayyy bu da güzel he normal doğum ama günü belli😍😍😍

4cm açılma ile iyi bırakmış seni canım. 😂
Suni sancı ile alırlar, merak etme. 😉
Sen son hazırlıklarını yap şimdi. 😊

Yaa açılman gayet iyi zaten Rabbim bir avazda kurtarsın canım ❤️

X