2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kiz merak ettirmee biziiii
İlk defa tam saatimde muayene oldum cok mutluyum😄doktoruma herseyi söyledim hareket haric hicbiseyi önemseme dedi hareketleri 10 a tamamlasn iyi dedi samci duzene girmedigi surece olacak normal dedi suyu da iyi sükür pazartesi anestezi vs icin gidicez vee haftaya persembe insallah dogum🤗🤗

İlk defa tam saatimde muayene oldum cok mutluyum😄doktoruma herseyi söyledim hareket haric hicbiseyi önemseme dedi hareketleri 10 a tamamlasn iyi dedi samci duzene girmedigi surece olacak normal dedi suyu da iyi sükür pazartesi anestezi vs icin gidicez vee haftaya persembe insallah dogum🤗🤗
Az kaldı kuzum seninde 🥰 Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻

Kuzular fırsat verdikçe giriyorum ☺️ Girdiğimde göğüslerime masaj yapıyorum duş iyi geliyo söylediğin gibi . Hem kusmuk kokularıda geçiyo 😂 birde bizimkilerin altını açıyorum temizliyorum altına yeni bezi bırakıyorum onuda kirletiyorlar ne bez dayanıyo ne mama 😂
Altında eski bezi varken havalansın yeniyi koyma ki rüzgar alınca kesin yenisi geliyo çünkü 😁😁
Ya benim de bez bitmek üzere sen de sleepy din nerden alacaksın. Nerde bizim aldığımız fiyatlar nerde şimdikiler 😩😩

Yarın sağlık ocağına gidicez inşallahh topuk kanı için alayım eksik gediği. Koca da çalışmaya başladı onsuz Bi yere çıkamam dahaca işte. Ay sabah Bi duş aldım az rahatladım. Dün akşam da bebeleri yıkamıştık.
Şuan sert Bi kahve içiyorum bebitolar da izin veriyor sağolsunlar onların dertleri benim gece uykumla zaten dün gece yine uyutmadı lar zalımlar 🤭
Ohhh sefan bol olsunn mis gibiii olmuşsundur 🥰 zalımm bebelerr daha sana neler etcekler 😂 herşey çoook güzel olcak önce sen iyi ol inşallah 🥰

Ayyyy geliyoooo geliooooo prensessss geliooo inşallah 🥰🥰 iyi kuzum ya çok sevindim sen artık dinleme kendiniii inşallah planlı bir şekilde ilerliceksiniz 2022 nin ilk bebesi ödülünü kazancak 😍❤️🧿

Hey ooo gün belli olduuuu 🤩🎉🤩🎉🎉 saymaya başlasın atarsa 9 😍

Altında eski bezi varken havalansın yeniyi koyma ki rüzgar alınca kesin yenisi geliyo çünkü 😁😁
Ya benim de bez bitmek üzere sen de sleepy din nerden alacaksın. Nerde bizim aldığımız fiyatlar nerde şimdikiler 😩😩
Havalanmasına fırsat vermiyorlar ki kızıl kıyamet kopuyo evde altları açılınca hemen bağlama derdine düşüyorum gören diyecekki acaba ne yapıyorlar bunlar 😂
İlk trendyoldan aldım bayağıda uygundu şimdide indirim kovalıyorum geçen gün baby turcoyu deneyeyim dedim lastik kısımları bayağı geniş oluyo o yüzden hep kıyafetlerine geçiriyo yine sleepy de karar kıldım ilk nerede indirimde görürsem hemen alacam trendyol yada hepsi buradadan

Annemle babam kv gelince ablamlara gittiler orada kalıyorlar her gün gelmeye çalışıyorlar ama kv rahatsız olur diyede her gün gelmek istemiyorlar bu durumdan da rahatsızım ☺️ Sayılı gün çabuk geçer diyip kendimi avutayım ☺️
Allah allah niye rahatsız olcakmış kendi kalmasın o zaman senin asıl annene ihtiyacın var yaniii valla benim annem kalcak isterse kv de kalsın ama beni ilgilendirmez anneme geçer nazık sözüm ona guvenirim ogretcek bana herseyi die 🤷🏻‍♀️ Ayy neyse aynen kuzum sayili gun insallahh minnoslarin nasillll sen de ayak fotosu yolla bari kimse yollamio ya bebe sevmek istiyorum😂

Havalanmasına fırsat vermiyorlar ki kızıl kıyamet kopuyo evde altları açılınca hemen bağlama derdine düşüyorum gören diyecekki acaba ne yapıyorlar bunlar 😂
İlk trendyoldan aldım bayağıda uygundu şimdide indirim kovalıyorum geçen gün baby turcoyu deneyeyim dedim lastik kısımları bayağı geniş oluyo o yüzden hep kıyafetlerine geçiriyo yine sleepy de karar kıldım ilk nerede indirimde görürsem hemen alacam trendyol yada hepsi buradadan
Anaa aslında hoşlarına gitmesi lazım ama😂
Ben de bakınıyorum bana da haber ver olur mu ben yakalarsam haber veriririm. Çat diye bitip de ortada kalmayalım 🤭😂

Ooo hayırlı olsun yavrum haftaya perşembeye kdr iyice uyu kocanla keyif yap dizi mizi bişiler izleyin birlikte bol bol sarılın uyuyun 😂 kocam akşam kampta kullandıgımız şişme yatagı şişirmiş salonda 😂😂😂 tahmini ne zman yatagımda uyurum belim ağrıyor diyo kıyamam 😂

Ooo hayırlı olsun yavrum haftaya perşembeye kdr iyice uyu kocanla keyif yap dizi mizi bişiler izleyin birlikte bol bol sarılın uyuyun 😂 kocam akşam kampta kullandıgımız şişme yatagı şişirmiş salonda 😂😂😂 tahmini ne zman yatagımda uyurum belim ağrıyor diyo kıyamam 😂
Yaa yazık annem benden öyle biseyvtalep etmez insallah ya kocam gitmesin odadan ahh annem bizde haftaya da kv gelecek simdiden azcık mudahaleler basladi ne deyim Allah tan hayirlisi🥴

Ayyyy geliyoooo geliooooo prensessss geliooo inşallah 🥰🥰 iyi kuzum ya çok sevindim sen artık dinleme kendiniii inşallah planlı bir şekilde ilerliceksiniz 2022 nin ilk bebesi ödülünü kazancak 😍❤️🧿
Sagol kuzumm insallah yeni yil 3 kisiyle olacak hayirlisi guzle yillarimiz olsun hep berbaer herkes saglikla kavussun yavrusuna🤗

Allah allah niye rahatsız olcakmış kendi kalmasın o zaman senin asıl annene ihtiyacın var yaniii valla benim annem kalcak isterse kv de kalsın ama beni ilgilendirmez anneme geçer nazık sözüm ona guvenirim ogretcek bana herseyi die 🤷🏻‍♀️ Ayy neyse aynen kuzum sayili gun insallahh minnoslarin nasillll sen de ayak fotosu yolla bari kimse yollamio ya bebe sevmek istiyorum😂
Bizimkilerin ince düşüncesi işte kuzum ☺️ İki tane minik el yollayayım 🥰
5FABCAE7-5CD2-41C4-8371-EF6FD5F8D3F8.jpeg

X