2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben karışık kullanıyorum da alttan açılan tulumlar rahat ama kuzum ben rahat kullanıyorum açıkçası.
Ama benim diyip diyebileceğim şey ağız mendili bolll bol alın doğurmayanlar😂 ben geçen gene aldım 🤭
Bir de evde yarım kundak gibi yapıyoruz ya penye battaniye tek değil çiftleyin. Kalınlar sarılmaz müslinler kışın üşütüyor
Aynen penye battaniyeler şart biz de hep onlarla ve kusuncs batıyor komple bikaç tane şart

Biz aynı anda hem detaylıya hem rutin kontrolümüze gitmiştik. Hatta 30 haftadan sonra haftada bir rutin kontrole, 2 haftada bir de detaylımıza bakan profesör perinatoloğa görünmüştük. Ama bizim rutinimize bakan doktor şehir hastanesi yani ücretsiz. O da diğeri gibi özel olsaydı o kadar para vermeye gerek duymazdık diye tahmin ediyorum. Yine de detaylıya bakılan hafta rutin doktorumuz için çok önemli. O da bilmek ister kendi gözünden kaçan varsa diye. O yüzden detaylı zamanı özel de olsa biz yine rutine giderdik.
Canım şimdi farkettim atlamışım msjı 😊
Anladım cnm saol gideceğim artık😊😊

Biz burdayiz daa arada kayboluyoruz 😂😂 kuzucum valla sizin tecrubeleri okuyorum ben napiyosunuz ne ediyosunuz diye bi de bisi yazip darlamiyim die yazmiom 😅 insallah duzeniniz oturunca rahat rahat konusuruz 🤲
Aaa ne darlıcakmışsın aşk olsun. Zaten arada bir girip yazabiliyorum ozamn da sizi de göreyim 🤗😁

Biz annemle yatak odasında yatıyoruz beşikte bize doğru dönük gece bebek her uyandıgında annem sesleniyor veya kucagıma veriyor emzirme bitene kdar da başıkda bekliyor uyukluyorum cnku lohusa basması geliyor 😅 çok kötü oldgmda emzirip anneme veriyorum gaz çıkarms vs onda oluyor 😅 yani herşeyi yatak odasında yapıyoruz. Gündüz de salona taşınıyoruz herşeyimz orda oluyor o şekilde kuzum
Aa sen de annesiyle kalanlardansın. Ama bana bakın anneler gitmeden o kocalara herşeyi öğretin sonra boşluğa düşmeyin 😁
Valla benim gece de gündüz de y. Odasında sanırım ben anormalim. Salona taşınmak istemiyorum. Ozaman daha çok temas elleme dokunma. Onlara kalsa düzene de gerek yok hemen uyutma. Ay niye uyutmayım zaten altını al besle kendi uyuyo sıkıntısı yoksa🥴
Bi de malzemelerini eksiğini falan taşı et şimdi işime gelmiyor açıkçası. Eşimle başbaşa kalırsak ozamana Allahın izniyle ben de daha iyi olursam ozamn o düzenim olur diye düşünüyorum

Aa sen de annesiyle kalanlardansın. Ama bana bakın anneler gitmeden o kocalara herşeyi öğretin sonra boşluğa düşmeyin 😁
Valla benim gece de gündüz de y. Odasında sanırım ben anormalim. Salona taşınmak istemiyorum. Ozaman daha çok temas elleme dokunma. Onlara kalsa düzene de gerek yok hemen uyutma. Ay niye uyutmayım zaten altını al besle kendi uyuyo sıkıntısı yoksa🥴
Bi de malzemelerini eksiğini falan taşı et şimdi işime gelmiyor açıkçası. Eşimle başbaşa kalırsak ozamana Allahın izniyle ben de daha iyi olursam ozamn o düzenim olur diye düşünüyorum
Yaa bende annem burda ama kocamı yatak odamdan atmak istemiyorum herkes odasinda yatsn biran once cocuga alismak istiyorm umarim planli olur hersey simdi konusmak tabi kolay da😅

Yaa bende annem burda ama kocamı yatak odamdan atmak istemiyorum herkes odasinda yatsn biran once cocuga alismak istiyorm umarim planli olur hersey simdi konusmak tabi kolay da😅
Valla bende öyle bişe sözkonusu dahi olmadı 🤷🏻‍♀️ sen bilirsin sen demezsen kimse teklif etmez zaten ki sna bana. Ama yapamam ben ilk başta dersen al tabi

Valla bir iki kisi daha var sana da oluyor mu bana ay bitmedi resmen ya aralik bitmiyor anlamadm diyorum ki bitse bile daha 6 gunde ocakta var hic sabrım kalmadi 😕sana gün vermis miyfi
Evet ya bu ay bir türlü bitmedi gerçi ben evde olduğumdan beri bitmedi evde zaman geçmiyormuş. Senin yine yakın benim en son 16 Ocak 🤭 normal doğum olacağı için gün belli değil artık ne zaman gelirse minnoş.

X